ریوردیل را Lili Reinhart, Camila مندس, Madelaine Petsch پیوستن به '"سیمپسونها"

هنگامی که دو جهان برخورد می کنند! لیلی Reinhart, Camila مندس و Madelaine Petsch در حال گرفتن Simpsonized! خانم

توسط KETABKHOOOON در 17 اردیبهشت 1399

هنگامی که دو جهان برخورد می کنند! لیلی Reinhart, Camila مندس و Madelaine Petsch در حال گرفتن Simpsonized! خانمها از ریوردیل خواهد صدای شخصیت های کارتونی.

Reinhart, 23, اعلام اخبار هیجان انگیز از طریق Instagram در دوشنبه, مه 4 گذاشتن یک screengrab از قسمت های آینده. "این واقعا باور نکردنی, سورئال برکت که من قادر [به] شریک شدن در یکی از نمادین ترین تلویزیون را نشان می دهد تا کنون ساخته شده" این زرنگ بازیگر نوشت: در آن زمان اشاره کرد که او را "صدای یک زن هشت سال."

Riverdale Lili Reinhart Camila Mendes Madelaine Petsch Joins The Simpsons
لیلی Reinhart, Camila مندس و Madelaine Petsch در شبکه CW Upfront ارائه در تاریخ 17 مه سال 2018 در شهر نیویورک است. گریگوری پک/شاتر

مندس به اشتراک گذاشته شده همان عکس به عنوان Reinhart, همراه با یک مشتاق پیام در مورد ظاهر خود را. "هرگز در زندگی من من فکر می کنم من می خواهم به صدای یک شخصیت در سیمپسونهااما در اینجا ما با" خطرناک نهفته بازیگر, 25, نوشت طریق Instagram عکس نشان داد که این سه شخصیت در یک اتاق نشسته پشت لیزا سیمپسون. "این من @lilireinhart و @madelame بازی ميانگين و آزار دهنده 8 سال دختران است."

Reinhart, مندس و Petsch, 25, نمی شود تنها ستاره پیوستن به مدت طولانی در حال اجرا نشان می دهد سهشنبه, مارس 10 قسمت به عنوان Joey King, نیز شنود گذاشته به قرض دادن صدای خود را به یک شخصیت.

در یک قسمت جدید با عنوان "نفرت هشت ساله" میانه کودک لیزا سیمپسون (ابراز شده توسط Yeardley Smith) باعث می شود یک دوست جدید به نام Addy (پادشاه) است که عاشق اسب است. Addy بعد از معرفی لیزا به او گروهی از گال بگیرید و یاد دهید, که سرگرمی هفتگی به عنوان "یک دایره پر افاده غنی دختران است." Reinhart خواهد صدای بلا-الا اسلوان مندس نقش تسا رز و Petsch ظاهر خواهد شد به عنوان اسلون.

سیمپسونها است که برای اولین بار در فاکس در سال 1989 توسط شرکت پخش قسمت از آن 31 فصل است. بیش از سال های آن به ویژه حضور مهمان از ستاره ها از جمله Michael Jackson, Paul McCartney و Bette Midler.

گرفتن ریوردیل بانوان در سیمپسونها در فاکس سهشنبه, مارس 10 در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن