راجر سنگ حکم زندان تبدیل با مغلوب ساختن پیشی جستن

راجر سنگ برگ دادگاه فدرال در واشنگتن پس از صدور حکم شنوایی در فوریه 20, 2020. عکس: AFP/فایلرئیس جمهور دونالد

توسط KETABKHOOOON در 21 تیر 1399
راجر سنگ برگ دادگاه فدرال در واشنگتن پس از صدور حکم شنوایی در فوریه 20, 2020. عکس: AFP/فایل

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل حکم زندان خود را مشاور سابق راجر سنگ بود که به اتهام دروغ گفتن تحت سوگند به قانونگذاران در یک تحقیق در مورد دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات آمریکا.

"راجر سنگ است که در حال حاضر یک رایگان مرد!" کاخ سفید در بیانیه ای گفت: روز قبل از او بود به گزارش به یک زندان فدرال شروع به خدمت مدت خود را.

Trumps اقدام بلافاصله آورده اتهامات جدید که رئیس جمهور دخالت آزادانه در دادگستری ایالات متحده آمریکا سیستم به کمک دوستان و متحدان و منتقدان و تصور دشمنان است.

سنگ یکی از Trumps قدیمی ترین خواص محکوم شد در ماه نوامبر گذشته از دروغ گفتن به کنگره دستکاری با یک شاهد و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین توطئه با روسیه برای کمک به او برنده انتخابات 2016.

آتشین کاخ سفید در بیانیه ای تصریح کرد Trumps شارژ که مشاور ویژه رابرت مولر بررسی اتهام جنایت که هرگز متعهد است. این استدلال که سنگ باید بنابراین هرگز متهم شده اند در وهله اول.

"حقیقت ساده این است که اگر مشاور ویژه شده بود به دنبال یک کاملا بی اساس تحقیقات آقای سنگ خواهد بود نه رو زمان در زندان" آن را گفت.

در بیانیه ای به رسانه های آمریکایی سنگ وکیل گرانت اسمیت گفت: موکل وی "بسیار مفتخر است که رئیس جمهور تهمت استفاده می شود بسیار جذاب و منحصر به فرد قدرت تحت قانون اساسی ایالات متحده برای این عمل از رحمت است."

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر پس از مداخله به کمک سنگ. پس از دادستان توصیه می شود یک حبس از هفت تا نه سال دادستان کل لایحه Barr که متهم شده است اقدام مانند عشق و نفرت شخصی وکیل در پا و به نام است که بیش از حد.

چهار دادستان رسیدگی به این پرونده آن را ترک و به تازگی منصوب دادستان توصیه می شود از یک زندان به مدت سه تا چهار سال برای سنگ.

سنگ ششم بود دستیار تهمت -- که استیضاح در سال گذشته برای سوء استفاده از قدرت خود را -- به دادگاه از اتهامات ناشی از Muellers پروب به انتخابات دخالت.

دو سیستم دادگستری

منتقدان به سرعت پاسخ داد و با عصبانیت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل به سنگ شد.

نماینده آدام شیف های دموکرات که منجر به استیضاح درایو در برابر تهمت قرار داده و آن را با صراحت: "با مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر وجود دارد دو سیستم دادگستری در امریکا: یکی برای Trumps جنایی دوستان و یکی برای هر کس دیگری."

بالا سنا دموکرات چاک شومر ناودان "یک یاغی جمهور که توجه وزارت دادگستری به عنوان شخصی خود را بازیچه" در حالی که دیگران سرزنش جمهوری خواهان تحمل Trumps رفتار منجر به آنچه که آنها به نام شکست در سیستم عدالت و حکومت قانون است.

Barr شده است berated برای بخش تصمیم به رها کردن پرونده Trumps اولین مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که التماس گناه در سال 2017 به دروغ گفتن در مورد روسیه مخاطبین به اف بی آی است.

ماه گذشته دولت مجبور جفری برمن نیویورک دادستان شناخته شده برای کاوش متحدان مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ماه های اخیر نیز از کار اخراج شده و یا تنزل مقام بازرس کل پنتاگون جامعه اطلاعاتی و وزارت بهداشت و خدمات انسانی و همچنین به عنوان یک ارشد سلامت رسمی که مورد سوال Trumps ارتقاء اثبات نشده دارو درمانی برای COVID-19.

وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick برداشته شد ماه گذشته پس از در حال اجرا یک سوء پروب به Washingtons بالا دیپلمات و ثابت قدم تهمت متحد مایک Pompeo.

بیش از 1000 سابق وزارت دادگستری مقامات امضا بیانیه ای خواستار Barrs استعفای خود دخالت به حکم سبک تر برای سنگ.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب