بطور منظم احساس Sofia Vergara and Joe Manganiello ژله لحظات

آن را ایمن می گویند که صوفیه Vergara و Joe Manganiello می توان به راحتی یکی از هالیوود سکسی, دو فاک, اما آنها

توسط KETABKHOOOON در 20 تیر 1399

آن را ایمن می گویند که صوفیه Vergara و Joe Manganiello می توان به راحتی یکی از هالیوود سکسی, دو فاک, اما آنها نیز شیرین ترین و عاشقانه.

ما هفتگی اخبار شکست در ژوئیه 2014 که در حال رشد بودند یک مورد. در آن زمان خودی نشان داد که آنها معرفی شده در آن سال را در کاخ سفید به خبرنگاران شام — یک رویداد او با حضور خود آن نامزد نیک لوئب.

"همانطور که ما در حال قدم زدن در اطراف که می آید موجد خسارت در مقابل ما حدود 100 متری توسط Sofia Vergara," Manganiello گفت: از اولین برخورد خود را در SiriusXM را از جس Cagle نشان می دهد در ماه آوریل سال 2020 است. "او با پوشیدن این لباس که نگاه بزرگ بر روی او و من فقط می تواند نه را من چشم از او."

Manganiello پیشنهاد به خانواده مدرن آلوم در روز کریسمس در سال 2014. زن و شوهر گره خورده گره در نوامبر 2015 در قطع نخل در ساحل رفت و آمد مکرر در پالم بیچ فلوریدا.

در یک مصاحبه مشترک با سلام! ایالات متحده آمریکااز سحر و جادو مایک بازیگر نشان داد که چگونه او می دانست که رابطه اش با Vergara بود.

"ما متوجه خیلی زود است که ما به هر حال برای قرار دادن شخص دیگر شادی و رفاه به سر خود ما," او توضیح داد: به این مجله در سال 2017. "هنگامی که شما متوجه است که نوع اعتماد آشکار شما آویزان برای زندگی عزیز. یا در مورد من شما بروید و خرید یک حلقه."

به تعقیب بازیگر نقش مکمل زن برای او بخشی گفت: انتشار به احتمال زیاد دلیل ارتباط خود را با این نسخهها کار خوبی است مشترک خود را حس شوخ طبعی است. "او خیلی بامزه است و همیشه از ما برآورده شده است که واقعا مهم است" او به اشتراک گذاشته شده در آن زمان است. "ما حتی صحبت کردن با هر یک از دیگر تمام وقت در این صدای کمی که ما ساخته شده است تا مانند یک زن و شوهر از dorks. هر کس ما را شنیده خواهد بگو چه مشکل خود را?'"

در 2019, Manganiello باز کرد تا به سلامت مردان در مورد چیزی که از او قدردانی بیشتر در مورد ازدواج خود را به Vergara. "من دوست دارم که او می داند که چگونه به مراقبت از خودش است, بدیهی است از آنجا که من نیاز به با کسی اعتماد به نفس" او قبلا توضیح داده شده است. "در آن طول می کشد واقعا قوی و امن فردی که مسئولیت رسیدگی به انواع پروژه های من انجام داده ام. اما زمانی که ما در خانه ما متضاد در همه, بهترین راه و روش ما سازگار در تمام بهترین راه است. مردانه/زنانه یین و یانگ هر آنچه که شما می خواهید به آن تماس بگیرید."

این داد و بیداد بازیگر افزود: "زندگی من فوق العاده است چون من واقعا دوست دارم همسرم. من می خواهم به صحبت کردن به او. من دوست دارم goofing کردن با او. ما f–پادشاه خنده در تمام طول روز هر روز."

در پایین حرکت به یک نگاه در PDA لحظات از طریق سال.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب