راب کارداشیان دیوهای تریستان تامپسون جدید مدل موهای بافته

LOL! راب کارداشیان نمی تواند کمک کند اما, اذیت کردن تریستان تامپسون پس از بازیکن بسکتبال خود پرده برداری مدل م

توسط KETABKHOOOON در 4 مرداد 1399

LOL! راب کارداشیان نمی تواند کمک کند اما, اذیت کردن تریستان تامپسون پس از بازیکن بسکتبال خود پرده برداری مدل موهای جدید است.

NBA ستاره, 29, به اشتراک گذاشتن یک عکس از طریق Instagram در پنج شنبه, جولای 24, از خود تاب نوارهای به جای عادی خود را نابود و لگدمال کوتاه کردن مو. "نگاه جدید 😉," تامپسون زیر نویس تصویر.

Kardashian, 33, اظهار نظر "جیک Shuttlesworth?" در اشاره به Denzel Washington,'s شخصیت در سال 1998 اسپایک لی فیلم او بازی کردم.

آرتور جورج طراح اخیرا احساس اعتماد به نفس بیشتری در رسانه های اجتماعی. روز قبل از آن کارداشیان مشترک نادر shirtless عکس از خود را در طول سفر ساحل با خود 3-سال-دختر رویایی — که او سهام با نامزد Blac Chyna — و خواهر خود را Kendall Jenner.

سابق Keeping Up With the Kardashians ستاره عناوین ساخته شده در ماه ژوئن زمانی که او نشان داد شکل باریک در تصاویر او به اشتراک گذاشته شده از طریق Instagram از خواهر خود Khloé Kardashian's 36th جشن تولد.

یک منبع گفت:" ما هفته در اوایل این ماه که جوراب طراح — که عقب نشینی از نور افکن در سال های اخیر — در یک "حالت ذهنی خوب."

Rob Kardashian Trolls Tristan Thompson's New Braided Hairstyle
راب کارداشیان و تریستان تامپسون. شاتر; مگا

"دسته کوچک موسیقی جاز از همه کسانی که همه چیز و زمان است واقعا پرداخت کردن با او تناسب اندام و بدن خود را" خودی گفت: در آن زمان. "او واقعا متمرکز بودن پدر و مادر او زندگی می کند برای رویا و نگه می دارد که او را در یک جای خوب."

راب نیز می تواند چشم دوخته اند باز گشت به خانواده اش سری واقعیت. Khloé اشاره به E! اخبار در جولای 16 که برادر او ممکن است یک بازگشت به Keeping Up With the Kardashians.

"ما همیشه می گویند که آن را می شود unfun و ما همه مانند هراس انجام چیزی و سپس قطع آن را" انتقام بدن میزبان گفت. "منظورم این نیست که میخوام برای همیشه لطفا برای آخرین و ما می دانیم که. من فکر می کنم ما خیلی خوب با آن است. اما برای [Kourtney Kardashian] اگر او احساس که او مکان شاد, با تمام معنی ما نمی خواهیم هر کسی که به انجام این کار است. ... برادر من را به آینده را در اطراف. مانند او احساس اعتماد به نفس بیشتری [و] راحت است. بنابراین من فکر می کنم او فقط شروع یک کل فصل جدید است."

همانطور که برای Thompson, کلیولند کاوالیرز بازیکن قرنطینه شده با Khloé و خود را 2 سال با دختر, واقعی, در میان بیماری همه گیر کوروناویروس. سابق زن و شوهر به پایان رسید خود را دو سال رابطه در ماه فوریه 2019 پس از ورزشکار دختر, بوسیدن, Kylie Jenner's پس-بورس Jordyn جنگل.

در اوایل این ماه این جفت ارز موجب شایعاتی که آنها پیوست و تامپسون حال ظهور سوال. یک منبع گفت: ما در آن زمان که این دو هستند "مشغول است."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن