رستوران ها در بخش هایی از ایالت کالیفرنیا می تواند باز ناهار خوری نشسته

فایل عکس: کارکنان در مبارک وایکینگ ورزشی میخانه و رستوران در شهرستان یوبا سیتی, کالیفرنیا, ایالات متحده بررسی

توسط KETABKHOOOON در 25 اردیبهشت 1399
فایل عکس: کارکنان در مبارک وایکینگ ورزشی میخانه و رستوران در شهرستان یوبا سیتی, کالیفرنیا, ایالات متحده بررسی در دسترس بودن جدول در restaurantÕs روز اول باز برای جدول خدمات پس از 50 روز از بیماری کروناویروس (COVID-19) محدودیت

توسط شارون برنشتاین

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (رویترز) - رستوران در نیم دوجین California counties می تواند میزبان ناهار خوری نشسته و مراکز خرید در سراسر کشور می توانید برای باز کردن منظقه وانت به عنوان coronavirus محدودیت سهولت فرماندار گاوین Newsom گفت: در روز سه شنبه.

دفاتر همچنین می توانید با برخی از محدودیت Newsom یک دموکرات گفت: در نشست خبری روزانه. اما آخرین طرح برای بازگشایی جهان پنجمین اقتصاد هنوز هم اجازه نمی دهد که ناخن سالن سرو خال کوبی یا ورزشگاه.

"این اشتباه را به بیش از آنچه وعده بازگشایی به معنی" گفت: Newsom که تردید به شل محدودیت ها با هدف کاهش گسترش این رمان coronavirus حتی به کشورهای دیگر انجام داده اند.

در روز سه شنبه پیشرو در ایالات متحده بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci کنگره هشدار داد که یک زودرس بلند کردن اجسام از مستندات می تواند منجر به اضافه شیوع بیماری مرگبار کرونا ويروسی است که به کشته شدن بیش از 80 ، 000 نفر در ایالات متحده آورده و اقتصاد را به زانو در.

در کالیفرنیا متوسط شل شدن stay-در-خانه قوانین اعمال شده در مارس می آید به عنوان عفونت در پرجمعیت ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه به نظر می رسد ثبات. اما دولت اجازه می دهد تا دولت های محلی برای حفظ و اعمال دستورالعمل سختگیرانه تر و مقامات بهداشت در پرتراکم مانند لوس آنجلس و سان فرانسیسکو منطقه خلیج هنوز پشتیبانی از تسهیلات.

به طور مشابه, شهرستانهای با چند و یا تثبیت موارد اعمال می شود به دولت اجازه را به باز کردن کسب و کار از جمله خدمت رستوران نشسته غذا و مشتریان اجازه می دهد در داخل مراکز خرید و فروشگاه های خرده فروشی و تعویض کرد. مدارس می توانند با تغییرات.

شش Northern California counties, Butte, El Dorado, Lassen, نوادا, Placer و شستا دریافت مجوز که در روز سه شنبه.

بازگشایی رستوران ها باید مجددا با ابزار خود را به اتاق ناهار خوری به جای اجتماعی فاصله بسته شدن مناطق که در آن مشتریان جمع و یا لمس مواد غذایی و جلوگیری از تنظیم جداول مشترک با چاشنی مانند خردل ظروف. منوها باید یکبار مصرف و جدول سمت آماده سازی مواد غذایی است که دیگر مجاز است.

کالیفرنیا با سرعت از بازگشایی شده است انتقاد قانونگذاران جمهوری خواه متمایل روستایی بخش هایی از دولت و محافظه کار یک وکیل واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در روز سه شنبه سیزده دولت محدودیت در سالن زیبایی.

Harmeet Dhillon, یک سان فرانسیسکو مبتنی بر وکیل و معاون سابق رئیس کالیفرنیا از حزب جمهوریخواه واصل طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از حرفه ای زیبایی فدراسیون کالیفرنیا در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه مرکزی کالیفرنیا در لس آنجلس است.

او همچنین به چالش کشیده Newsom منظور بستن در خانه از عبادت کرد و گفت که در حالی که او به حمایت از تلاش های اولیه به سرعت ویروس' انتقال به تعطیلی رفته بود برای بیش از حد طولانی است.

"فرض نمی شد قفل همه پایین آنها را محروم از معیشت خود را خواص رویاهای خود را, همه چیز آنها ساخته شده است," او گفت:.

(گزارش شده توسط شارون برنشتاین; گزارش های اضافی توسط استیو گورمن در لس آنجلس; ویرایش توسط پیتر کونای و ریچارد Pullin)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن