سارا جسیکا پارکر و متیو برادریک رابطه گاهشمار

برای همیشه و همیشه! سارا جسیکا پارکر و متیو برادریک پیوند بیش از یک عشق مشترک تئاتر موسیقی در '90s و نزدیک به

توسط KETABKHOOOON در 30 اردیبهشت 1399

برای همیشه و همیشه! سارا جسیکا پارکر و متیو برادریک پیوند بیش از یک عشق مشترک تئاتر موسیقی در '90s و نزدیک به 30 سال پس از ملاقات با آنها نگه داشتن موسیقی و عشق خود را زنده.

در نوامبر سال 1991 در مدت کوتاهی پس از پارکر تقسیم از دیرین پسر, Robert Downey Jr., زن و شوهر ملاقات از طریق جهان از برادوی است.

Broderick معرفی شد به همسر آینده اش با تشکر از دو پارکر برادران Pippin و توبیکه شروع به کمک برهنه فرشتگان تئاتر شرکت در شهر نیویورک است. آن را تا چند ماه پس از عبور از مسیرهای با این حال که فریس بولر روز ستاره پرسید پارکر در تاریخ است.

در سال 1996 جفت ستاره دار در کنار یکدیگر برای اولین بار در برادوی را چگونه به موفقیت در کسب و کار بدون تلاش واقعا. پیش از نمایش اولین پارکر باز به لس آنجلس تایمز در مورد او جوانه زدن عاشقانه با Inspector Gadget ستاره در تماس تلفنی با "جالب ترین همکار آشنا شدم من در تمام زندگی من است."

"او خیلی روشن و خیلی خوش تیپ, من فکر می کنم او را خوش تیپ ترین مرد من دیده ام در زندگی من," او گفت: انتشار. "و او الهام بخش من است. من دیوانه برای او کاملا."

پس از بستن گره در سال 1997 و شوهر, استقبال از اولین فرزند خود را پسر جیمز در سال 2002. هفت سال بعد از آن آنها شد پدر و مادر به دختران دوقلو, Marion و Tabitha از طریق قائم مقام.

در طول 20-به علاوه سال عاشقانه این دو ستاره را نگه داشته و رابطه خود را به عنوان به عنوان امکان پذیر است که پارکر نسبت در سال 2013 به خود را در زمینه تئاتر است.

"متی و من از زمان های مختلف و مکان" را طلاق آلوم گفته هارپر بازار در سال 2013. "هنگامی که ما جوان بودند مردم همه ما همیشه می خواستم به کار خوب بازیگران است. [رویای من] بود به کار در تئاتر به اطراف کسانی که کار من در کل ترس از. هیچ کس صحبت در مورد یک هنرمند مشهور."

او ادامه داد: "تا زمانی که ازدواج ما آمد تا در مکالمه آن را نمی خواهد رخ می دهد به ما که ما موظف به پاسخ دادن به اتهامات و یا شایعات بی اساس است. شما باید کمی محتاط اما شما همچنین باید به موقعیت و شما باید به چوب به آن."

این شهر آلوم, آیا, اما روان در مورد شوهرش و توضیح دهد که چرا او ازدواج می کند.

"من دوست دارم Matthew Broderick. Call me crazy, اما من او را دوست دارم" او گفت: خروجی. "ما تنها می تواند در ازدواج ما هستند. ما بسیار اختصاص داده شده به خانواده ما و زندگی ما. من عاشق زندگی ما است. من دوست دارم که او پدر فرزندان من و آن را به خاطر او است که کل این جهان دیگر است که من دوست دارم."

این دو باید حفظ یک حرفه ای فاصله از یک دیگر در بیشتر قسمت ها, اما در سال 2020 آنها آماده به برادوی مرحله با هم برای پلازا سوئیت. "من احساس می کنم من منتظر یک عمر" پارکر نوشت طریق Instagram در سپتامبر سال 2019 اعلام مرحله او گشت با او ،

خود را نشان می دهد را در خود نگه دارد در میان بیماری همه گیر کوروناویروس اما پارکر گفت: Rosie o'donnell در مصاحبه ای در ماه مارس که آنها را "خوش بینانه در مورد این فرصت را به انجام آن در آینده هنگامی که آن را امن تر به جمع آوری دوباره." آن را در حال حاضر برنامه ریزی شده برای اجرا از 19 مارس سال 2021 از طریق جولای 18.

پایین ببینید پارکر و Broderick رابطه در طول سال.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب