تشکر. Clyburn مقایسه مغلوب ساختن پیشی جستن به موسولینی رئیس جمهور می گوید: نمی خواهد ترک کاخ سفید اگر او از دست می دهد انتخابات

واشنگتن – خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn D-S. C. در مقایسه جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دیکتاتور فاشیس

توسط KETABKHOOOON در 13 مرداد 1399

واشنگتن – خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn D-S. C. در مقایسه جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دیکتاتور فاشیست ایتالیا بنیتو موسولینی در روز یکشنبه هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن را مقاومت در برابر خروج از دفتر اگر نه انتخاب مجدد برای یک دوره دوم و با استفاده از "قوی مسلح تاکتیک است."

"من فکر نمی کنم او قصد دارد به ترک کاخ سفید" Clyburn گفت. "او قصد ندارد به نمایشگاه و نامحدود انتخابات است. من باور دارم که او قصد دارد به نصب خود را در برخی از نوع اضطراری راه برای ادامه به نگه داشتن به دفتر."

Clyburn نظرات آمده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح شده و سپس راه می رفت پشت این ایده به تأخیر انداختن انتخابات ماه نوامبر به دلیل مسائل ناشی از جاری coronavirus بیماری همه گیر. تاریخ انتخابات ریاست جمهوری تنظیم شده توسط قانون فدرال معنی کنگره و نه رئیس جمهور است و قدرت آن را تغییر دهید.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور مستمر با اشاره به پتانسیل تقلب نگرانی در اطراف پست الکترونیکی-در برگه های رای خود را به عنوان استدلال است. کمی وجود دارد که به هیچ مدرکی وجود ندارد که پست الکترونیکی-در برگه های رای در ماه نوامبر منجر به گسترده رای دهندگان تقلب.

بیشتر: اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد تهمت و پیشنهاد این ایده به تأخیر انداختن انتخابات نوامبر

علاوه بر این در مصاحبه ای با فاکس نیوز " کریس والاس در اوایل ماه جولای دو بار مغلوب ساختن پیشی جستن اظهار داشت: او ممکن است پذیرش نتایج انتخابات اگر او از دست داده است.

والاس پرسید: "شما نشان می دهد که شما ممکن است قبول نتایج انتخابات؟"

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: "نه. من باید برای دیدن" دوباره نشان می دهد پست الکترونیکی-در برگه های رای خواهد دکل انتخابات.

Clyburn گفت: تهمت بود بیشتر قابل مقایسه با موسولینی که تشکیل حزب فاشیستی در حالی که رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین "هیتلر است."

'این یک مدارا': Pelosi انتقاد شدید کاخ سفید بیش از بن بست در COVID-19 امداد مذاکرات و 600 دلار مزایای بیکاری

موسولینی ایجاد یک دیکتاتوری در ایتالیا در دهه 1920 و مشغول به کار در کنسرت با هیتلر تا او مجبور شد از قدرت در سال 1943.

"مردم آمریکا باید از خواب بیدار. من می دانم کمی در مورد تاریخچه و من می دانم که چگونه کشور خود را پیدا مرگ" Clyburn روز یکشنبه گفت. "این زمانی است که ما موفق به اجازه دموکراسی و اصول است که یک نمایشگاه نامحدود انتخابات و این که چرا او در تلاش است برای قرار دادن یک ابر بیش از این انتخابات شناور ایده تعویق انداختن انتخابات است."

در پاسخ ابیگیل Marone سریع, پاسخ متخصص با مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 تیم پرسیدم کاملا دیوانه ترس از تئوری های توطئه از Rep. Clyburn."

مغلوب ساختن پیشی جستن اتاق جنگ توییتی "دیوانه Clyburn رئیس جمهور می گوید: مغلوب ساختن پیشی جستن است درست مثل موسولینی و هیتلر. او نوع unhinged نژادپرستانه رادیکال خواهد شد که کنترل جو بایدن!"

Clyburn یکشنبه دیدگاه آمد و پس از ظاهر شدن جمعه در PBS گفت: "من شده اند گفت: در حال حاضر حدود سه سال است که این رئیس جمهور قصد ندارد به یک انتخابات. او برنامه ریزی به دفتر. او فکر می کند که مردم آمریکا خواهد بود فریب خورده توسط او مانند مردم آلمان بود فریب خورده توسط آدولف هیتلر."

عربستان: مغلوب ساختن پیشی جستن renomination رای برگزار می شود در خصوصی

تیم Murtaugh تهمت را 2020 مدیر ارتباطات گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در بیانیه ای اعلام کرد "رئیس جمهور تهمت است و تنها چیزی که ایستاده در راه از چپ اوباش در تلاش برای پاره کردن این کشور و تبدیل آن به سوسیالیسم. جو بایدن از متحدان هستند که باعث هرج و مرج و خشونت در شهرهای ما فشار برای باز کردن مرزها و تلاش برای تبدیل اقتصاد ما به محیط زیست افراط گرایان."

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: Clyburn می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن "است که موسولینی" و نمی خواهد ترک کاخ سفیدtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن