روحانی می گوید 35 میلیون ایرانی ها ممکن است قرارداد coronavirus

ایرانیان در گذشته راه رفتن مغازه ها در جنوب شرقی شهر کرمان در 11 آوریل به دنبال کاستن از coronavirus اقدامات

توسط KETABKHOOOON در 28 تیر 1399
ایرانیان در گذشته راه رفتن مغازه ها در جنوب شرقی شهر کرمان در 11 آوریل به دنبال کاستن از coronavirus اقدامات است. — AFP

تهران: رئیس جمهور ایران حسن روحانی گفت: 35 میلیون نفر در این کشور ممکن است قرارداد coronavirus به عنوان آنها هنوز هم نداشت گله ایمنی اگر چه یک چهارم از جمعیت ممکن است آلوده.

به نظر می رسد برای اولین بار یک مقام مسئول نشان داده است این کشور به دنبال شکست COVID-19 از طریق گله ایمنی.

این ویروس به کشته شدن بیش از 588,000 مردم و آلوده به حدود 14 میلیون نفر در سراسر جهان از اول اینکه شناسایی در چین در اواخر سال گذشته.

ایران شده است مبارزه با حیات COVID-19 با آمار و ارقام نشان از یک افزایش در هر دو عفونت های جدید و مرگ و میر پس از دو ماه اخیر است.

روز شنبه در وزارت بهداشت در گزارش دیگری 188 coronavirus مرگ و میر و 2,166 موارد عفونت در 24 ساعت گذشته.

که در زمان کلی تلفات به 13,979 مرده از 271,606 موارد پس از ایران گزارش اولین موارد در اواسط فوریه.

افزایش تلفات باعث شده است تا مقامات به reimpose محدودیت در بدترین ضربه استان پس از برداشته سراسر کشور در مارس با تهران گسترش آنها را برای یک هفته اضافی در روز جمعه.

"برآورد ما این است که تا به حال 25 میلیون نفر از ایرانیان آلوده شده با این ویروس" روحانی گفت: در طول یک سخنرانی تلویزیونی دیدار از این کشور به ویروس-مبارزه با گروه ضربت.

"ما باید به در نظر گرفتن این احتمال که 30 تا 35 میلیون بیشتر ممکن است عفونت," او اضافه کرد: با استناد به نتایج حاصل از یک مطالعه انجام شده توسط وزارت بهداشت.

"ما هنوز زمانی گله ایمنی و ما هیچ چاره ای جز به ایران و شکستن زنجیره انتقال coronavirus."

روحانی معاون ارتباطات علیرضا معزی گفت: در توییتر ساعت بعد که 25 میلیون در حقیقت اشاره به "کسانی که با آن مواجه شده اند این ویروس و ایمنی کامل به دست آورد".

روحانی همچنین گفت که ایران ممکن است برای آماده سازی خود را برای دو مقدار hospitalisations آن را تا به حال در پنج ماه گذشته با توجه به مطالعه است.

وزارت بهداشت گزارش نشده کلی مقدار hospitalisations بیش از COVID-19.

جمهوری اسلامی شده است تلاش برای مهار خاورمیانه بدترین COVID-19 شیوع پس از اعلام آن موارد در اواسط فوریه.

ایران به خودداری از اعمال کامل مستندات اما بسته مدارس لغو مجامع عمومی و ممنوع سفر بین استان ها در ماه مارس قبل از لغو محدودیت های اعمال ماه آینده به بازگشایی آن مساله اقتصاد است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب