سلطنتی قوانین شاهزاده جورج لوئیس پرنسس شارلوت باید درون خانواده

پرنس ویلیام و کیت میدلتون کودکان خواهد شد در صورت دوم از تاج و تخت بریتانیا هنگامی که شاهزاده صعود به تاج و تخ

توسط KETABKHOOOON در 18 تیر 1399

پرنس ویلیام و کیت میدلتون کودکان خواهد شد در صورت دوم از تاج و تخت بریتانیا هنگامی که شاهزاده صعود به تاج و تخت و در نتیجه فرزندان خود را به تعدادی از قوانین آنها باید به دنبال.

سلطنتی پرستار بچه به تازگی نشان داد برخی از اسرار تجارت و لمس بر برخی از قوانین مهم پرنس جورج لوئیس پرنسس شارلوت باید به دنبال در درون خانواده سلطنتی.

به عنوان یک فارغ التحصیل از معتبر نرلند کالج, داخل حمام, Ms Borrallo دقیق برخی از قوانین سختگیرانه تر است که او موظف است برای القای درون سلطنتی کودکان آنها به عنوان مسن تر رشد می کنند.

در طول مصاحبه او با سلام! مجله پرستار بچه شروع به جزئیات تجربه خود را در مراقبت از کودک, آکادمی ادعا "نرلند کردم یک نام بزرگ اگر شما می خواهید به یک پرستار بچه – آن را به رفتن به محل. آن را به بهترین چیزی که من همیشه رفتن وجود دارد. من عاشق بودن وجود دارد."

"آن مجموعه جدا از آنجا که آن را بسیار عملی دوره پس در طول کل آموزش شما در کالج برای یک هفته و هر بعد از ظهر شما می خواهید انجام دهید یک درس عملی – آن را می توان پخت و پز و یا دوخت و یا یادگیری در مورد از شیر گرفتن یا بطری تغذیه."

در رابطه با او انضباطی تاکتیک پرستار بچه ادعا کرد که بهترین راه برای حفظ نظم و انضباط در خانه او معتقد است که در تنظیم چند مرزهای.

او در این باره گفت: "این همیشه باید منصفانه و من فکر می کنم آن را باید سازگار است. کودکان اغلب رشد از داشتن برخی از مرزهای. نکته اصلی این است که آنها می دانند که چه مرزهای بنابراین شما لازم نیست تغییر آن. این امر می تواند همان جواب فردا اگر شما همین سوال پرسیده.

"فقط با داشتن یک نتیجه کمی برای اقدامات خود را راه اصلی برای مقابله با چیزی و آموزش آنها از طریق نقش یک مدل خوب بودن و گفت "این نیست که ما چگونه رفتار نمی کنیم' – به جای استفاده از گام شیطان."

"برای مثال اگر یک کودک گزش یک کودک دیگر, شما باید به آنها بگویید که چرا این اشتباه: 'آن را لطمه می زند و شخص دیگر و اگر شما انجام این کار دوباره ما را به خانه'. نکته اصلی این است که شما آن را انجام." او اضافه شده است.

در طول مصاحبه او هم پس از مدرسه در منزل راهنمایی برای هر پدر و مادر در تلاش برای تدریس به کودکان خود را در طول مستند.

او نشان می دهد ترکیب برخی از مرتب کردن بر اساس بازی بر اساس تکنیک های یادگیری هر روز این اطمینان خواهد داد که کودکان به طور فعال درگیر در آنچه آنها در حال یادگیری برای روز. اما برای کودکانی که نمی توانند به دور از نیاز به نشستن در یک میز و یادگیری, پرستار بچه پیداست "با در نظر گرفتن یک درس خارج یا نه فقط همیشه نشسته در یک جدول بزرگ است. به آنها می گویند من می دانم که آن را فوق العاده خسته کننده است اما اگر ما از طریق این بیت پس از آن ما بروید و یک بازی است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب