Stassi شرودر و کریستن Doute اخراج از 'Vanderpump قوانین'

زمانی که Vanderpump قوانین بازده برای فصل 9, Stassi شرودر و کریستن Doute نخواهد برجسته شود. براوو اعلام کرد در

توسط KETABKHOOOON در 20 خرداد 1399

زمانی که Vanderpump قوانین بازده برای فصل 9, Stassi شرودر و کریستن Doute نخواهد برجسته شود. براوو اعلام کرد در سه شنبه 9 ژوئن که شبکه قطع روابط با دیرین اعضای بازیگران — و تازه حداکثر Boyens و برت Caprioni — برای گذشته خود را با نژاد غیر حساس اظهارات.

"براوو و تکامل رسانه های امروز تایید کرد که Stassi شرودر کریستن Doute حداکثر Boyens و برت Caprioni نمی خواهد بازگشت به Vanderpump قوانین" این شبکه در بیانیه ای گفت به انواع.

شرودر 31 و Doute, 37 آمد آتش در اوایل این ماه پس از سابق خود را costar ایمان Stowers نشان داد که آنها دروغ در گزارش خود به پلیس در سال 2018 برای یک جرم و جنایت او مرتکب نشده. هر دو سطح پایه یکuthor و جیمز مای تی شرت, طراح شده اند که تمام وقت اعضای بازیگران پس 2013, برتر, عذرخواهی در یکشنبه, ژوئن 7, via Instagram.

Stassi Schroeder and Kristen Doute Fired From Vanderpump Rules
Stassi شرودر و کریستن Doute حضور 'Thoroughbreds' ویژه غربالگری در لس آنجلس در تاریخ 28 فوریه سال 2018 است. Mediapunch/شاتر

"نواخته حساس دیدگاه از گذشته مطرح است. مهم این است که من همچنان به پاسخگویی را برای آنچه که من گفته و انجام می شود در حالی که هل دادن خودم را بهتر انجام دهد. من شده اند به طور قابل توجهی از شخص من بود و من هنوز پر از ندامت و پشیمانی برای صدمه زدن من باعث" شرودر که پس از از دست چندین تایید معاملات و کاهش یافته بود توسط روابط عمومی سازمان نوشت. "من سپاسگزار برای مردم در زندگی من است که در ادامه به بررسی و فشار من به تکامل را به یک فرد تحصیل کرده."

Boyens و Caprioni در ضمن پیوست بازیگران برای فصل 8. TomTom مدیر سور کارمند عناوین ساخته شده در ژانویه برای استفاده از نژادی تهمت در مطرح توییتهایی.

داستان در حال توسعه است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن