Ryan Seacrest قدمت تاریخچه: Julianne Hough, Shayna تیلور بیشتر

امریکا یار! Ryan Seacrest یکی از قابل تشخیص ترین چهره تلویزیون امروز — اما او موفق به نگه داشتن مقدار زیادی از

توسط KETABKHOOOON در 11 تیر 1399

امریکا یار! Ryan Seacrest یکی از قابل تشخیص ترین چهره تلویزیون امروز — اما او موفق به نگه داشتن مقدار زیادی از قدمت زندگی خصوصی.

در On Air With Ryan Seacrest میزبان بسیاری از مشخصات بالا عاشقانه آمد و در سال 2010 زمانی که او مورخ جولین هاف. پس از جفت تقسیم سه سال بعد هاف باز کرد تا در مورد اینکه چرا او بر این باور عشق وعاشقی خود کار نمی کند.

"هر رابطه وجود دارد هیچ چیز اشتباه یا بد, اما وجود دارد هیچ چیز حق," او گفت: Redbook در آن اوت 2014 موضوع است. "من تا به حال یک پا چون من نمی خواهم به صدمه دیده است. و من می گویند آنچه که در ذهن من بود چرا که من نمی خواهم به هم زدن هر پر است."

این رقص با ستاره ها آلوم افزود: "من نیاز به کامل است. اما در حال حاضر من نمی نگه داشتن هر چیزی که من می خواهم به جای قلب من شکسته از هرگز می دانم آنچه در آن است به طور کامل دیوانه وار در عشق. اگر من تا به حال شده است این کفش در آخرین رابطه, چه کسی می داند؟"

طولانی نیست پس از فروپاشی با Hough, Seacrest پیدا کردم دوست دارم دوباره با مدل Shayna تیلور. این جفت ارز مورخ و تا ژوئن 2020, زمانی که آنها تقسیم برای بار سوم.

قبل از آنها رفت و راه خود را جدا Seacrest منحصرا گفت: ما هفتگی در مورد چگونه آنها کار می کرد به لرزش چیز در رابطه خود را. "ما تصمیم گرفتیم که ما در حال رفتن به یادگیری چند چیز — من آنها را حرفه — اما ما میخوایم یادگیری چند چیز است که در خارج از محل کار برای من مناسب است ؟ چون من کار تمام وقت," او توضیح داد که در ماه سپتامبر سال 2018 است.

"اولین تلاش ما این است که رقص تانگو. ما تا به حال دو درس" پخش شخصیت خود ادامه داد. "من شروع به رسیدن به نقطه ای که آن را خسته کننده است اما من در تلاش برای نگه داشتن من سرد است. ما را در یک شب تاریخ در نهایت تلاش برای انجام آن جایی برای سرگرم کننده است. در حال حاضر ما فقط در عمل studio."

سال قبل از بت آمریکایی میزبان در ارتباط بود هاف و تیلور او را در تاریخ با Teri Hatcher. اما جرقه نبود پرواز بین دو نفره.

"ما در یک تاریخ کور توسط یک دوست. این سال پیش بود," the Desperate Housewives آلوم گفت: در این وندی ویلیامز نشان می دهد در سال 2011. "این خوب است. او خوب است. او فوق العاده است. من فکر می کنم من شلوار جین و مانند یک تی شرت و یک ژاکت, این نوع یک روز بارانی. او یک پسر هوشمند جالب مرد."

پایین برای دیدن همه Seacrest مرتبط شده است در طول سال.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب