ریوردیل را برنادت بک انتقاد شدید نشان می دهد برای درمان سیاه و سفید بازیگران

صحبت های او حقیقت است. برنادت بک باز کرد تا در مورد تجربه خود را به عنوان یک بازیگر در ریوردیلدو ماه پس از cos

توسط KETABKHOOOON در 8 مرداد 1399

صحبت های او حقیقت است. برنادت بک باز کرد تا در مورد تجربه خود را به عنوان یک بازیگر در ریوردیلدو ماه پس از costar ونسا مورگان به نام برای تنوع بیشتر در مجموعه.

بک, 26 است به تصویر کشیده هلو 'N کرم یک دوجنسي عضو از سموم از فصل 3. شخصیت او را عدم backstory و likability منجر به نفرت از برخی از بینندگان با توجه به این بازیگر.

"من ساخته شده بود به یک بسیار unlikable شخصیت و در نتیجه یک unlikable فرد در چشم مردم" در انگلستان بومی گفت: ELLE.com در روز سه شنبه, جولای 28. "من آن همیشه وجود دارد یک شخصیت و آنتاگونیست اما من هرگز تا به حال بسیاری از طرح داستان و یا به اندازه کافی توسعه شخصیت حتی در نظر گرفته شود یک آنتاگونیست. من بدون هیچ دلیل به تصویر کشیده شده بسیار منفی غیرجذاب نور است."

Bernadette Beck on Riverdale
برنادت بک به عنوان هلو 'N Cream, Camila مندس به عنوان ورونیکا و ونسا مورگان به عنوان Toni در ریوردیل Diyah پرا/The CW

بک افزود: "من اولین سیاه بازیگر به نشان می دهد تا در مجموعه ای ایستاده وجود دارد جویدن آدامس و نگاه لودگی و معنی. من احساس می کنم مثل من فقط وجود دارد برای انجام یک تنوع سهمیه. آن را فقط به انجام برسانند نقاط."

در طول دو فصل در سی دابلیو سری بک به یاد می آورد که ساخته شده است به احساس حضور او در مجموعه نبود ارزشمند است.

"من به طور کامل فراموش شده در صحنه را بیش از یک بار" را کامل Soulmate بازیگر توضیح داد. "مدیر [خواهد] بود پیاده روی خاموش تنظیم و من می خواهم که به تعقیب آنها را از آنجا که من تا به حال هیچ ایده که در آن برای ایستادن چیکار کنم — من فقط تا به حال نشده است با توجه به هر آموزش است."

او ادامه داد: "شما نمی توانید مردم را درمان مانند آنها نامرئی و سپس خودتان را در پشت پت برای جلسه خود را تنوع سهمیه برای بعد."

برای بک هلو 'N کرم شخصیت و یا فقدان آن است که بخشی از یک مشکل بزرگتر با مردم رنگ بودن به تصویر کشیده شده در نور منفی در صنعت سرگرمی است.

Bernadette Beck Says She Felt Invisible on Set and Claims the Show Is Failing Its Black Actor
برنادت بک حسن نیت ارائه میدهد از برنادت بک/Instagram

"من نمی فهمم وقتی که من اولین بار است که نشان می دهد که آن را به معنای چیزی است که برای شخصیت خود را دوست داشتنی. برخی از مردم می گویند آن را فقط به یک تلویزیون نشان می دهد اما من فکر کردن در مورد پیامدهای دراز مدت" او گفت:. "اگر ما به تصویر کشیده شده به عنوان unlikable یا شخصیت ما هستند نه توسعه یافته و یا ما در حال نگاه به عنوان دشمن در همه زمان ها تاثیر می گذارد که ما شخصیت های عمومی. چه نوع از فرصت های ما از دست دادن حتی پس از ریوردیل?"

مقایسه بک ادعا کرد که او سفید costars دریافت "این همه صفحه نمایش زمان و توسعه شخصیت" است که کمک می کند تا ساخت تا خود را از زیر "تولید بیشتر طرفداران فروش در کنوانسیون و طرفداران باید بیشتر از یک ارتباط عاطفی با آنها است."

در طول مصاحبه برای قسمت بک به ذکر است که این شبکه می خواستم یک دوجنسي بازیگر برای این نقش است. شخصیت او بود و در نهایت بخشی از یک "یک نفره" خط داستان که بک ادعا اضافه شده به hyper-sexualizing از دوجنسي مردم در زندگی واقعی است.

"هنگامی که شما در آن شما در حال رفتن را از طریق حرکات و شما مانند" آه من در نهایت رسیدن به استفاده می شود!'" او توضیح داد که از صحنه است. "اما زمانی که من آن را دیدم همه را با هم از آن ساخته شده من شخصیت به نظر می رسد مانند او برای هر چیزی است." بک نیز نامیده می شود بیشتر برای نمایندگی در هالیوود در رسانه های اجتماعی در روز سه شنبه.

"من سکوت بیش از حد به," او نوشت: از طریق Instagram. "ما باید گرد هم می آیند به عنوان یک جمعی به برگزاری هالیوود همراه با ما سیستمیک ستمگران پاسخگو باشد."

بک نظرات آمده دو ماه پس از مورگان 28 ساله به نام سازندگان ریوردیل برای عدم تنوع در نشان دادن و پرداخت اختلاف.

کانادا مادری که شخصیت تونی بخشی از جامعه تجاوز و همچنین صحبت کردن در مورد مردم سیاه و سفید بودن "استفاده می شود به عنوان یک شخص وابسته غیر سه بعدی شخصیت های سفید ما منجر می شود" از طریق توییتر است.

نشان می دهد خالق Roberto Aguirre-Sacasaعذرخواهی کرده به بازیگر در رسانه های اجتماعی پیام در ماه ژوئن و قول داد برای انجام بهتر. "ما از شنیدن ونسا. ما عاشق ونسا. او راست" Aguirre-Sacasa, 46, نوشت در آن زمان است. "ما در حال ببخشید و ما را همان به قول شما که ما به او. ما را بهتر به افتخار او و شخصیت او ایفا می کند. و همچنین به عنوان همه ما بازیگران و شخصیت های رنگ است."

برادران وارنر تا به حال هیچ اظهار نظر در مورد بک ادعا می کند.

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب