رابرت پتینسون سنگ قرنطینه مو بر Self-Shot 'GQ' پوشش

رابرت پتینسون روی جلد GQ ژوئن/ژوئیه موضوع است. عکس رابرت پتینسون; حسن نیت ارائه میدهد از GQ چه کسی می دانست ق

توسط KETABKHOOOON در 23 اردیبهشت 1399
Rob Pattinson Photographs Himself with Quarantine Hair for the Cover of GQ's June Issue
رابرت پتینسون روی جلد GQ ژوئن/ژوئیه موضوع است. عکس رابرت پتینسون; حسن نیت ارائه میدهد از GQ

چه کسی می دانست قرنطینه مو می تواند نگاه خیلی خوب! رابرت پتینسون است که بر روی جلد GQ را در شماره ژوئن تاب بی وقفه کثیف 'انجام و آن را به یک اثر هنری. نه به ذکر است او تصویر خود را در حالی که در خانه گیر کرده در قرنطینه.

روز شنبه, مارس 12 GQ خود را کاهش یافته است آخرین شماره که ویژگی های آینده بتمن ستاره برگزاری یک دوربین برای عکاسی از خود است. او به نظر می رسد کاملا — و طبعا — ژولیده با ریش ژولیده و بازگشت قفل epitomizing درندهخویی از وضعیت فعلی امور به لطف COVID-19 بیماری همه گیر.

در همراه مصاحبه توسط زاک بارون که 33 ساله در مورد آنچه در آن مانند برای او در طول این زمان. "من تقریبا بلافاصله کاملا از دست داده و تمام حس زمان" او می گوید: در آغاز.

Rob Pattinson Photographs Himself with Quarantine Hair for the Cover of GQ's June Issue
عکس رابرت پتینسون; حسن نیت ارائه میدهد از GQ

خوشبختانه او در آینده نقش به او داده اندکی حس ساختار بیشتر وقتی که می آید به مواد غذایی است. "من اساسا در یک برنامه غذایی برای بتمن. خدا را شکر. من نمی دانم آنچه من می خواهم انجام می شود دیگر از آن," او می گوید. "من باید بلغور جو دوسر مثل پودر پروتئین وانیلی در آن است. و من به سختی حتی مخلوط کردن آن. آن را فوق العاده آسان است. مثل من از خوردن قوطی و مسائل. من به معنای واقعی کلمه قرار داده و سس فلفلی تاباسکو در داخل یک ماهی تن می تواند و فقط خوردن آن را از می توانید."

این را حس می کند با توجه به او را به گوگل, چگونه از مایکروویو ماکارونی. "من که قرار بود در یوتیوب برای دیدن چگونه مایکروویو, پاستا," او می گوید خبرنگار. "قرار داده و آن را در یک کاسه و مایکروویو آن است. این است که چگونه به مایکروویو ماکارونی. و همچنین آن را واقعا نمی باشد یک چیز است. این واقعا در واقع کاملا شورش."

تا آنجا که او با قدردانی از برنامه غذایی یکی از چیزهایی که او نمی خواهم به انجام کار کند. با توجه به این بازیگر استودیو استخدام یک مربی که در سمت چپ این بازیگر با برخی از ورود به سطح تجهیزات از جمله Bosu توپ و یک وزن, اما او واقعا احساس نیاز به استفاده از آنها.

"من فکر می کنم اگر شما در حال کار تمام وقت شما بخشی از مشکل" او می گوید: با اشاره به بازیگران است. "شما در تنظیم یک سابقه. هیچ کس برای انجام این کار در '70s. حتی James Dean—او دقیقا پاره پاره."

گرگ و میش طرفداران ممکن است به خصوص لذت بردن از داستان پتینسون سهام از زمانی که او بود فیلمبرداری این فیلم ساخته شده است که او یک heartthrob: "یکی از آنها به من گفت که من پیراهن من فکر می کنم آنها به من گفت که برای قرار دادن آن را به عقب دوباره." و او نشانی از ذهن نیست!

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را' خیابان 'دوس (و نبایدها!)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن