شومر در تماس و به توضیح و اثبات نشده استفاده از مواد مخدر در دامپزشکان

1 / 4شیوع ویروس مغلوب ساختن پیشی جستنجانبازان وزیر امور رابرت Wilkie مذاکرات قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب سا

توسط KETABKHOOOON در 23 اردیبهشت 1399
1 / 4

شیوع ویروس مغلوب ساختن پیشی جستن

جانبازان وزیر امور رابرت Wilkie مذاکرات قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد به صحبت در مورد حفاظت از سالمندان در تالار شرقی کاخ سفید روز شنبه, مارس 30 سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/الکس Brandon)

واشنگتن (AP) — سنا را بالا دموکرات در روز یکشنبه به نام به وزارت امور کهنه سربازان به توضیح دهد که چرا آن اجازه استفاده از آن اثبات نشده دارو در جانبازان برای کروناویروس گفت: بیماران ممکن است قرار داده شده اند در خطر غیر ضروری.

سناتور. چارلز شومر از نیویورک گفت: VA نیاز به کنگره ارائه اطلاعات بیشتر در مورد اخیر سفارش فله برای $208,000 ارزش هیدروکسی کلروکین. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت ترویج مالاریا, داروی بدون شواهد به عنوان یک درمان برای COVID-19.

شومر این درخواست پس از یک whistleblower شکایت این هفته توسط سابق بهداشت و خدمات انسانی رسمی ریک روشن شد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشتاق برای تعمیر سریع برای یورش coronavirus می خواستم به "سیل" نقاط داغ در نیویورک و نیوجرسی با مواد مخدر است. عمده جانبازان سازمان را خواست و به توضیح دهد که تحت چه شرایطی و پزشکان شروع بحث از هیدروکسی کلروکین با جانبازان به عنوان یک گزینه درمانی است.

"نگرانی وجود دارد که آنها با استفاده از این دارو زمانی که شواهد پزشکی می گوید آن را کمک نمی کند و می تواند صدمه دیده است" شومر گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس.

او گفت: با توجه به این واقعیت مالاریا مواد مخدر با وجود اینکه تست شده بود بارها و بارها تحت فشار قرار دادند و علنا با مغلوب ساختن پیشی جستن, VA, منشی, رابرت Wilkie باید آدرس اینکه هر کسی در گروه تحت فشار توسط کاخ سفید و یا دولت به استفاده از هیدروکسی کلروکین برای COVID-19.

شومر گفت: Wilkie نیز باید پاسخ سوال در مورد تحلیل های اخیر VA بیمارستان داده ها نشان داد که وجود دارد بیشتر مرگ و میر در میان بیماران داده هیدروکسی کلروکین در مقابل مراقبت استاندارد از جمله چقدر بيماران دانست و در مورد دارو خطرات قبل از مصرف آن است.

در بیانیه روز شنبه, VA سخنگوی کریستینا نوئل نام آن را "مضحک" برای هر کسی که به نشان می دهد که VA را درمان تصمیم گیری بر اساس هر چیزی غیر از "بهترین پزشکی منافع بیماران است."

"و تنها مجوز استفاده از این دارو پس از حصول اطمینان از جانبازان و مراقبان آگاه از خطرات بالقوه در ارتباط با این که ما با هر گونه دارو و یا درمان," او گفت:.

Wilkie در هفته های اخیر را رد کرده است که سربازان استفاده می شد به عنوان افراد مورد آزمایش برای مواد مخدر و که آن را به جای در اداره دولتی و بیمارستان ها تنها زمانی که از نظر پزشکی مناسب با رضایت متقابل بین پزشک و بیمار است.

هنوز Wilkie و وزارت بارها و بارها کاهش یافته است به می گویند که چگونه این دارو به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفت برای COVID-19 از جمله چگونه بسیاری از جانبازان داده شد این دارو و اینکه آیا VA پزشکان داده شد و راهنمایی توسط VA ستاد در حالات خاص که آن را باید مورد استفاده قرار گیرد.

در یک هفتگی تماس با جانبازان این گروه هفته گذشته Wilkie در ادامه به دفاع و استفاده از هیدروکسی کلروکین. او را رد اخیر تجزیه و تحلیل بیمارستان VA نشان داده هیچ مزایای برای بیماران نشان می دهد که نتایج ضعیف بودند چرا که این موارد درگیر مسن بسیار بیمار جانبازان.

"استفاده از این دارو برای درمان COVID-19 در نظر گرفته شده است 'خاموش برچسب' — کاملا قانونی و نه نادر است," او نوشت در مارس 29, نامه ای به جانبازان قرار گرفتند.

تجزیه و تحلیل بیمارستان, اطلاعات انجام شده توسط محققان مستقل در دو دانشگاه و با تصویب نمی شد دقیق آزمایش. محققان با تجزیه و تحلیل سوابق پزشکی از 368 زن جانبازان بستری با تایید عفونت کروناویروس در و مراکز پزشکی که فوت یا مرخص شد آوریل 11.

حدود 28% از جانبازان که داده شد هیدروکسی کلروکین به علاوه مراقبت معمول درگذشت, در مقابل 11 درصد از کسانی که به گرفتن مراقبت های معمول به تنهایی.

VA گفت: به تازگی بسیاری از آن های اخیر سفارش فله برای هیدروکسی کلروکین بود که استفاده می شود برای تایید استفاده می کند مانند درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید اما آن را ارائه نمی دهد خرابی.

Wilkie در هفته های اخیر در زمان وکالت از مواد مخدر و حتی بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن با این ادعا بدون شواهد که از آن شده است موثر برای جوان و میانسال جانبازان در خاص است. در واقع وجود دارد هیچ شواهد منتشر شده که نشان می دهد.

جانبازان هستند "بسیار نگران آن است که ما هنوز هم به وضوح در و را در گذشته و حال استفاده از هیدروکسی کلروکین در درمان جانبازان با COVID-19" جرمی ساقی ارشد اجرایی از عراق و افغانستان سربازان آمریکا گفت: AP.

"در حال حاضر که دولت فدرال صادر اضطراری با استفاده از مجوز برای remdesivir برای درمان COVID-19 ما نیاز به پاسخ به این سوالات و همچنین VA برنامه برای اداره و یا تجویز remdesivir," او گفت:. که اقدام توسط سازمان غذا و دارو پس از نتایج اولیه از دولت حمایت مطالعه نشان داد که remdesivir کوتاه زمان برای بازیابی 31 درصد یا حدود چهار روز به طور متوسط برای بستری COVID-19 بيمار.

در یک صدای جیر جیر جمعه سابق و وزیر دیوید Shulkin خواست این اداره بلافاصله به محدود کردن استفاده از هیدروکسی کلروکین برای COVID-19. "با مطالعات نشان هیچ نفع و باید با محدود کردن استفاده از به طور انحصاری برای آزمایش های بالینی," او نوشت. Shulkin اخراج شد با مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 2018 و Wilkie جایگزین او.

شومر گفت: نگرانی اصلی این است که تعیین اینکه آیا و تا به حال انجام شده هر "مخفی مطالعات برای تعیین اینکه آیا هیدروکسی کلروکین موثر بود و بدون اجازه آنها." او گفت: همچنین نگرانی که گروه نمی خواهد آدرس به طور خاص که در آن مواد مخدر فرستاده شد.

"این مردم هستند که در معرض خطر زندگی خود را برای ما" شومر گفت. "آنها باید درمان شود تنها با نهایت عزت و احترام و استانداردهای بالای مراقبت است."

این دارو به مدت طولانی استفاده شده است برای درمان مالاریا و بیماری های دیگر است. چند بسیار کوچک و مطالعات اولیه نشان می دهد ممکن است کمک به جلوگیری از coronavirus از ورود به سلول و احتمالا کمک به بیماران مبتلا به حذف این ویروس هر چه زودتر. اما FDA در ماه گذشته هشدار پزشکان در برابر تجویز دارو برای COVID-19 خارج از بیمارستان ها به دلیل خطرات ناشی از عوارض جدی و مرگ است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب