حزب جمهوری خواه و سناتور دیوید پردو حذف آگهی مبارزات انتخاباتی که سینه های بزرگ یهودی حریف بینی در میان اتهام یهودی ستیزی

نامزد حزب دموکرات جان Ossoff صحبت می کند به داوطلبان و حامیان در دفتر مبارزات انتخاباتی به عنوان او اجرا می شو

توسط KETABKHOOOON در 8 مرداد 1399
Democratic candidate Jon Ossoff speaks to volunteers and supporters at a campaign office as he runs for Georgia's 6th Congressional District on April 18, 2017 in Marietta, Georgia.
نامزد حزب دموکرات جان Ossoff صحبت می کند به داوطلبان و حامیان در دفتر مبارزات انتخاباتی به عنوان او اجرا می شود برای گرجستان 6 کنگره منطقه در مارس 18, 2017 در مریتا, گرجستان.

جو Raedle/گتی ایماژ

  • دموکرات سنا نامزد جان Ossoff متهم جمهوریخواه ایالت دیوید پردو با استفاده از یک ضد سامی استعاره برای حمله به او در به تازگی حذف Facebook ad نشان Ossoff که یهودی با یک بزرگ بینی است.

  • پردو دیجیتال آگهی های ویژه تغییر تصویر از Ossoff که بینی بزرگ و کشیده در کنار یک عکس از رهبر اقلیت سنا چاک شومر که او نیز یهودی و ادعا کرد "دموکرات ها در حال تلاش برای خرید گرجستان است."

  • این پردو در زمان مبارزات انتخاباتی پایین آگهی در روز دوشنبه و ادعا بینی بزرگ شدن بود "غیر عمدی" biproduct عکس-ویرایش فرایند انجام شده توسط مشاور.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

دموکرات سنا نامزد جان Ossoff متهم جمهوریخواه ایالت دیوید پردو از گرجستان با استفاده از یک ضد سامی استعاره برای حمله به او در به تازگی حذف Facebook ad نشان Ossoff که یهودی با یک بزرگ بینی است.

پردو آگهی آغاز شد که در حال اجرا در جولای 22, ویژه, تغییر تصویر از Ossoff که بینی بزرگ و کشیده در کنار یک عکس از رهبر اقلیت سنا چاک شومر که او نیز یهودی با توجه به یهودی اخبار خروجی رو به جلو.

"دموکرات ها در حال تلاش برای خرید گرجستان" آن را بخوانید.

متهم یهودیان با استفاده از پول به سیاست فاسد و تصویر می کشد و آنها را با بزرگ بینی هستند دیرینه ضد سامی استعارههای.

این پردو در زمان مبارزات انتخاباتی آگهی روز دوشنبه و ادعا بینی بزرگ شدن بود "غیر عمدی" biproduct از ویرایش عکس مراحل که انجام شد توسط یک مشاور.

"در طراحی گرافیک فرایند به کار گرفته شده توسط یک فروشنده عکس تغییر اندازه داده شد و یک فیلتر اعمال شد که به نظر می رسد که ناشی از یک خطای غیر عمدی که تحریف تصویر" یک سخنگوی کمپین گفت: رو به جلو در یک شنبه بیانیه ای. "بدیهی است که این اتفاقی بود اما برای اطمینان از وجود دارد مطلقا هیچ سردرگمی ما بلافاصله حذف تصویر از Facebook. کسی که معنی آن این بود که هر چیزی به غیر از یک خطای غیر عمدی است که عمدا بد نمایش دادن سناتور پردو قوی و سازگار رکورد ایستادن محکم در برابر یهودی ستیزی و نفرت است."

سه طراحان گرافیک گفت: رو به جلو است که Ossoff بینی شد تنها بخشی از صورت خود را که بزرگ شد در تغییر تصویر.

Ossoff ناودان آگهی در توییتر و گفت: "به معنای واقعی کلمه هیچ کس معتقد است:" پردو کمپین ادعا می کنند که عکس ویرایش شد "اتفاقی."

"این قدیمی ترین آشکار حداقل اصلی ضد سامی استعاره در تاریخ" او هنوز توییتی. "سناتور به معنای واقعی کلمه هیچ کس معتقد است بهانه خود را."

گرجستان حزب دموکرات نیز مشخص آگهی به عنوان یک "ضد یهودی حمله کند."

Ossoff که در حال اجرا یک مسابقه رقابتی در برابر پردو در گرجستان بعد از آن خواستار آن شدند که Perdue عذرخواهی به گرجستان جامعه یهودی.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب