رودی جولیانی باعث طولانی-افشا و خنثی تصویر از Ilhan عمر 'در القاعده اردوگاه آموزشی'

گتی ایماژرودی جولیانی بار دیگر ارسال اطلاعات غلط در مورد تشکر. Ilhan عمر در رسانه های اجتماعی یک الگوی رفتاری

توسط KETABKHOOOON در 2 مرداد 1399
Getty Images
گتی ایماژ

رودی جولیانی بار دیگر ارسال اطلاعات غلط در مورد تشکر. Ilhan عمر در رسانه های اجتماعی یک الگوی رفتاری است که به دروغ ادعا کرد که کنگره دیده می شد در یک تروریستی و اردوگاه های آموزشی.

رئیس جمهور شخصی وکیل توییتی افشا و خنثی الگوی رفتاری است که شامل یک عکس از یک زن برگزاری یک تفنگ همراه با یک عنوان است که به دروغ مدعی بود Ms Omar (D—Mn).

این الگوی رفتاری در سراسر راست گوشه و کنار وب در سال گذشته با وجود این عکس گرفته شده و سه سال قبل از سومالی-نماینده کنگره آمریکا متولد شد.

با توجه به PolitiFact, تصویر دستگیر شد در یک آموزش نظامی پردیس در سال 1978 نشان داد و "یک زن جذب از سومالی ارتش" — نه خانم Omar که متولد 1981 در موگادیشو و خانواده او بعد از آن به دنبال پناهندگی در ایالات متحده است.

یک عنوان از جمله در الگوی رفتاری آقای جولیانی در اوایل صبح روز چهارشنبه به عنوان خوانده شده: "در اینجا این است که ارزش خود را مسلمان کنگره a Al' اردوگاه آموزشی القاعده در سومالی. او در تلاش است برای دریافت این تصویر مسدود شده است."

ارسال الگوهای رفتاری خود را به صفحه توییتر با بیش از 700 ، 000 پیروان آقای جولیانی نوشت: "ما می توانیم بقیه از این تصویر؟"

Ms عمر مترقی فتنه و دانشجوی سال اول حزب دموکرات در کنگره تبدیل به یک موضوع از حملات مکرر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان خود و محافظه کاران در واشنگتن است. این حملات اغلب شامل اطلاعات گمراه کننده در مورد دین و زندگی داستان.

در ماه مارس آقای جولیانی مشترک گمراه کننده ویدئو کلیپ از کنگره و ادعا کرد که او در زمان کلاس در تروریسم است.

"آنچه که او خنده در در او یادآوری تروریسم کلاس ؟" او در توئیتر خود نوشت. "این نشان دهنده آینده از حزب دموکرات به حزب ؟ خدا به ما کمک کند."

در Ms عمر مورد مطالعه علوم سیاسی و روابط بین الملل در دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی. او مورد بحث در کلاس او در مدرسه که در آن دانش آموزان آموخته در مورد "ایدئولوژی" از تروریسم است.

در دیگر unedited تصویری از 25 دقیقه مکالمه با Ms عمر که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است انتخاب شده به مجلس نمایندگان او گفت مصاحبه: "هنگامی که شما یک فرد در یک جامعه غربی است که می رود و می کند مرتکب جرم قتل — ما تیرباران های دسته جمعی است که به طور مداوم اتفاق می افتد در اینجا ما به بررسی آن شخص و چه رانده و آنها را به ارتکاب این عمل است."

او افزود: "هنگامی که یک عمل متعهد است که توسط این تروریست ها مسلمان آنچه ما بررسی این است که کل جامعه است. بررسی می کنیم که تمام ایمان و بررسی کنیم که کل جامعه است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب