Rayshard بروکس' قتل است 'شخصی' شهردار آتلانتا می گوید

آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت: کشنده تیراندازی پلیس از Rayshard بروکس در شهر "است بنابراین شخصی به بسیار

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399

آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت: کشنده تیراندازی پلیس از Rayshard بروکس در شهر "است بنابراین شخصی به بسیاری از مردم از رنگ است."

"که می توانست هر یک از ما" کف " در ان بی سی "امروز" در روز سه شنبه. "است که می تواند هر یک از ما بچه ها و یا برادران. در این مورد این بود: آن کسی پدر."

Brooks, 27, یک مرد سیاه و سفید درگذشت و پس از او به ضرب گلوله کشته شد و در بازگشت توسط یک افسر پلیس در یک وندی پارکینگ در شب جمعه. مرگ او شده است حکم قتل.

پلیس احضار شده به این رستوران در یک گزارش از خواب در ماشین خود را در درایو-از طریق.

بروکس با تلاش ماموران پس از تجویز یک میدان آزمون هوشیاری و تلاش کردند تا او را بازداشت.

نظارت تصویری به نظر می رسد برای نشان دادن بروکس در حال اجرا به دور از افسران با یک تفنگ بی حس کردن که او گرفته بودم از یکی از آنها گفت: Vic رینولدز مدیر اداره گرجستان از بررسی که انجام شد به این حادثه.

در حالی که در حال اجرا بروکس به نظر می رسد به نوبه خود در اطراف و نقطه سلاح در پلیس رینولدز گفت. که در آن نقطه یک افسر به ضرب گلوله او را.

تیراندازی کرده که به موجب اعتراضات گسترده در آتلانتا و تقویت خواستار این شهرستان برای رسیدگی به خشونت های پلیس.

کف گفت: "امروز" که از افسران; تعامل با بروکس به عنوان "تقریبا دلپذیر تعامل است."

"آن را به پایان این راه," او گفت:. "این چیزی است که بسیار خسته کننده است."

او افزود: "این به ما برگ درخواست بسیاری از سوالات. ما انجام بسیاری از چیزهایی که در آتلانتا فکر ما به حق آن را دریافت و این رفت و وحشتناکی اشتباه است."

آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر استعفا از مقام خود را در شنبه شب کمتر از 24 ساعت پس از تیراندازی گفت: در یک بیانیه "وقت آن است که برای شهر به حرکت رو به جلو و ایجاد اعتماد بین اجرای قانون و جوامع آنها خدمت می کنند."

کف گفت: او قدردانی رئیس سابق کار و تعهد به شهر و سپر که همچنان در نیروی انتظامی باید ورودی در بخش "تحول است."

این افسر پلیس که اخراج کشنده عکس گرت Rolfe کار اخراج شد. دوم افسر Devin برازنان که در مرخصی اداری در اتصال به تیراندازی. نه افسر متهم شده است با جرم.

آتلانتا اداره پلیس شد در حال حاضر به بررسی سیاست های خود شهردار گفت و عکسبرداری از بروکس تنها تشدید نیاز برای آن است.

پل Howard Fulton County, دادستان منطقه گفت: ان بی سی نیوز روز دوشنبه که دفتر خود تصمیم خواهد گرفت که در این هفته که آیا به اتهامات علیه یکی از ماموران درگیر است.

"سوال این است که ما باید تصمیم بگیرید که در آن لحظه دقیق یا نه آقای بروکس بود که در این موقعیت به علت قریب الوقوع آسیب جسمی به آن افسر و یا برخی دیگر از اعضای," او گفت:.

L. حادثه برای بروکس' خانواده بروکس گفت: نباید در مواجهه نیروی مرگبار برای ظاهر شدن به یک تفنگ بی حس کردن.

"از نگرانی در قتل Rayshard بروکس است این واقعیت است که او در چند بار در حالی که در حال فرار," استوارت و شریک زندگی جاستین میلر گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن