دور 2! بری بلا می دهد تولد, استقبال 2nd کودک با دنیل برایان

یکی دیگر از بلا عزیزم! بری بلا و دنیل برایاناستقبال فرزند دوم خود را در شنبه مرداد ماه 1. "این پسر!!! 8-1-2020

توسط KETABKHOOOON در 13 مرداد 1399

یکی دیگر از بلا عزیزم! بری بلا و دنیل برایاناستقبال فرزند دوم خود را در شنبه مرداد ماه 1.

"این پسر!!! 8-1-2020," بلا زیر نویس یک عکس شیرین از نوزاد محکم مادر خود را از دست او به عنوان او برگزار شد. "ما در حال غرق با شادی و همه سالم است!!!"

این غیر قابل مقایسه co-نویسنده 36 اعلام کرد در ماه ژانویه که او باردار بود با کودک شماره 2. دوقلو, خواهر, نیکی بلا, مشترک, خود, دوران بارداری اخبار در همان زمان.

Brie Bella Gives Birth Welcomes Baby No 2 With Husband Daniel Bryan
بری بلا و دنیل برایان. حسن نیت ارائه میدهد از بری بلا/Instagram

"ما شوکه مثل همه شما!!!" بری زیر نویس او Instagram نشان می دهد. "هرگز در یک میلیون سال فکر می کردم آیا من فکر می کنم @thenikkibella و من خواهد بود با حامله شکم با هم!!! دانستن ما بچه ها ما خواهد آمد همان روز بیش از حد lol!!! ما هیجان زده برای همه شما به دنبال ما در این سفر شگفت انگیز!!! عشق شما خواهر!!"

پنیر بری و Bryan, 39 قبلا استقبال خود را 3 ساله دختر مرغک در مارس 2017.

این زن و شوهر که نکاح در سال 2014 تلاش برای باردار شدن یک خواهر و برادر جوان برای مرغک هشت ماه او گفت: سلامت مجله در ماه دسامبر 2019. "من می توانم باردار" Brie نشان داد در آن زمان است.

او در ادامه به خروجی "من تاکید کرد و آن را اتفاق می افتد. وجود دارد یک زن و شوهر بار که من خیلی دیر و مطمئن بود که من باردار بود. سپس من را به من دوره و خونریزی واقعا بد است. من فکر می کنم جهان بود به من گفتن چیزی مانند آن را به یکی دیگر از کودک."

سابق کشتی گیر حرفه ای گفت: او تا به حال "big-time" اعصاب در مورد اضافه کردن یکی دیگر از کودک برای نوزادان خود را.

بری توضیح داد: "من این عرق فکر کردن در مورد چگونه به سفر با دو. برایان سفر تمام وقت, [اما] ما صحبت کردن در مورد آن فکر می کنم این امر می تواند شگفت انگیز برای دیدن مرغک به عنوان یک خواهر بزرگ. من فقط باید به فکر می کنم در مورد زندگی حرفه ای من — و آن جا در حال حاضر و یا آیا من نیاز به صبر کنید تا زمانی که شوهرم به خانه بیشتر است؟"

Brie Bella Gives Birth Welcomes Baby No 2 With Husband Daniel Bryan
بری بلا, Daniel Bryan و مرغک حسن نیت ارائه میدهد از بری بلا/Instagram

پس بارداری خود را آشکار بری و نیکی, 36, رنج می برد از "یکسان" علائم. بری گفت: ما هفته به طور انحصاری در مارس: "ما آنقدر تهوع آور ما در سه ماهه اول بارداری و هرگز بیمار با [دخترم], مرغک تا کنون. [نیکی و من تا به حال] صبحگاهی در تمام طول روز طولانی است. ما احساس ما تا به حال ماشین بیماری."

نیکی chimed در در: "روز وجود دارد من واقعا لرزاند و خسته و بدن من را از طریق رفتن بسیار است. ... آن را فقط در این شوک. آن را فقط دشوار است."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن