باران ویران کردن در ژاپن خروج حداقل 50 مرده

ژاپن دفاع از نیروها و افسران پلیس که مسئولیت رسیدگی به یک قایق بادی برای پیوستن به عملیات نجات در یک خانه سا

توسط KETABKHOOOON در 16 تیر 1399
ژاپن دفاع از نیروها و افسران پلیس که مسئولیت رسیدگی به یک قایق بادی برای پیوستن به عملیات نجات در یک خانه سالمندان زیر باران سنگین در کوما روستای کوماموتو استان در روز یکشنبه.حدود 50 نفر می ترسید مرده پس از باران های سنگین مشت مناطق غربی ژاپن آغاز اولیه روز شنبه باعث رودخانه به پشت سر خود بانک ها و سیل کم ارتفاع مناطق. — AFP/فایل

کوماموتو: حدود 50 نفر می ترسید مرده پس از باران های سنگین ناشی از سیل و رانش زمین در ژاپن روز دوشنبه با بارندگی پیش بینی شده است.

باران به شدت انتقاد کرد مناطق غربی ژاپن از اوایل روز شنبه باعث رودخانه به پشت سر خود بانک ها و سیل کم ارتفاع مناطق.

باران مانع از تلاش ده ها هزار نفر از کارگران نجات در جنوب غربی ژاپن به عنوان آنها را شکار برای بازماندگان از مرگبار, سیل و رانش زمین.

نخست وزیر ژاپن هشدار داد, آب و جبهه امنیتی در سراسر کشور, پیش بینی "باران سنگین بیش از یک منطقه گسترده ای" و اصرار مردم به "اقدام برای حفاظت از زندگی خود را."

در بدترین آسیب دیده منطقه از کوماموتو بد آب و هوا شد جلوگیری از برخی از نجات تلاش های مقامات محلی گفت: با حداقل 13 نفر هنوز حساب نشده است.

"از آنجا که از باران های سنگین ما مجبور به لغو برخی اضطراری پرواز هلیکوپتر بیش فاجعه منطقه" محلی مدیریت بحران رسمی Tsubasa Miyamoto گفت: AFP.

سیل شسته جاده ها و پل ها قطع بسیاری از جوامع جدا.

محلی آتش نشان در منطقه غرب Kagoshima گفته آنها با استفاده از قایق برای نجات 11 نفر اما شرایط ساخت آن را سخت برای رسیدن به دیگران را از دست دادند.

"تماس آمد از مردم به ما می گوید که آنها می خواستند به فرار از خانه خود را اما آنها می تواند آن را انجام دهد خود به خود," او گفت:.

"برخی از جاده ها غوطه ور هستند و شما می توانید درایو را از طریق آنها."

در یکی از سخت ترین ضربه ساکنان نوشت: از واژه "برنج آب SOS" بر روی زمین در حالی که دیگران حوله دست تکان داد و به نام برای نجات و امداد رسانی کالا.

در یک خانه سالمندان برای سالمندان, 14 نفر می ترسید مرده هنگامی که آب از نزدیکی رودخانه هولناک از طبقه همکف ترک صندلی چرخدار قادر به رسیدن به زمین بالاتر.

خدمات اضطراری با کمک مردم محلی در رفتس موفق به نجات حدود 50 ساکنان و کارکنان از تسهیلات آوردن آنها را به ایمنی توسط قایق.

Heavy rain انتظار می رود برای ادامه از طریق پنج شنبه بعد از ظهر و آژانس هواشناسی ژاپن صادر شده غیر اجباری تخلیه سفارش برای حدود نیم میلیون نفر در جنوب غربی ژاپن است.

"آن را مانند یک ظرف غذا" ساکن Hirotoshi Nishi گفت: پخش عمومی NHK او به عنوان جاروب باقی مانده از گل پهن اتاق جلو. "بسیاری از قطعات چوب و آمد به خانه من. من نمی دانم چه باید بکنید."

تخلیه سفارشات

تخلیه تلاش نیز مانع ترس از گسترش coronavirus که به کشته شدن تقریبا 1000 نفر در ژاپن از نزدیک به 20 ، 000 موارد است.

پارتیشن راه اندازی شده اند در تخلیه مراکز برای حفظ فاصله بین خانواده و evacuees ساخته شده به دست خود را بشویید غالبا پاکسازی و پوشیدن ماسک. به عنوان شب سقوط یک JMA رسمی به خبرنگاران گفت: "در برخی موارد می توان آن را خطرناک تر برای رفتن به پناهگاه (نسبت به ماندن در خانه)."

"ما از مردم برای ارزیابی شرایط خود را به ویژه هنگامی که آن را تاریک می شود خارج. وی با اشاره به مناطق فوکوئوکا, ناکازاکی و حماسه.

برای برخی از صاحبان کسب و کار محلی در حال حاضر ضرب و شتم توسط coronavirus این فاجعه طبیعی است مرکب مشکلات خود را.

Yuji هاشیموتو اجرا می شود که یک اداره گردشگری در زمستان رفت و آمد مکرر در یاماگوچی, یکی از سیل-آمار شهرستانها در کوماموتو گفت: AFP که "زیبا گردشگری نقطه به طور چشمگیری تغییر یک شبه".

"آسیب فراتر از تصور ما است. آن را به معنای واقعی کلمه در یک پیچ از آبی... فاجعه است دو whammy ما به عنوان چشمه های آب متوسل شد تلاش برای آب و هوا تاثیر coronavirus. ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد به ما بعد" او گفت:.

سخنگوی دولت Yoshihide Suga به خبرنگاران گفت که 19 نفر تایید شدند مرده از سیل در حالی که یکی دیگر از شش بودند در حالت "قلبی و ایست تنفسی" — یک اصطلاح اغلب در ژاپن استفاده می شود قبل از اینکه یک پزشک رسما گواهی مرگ است.

Suga گفت مقامات بررسی یکی دیگر از 24 مرگ و میر به تایید لینک مستقیم به سیل.

او گفت: بیش از 40 ، 000 پرسنل از پلیس و آتش بخش های گارد ساحلی و دفاع واحد انجام شد عملیات جستجو و نجات در طول شب.

ژاپن است که در وسط آن سالانه فصل بارانی که غالبا ارائه مرگبار, سیل و رانش زمین.

تغییر آب و هوا نیز نقش به دلیل هوای گرم جو دارای آب بیشتر و افزایش خطر و شدت سیل از بارندگی های شدید.

در سال 2018 بیش از 200 نفر کشته در سیل ویرانگر در همان منطقه از ژاپن است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب