روسیه به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از جهان coronavirus نقاط و آن را فقط گزارش یک رکورد از 10 ، 000 مورد جدید در یک روز

Ruslan Nazarov سر از مورمانسک منطقه شعبه از وزارت موقعیت های اضطراری در تلفن همراه بیمارستان صحرایی آماده برای

توسط KETABKHOOOON در 15 اردیبهشت 1399
Ruslan Nazarov سر از مورمانسک منطقه شعبه از وزارت موقعیت های اضطراری در تلفن همراه بیمارستان صحرایی آماده برای پذیرش بیماران با COVID-19 coronavirus عفونت در روستای Mezhdurechye, Kola منطقه در 15 آوریل سال 2020 است.

لو Fedoseyev\TASS via Getty Images

  • روسیه گزارش داد تعداد رکورد جدید کروناویروس موارد برای چهارمین روز متوالی یکشنبه به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش در کشور است که به سرعت تبدیل شدن به یکی از جهانی فاصله از COVID-19.

  • وجود دارد 10,633 موارد جدید COVID-19 تایید کرد روز یکشنبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفت: برخی از 1000 بیشتر گزارش شد در روز شنبه با توجه به Worldometers داده است.

  • در مجموع 134,687 مردم در حال حاضر قرارداد coronavirus در روسیه ساخت آن هفتم ترین آلوده به کشور در این سیاره است.

  • در حالی که در مراحل اولیه این ویروس در روسیه نسبتا صدمه ندیده تعدادی از موارد است که در حال حاضر به سرعت در حال افزایش.

  • "اوج است و نه پشت سر ما, ما در مورد چهره جدید و خسته کننده مرحله از این بیماری همه گیر" رئیس جمهور ولادیمیر پوتین هشدار داد با توجه به سی ان ان.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

روسیه گزارش داد تعداد رکورد جدید کروناویروس موارد برای چهارمین روز متوالی یکشنبه به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش در کشور است که به سرعت تبدیل شدن به یکی از جهانی فاصله از COVID-19.

مرتبط: چگونه داده های مکان می توانید پیگیری توقف گسترش COVID-19

وجود دارد 10,633 موارد جدید COVID-19 تایید کرد روز یکشنبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفت: برخی از 1000 بیشتر گزارش شد در روز شنبه با توجه به Worldometers داده است.

در مجموع 134,687 مردم در حال حاضر به تایید داشته اند coronavirus در روسیه ساخت آن هفتم ترین آلوده به کشور در این سیاره به طور قابل توجهی بیشتر عفونت از اوایل نقاط مهم برای این ویروس مانند چین و ایران. بیش از نیمی از تمام موارد در روسیه گزارش شده در پایتخت مسکو.

از کسانی که 134,687 مردم 1,280 فوت کرده اند.

تعداد موارد جدید در روسیه است که شتاب به سرعت در حال.

Worldometers

"افزایش روزانه در موارد نسبتا تثبیت شده اما این نباید ما را آرام وضعیت است که هنوز هم بسیار جدی" پوتین گفت: با توجه به سی ان ان.

"اوج است و نه پشت سر ما, ما در مورد چهره جدید و خسته کننده مرحله از این بیماری همه گیر... مرگبار تهدید ویروس باقی مانده است."

در مراحل اولیه این بیماری همه گیر روسیه به نظر میرسد که این ویروس را تحت کنترل اما این وضعیت را تشدید کرده به شدت در هفته های اخیر در میان هرج و مرج پاسخ از مقامات در کشور است.

به عنوان مثالی از اینکه چگونه به سرعت ویروس تکامل یافته در روسیه در تاریخ 1 آوریل آن را به حال 2,777 موارد تایید شده در حالی که در همان زمان ما تا به حال برخی از 220,000. روز یکشنبه در مارس 3, ایالات متحده 1.16 میلیون مجموع موارد در مقایسه با روسیه 134,000. روسیه در حال حاضر حدود 11 درصد از این تعداد از ما موارد است.

ولادیمیر پوتین صندلی نشست با اعضای دولت از طریق لینک ویدئو در محل اقامت خود در خارج از مسکو, روسیه, مارس 15 سال 2020 است.

اسپوتنیک/الکسی Druzhinin/کرملین از طریق رادیو فردا

تصویر در روسیه سیستم بهداشت و درمان تلخ است.

کسب و کار خودی سوفیا Ankel گزارش در اواخر ماه آوریل که آمبولانس در مسکو مجبور بودند در صف برای ساعت های زیادی به رها کردن بیماران در بیمارستان ها از جمله حجم موارد جدید ابتلا به این ویروس است. یک راننده آمبولانس گفت که او منتظر تا 15 ساعت برای رسیدن به بیمارستان مسکو تایمز گزارش داد.

پزشکان همچنین شکایت از شرایط پزشکی کارگران و حتی گفت که دولت پوشش است تا میزان واقعی بحران Ankel گزارش شده است.

آناستازیا Vasilyeva سر از روسیه را داد از پزشکان اتحادیه های کارگری گفت: در تصویری که مقامات با اشاره به کروناویروس موارد به عنوان عادی پنومونی است که باعث سردرگمی است.

Vasilyeva همچنین گفت که مقامات در حال حاضر به تجهیز کادر پزشکی به درستی و یا به آنها اطلاعات دقیق در مورد ویروس.

"در حالی که تمام جهان رو به شیوع کروناویروس جدید, روسیه مواجه است شیوع پنومونی اکتسابی," Vasilyeva گفت. "و طبق معمول ما رو به دروغ از مقامات است."

مقامات روسی را تکذیب کرد, او ادعا می کند.

در ضمن یک دکتر که در مورد شکایت از کمبود تجهیزات حفاظتی سقوط از پنجره بیمارستان در شنبه شب.

الکساندر Shulepov, 37, دچار تهدید کننده زندگی صدمات در پاییز با توجه به پست الکترونیکی آنلاین. او قبلا جلب توجه مقامات با در نظر گرفتن بخشی در یک ویدیو که ادعا کرد او دستور داده شد به کار با وجود تست مثبت برای COVID-19. او و همکارانش نیز شکایت در مورد عدم استفاده از PPE در Vorenezh یک شهرستان در جنوب غربی روسیه است.

دو دیگر پزشکان مرده بود پس از سقوط از بیمارستان ویندوز در روسیه coronavirus بیماری همه گیر.

  • ادامه مطلب:

  • آمبولانس مربا محافظت نشده و پزشکان و پیام های مخلوط از پوتین در داخل روسیه هرج و مرج در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

  • 2 به شدت ناپایدار مناطق روسیه می تواند نشستن در یک coronavirus شیوع به مراتب بدتر از آنها اعتراف

  • روسیه شارژ US $660,000 برای planeload از منابع مانند ماسک های ضد گاز و ضد عفونی کننده پس از سردرگمی در مورد اینکه آیا آنها کمکهای مالی یا نه

کسب و کار خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن