ساوانا Chrisley است 'ترس' به صورت خواهر زاده چوپان آینده در میان نژادی و خشونت

چوپان زن و ساوانا Chrisley. حسن نیت ارائه میدهد از ساوانا Chrisley/Instagramیک واقعیت ترسناک. ساوانا Chrisle

توسط KETABKHOOOON در 9 خرداد 1399
Savannah Chrisley and Niece Chloe Racial Violence
چوپان زن و ساوانا Chrisley. حسن نیت ارائه میدهد از ساوانا Chrisley/Instagram

یک واقعیت ترسناک. ساوانا Chrisley باز کرد تا در مورد ترس خانواده اش برای او خواهرزاده چوپان در میان نژادی و خشونت در آمریکا

این Chrisley می داند بهترین ستاره, 22, تنظیم ضبط مستقیم بر روی همین دلیل است که او تا به حال صحبت کردن در مورد قتل جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید که از دست داده و زندگی خود را در دست چهار افسر پلیس سفید در مینیاپولیس, مینه سوتا, این هفته در یک Instagram post on پنج شنبه, مارس 28.

"البته بسیاری از شما می گویند:" آه او یک دختر ممتاز سفید...' اما رک و پوست کنده به شما هیچ ایده چه کسی هستم!!" او نوشت: در کنار یک عکس از برگزاری خواهرزاده خود را که سیاه و سفید است. "من که گفتگو در مورد آن و من در تلاش برای پردازش آن خودم."

گرجستان بومی توضیح داد که او تا به حال یک "گفتگوی طولانی" در مورد آن با پدرش تاد Chrisley.

Savannah Chrisley and Niece Chloe Racial Violence
ساوانا Chrisley و خواهر زاده او چوپان زن. حسن نیت ارائه میدهد از ساوانا Chrisley/Instagram

"ما دل شکسته و ترس برای Chloes [sic] آینده" ساوانا ادامه داد. "ما در یک جهان که در آن باید به آموزش او را به احتیاط اضافی در اطراف افسران پلیس به دلیل رنگ پوست خود را.. آن HASS برای متوقف کردن!!!"

واقعیت تلویزیون ستاره در دفاع از خودش و او ادامه داد: موضع از انجام درست نوشتن "من همیشه و همیشه ایستادن برای آنچه درست است."

"بله...آن زمان من چند روز به نظر اما این دلیل است که من در تلاش بود با آن خودم," او اضافه شده است. "من معتقدم که چیزی خوب خواهد آمد از طریق این غم که ما همه احساس را با هم. جورج فلوید را برای همیشه یاد می شود."

این رشد Chrisley ستاره نیز به اشتراک گذاشته یک آیه کتاب مقدس با پیروان این مضمون که "من نمی خواهد باعث درد و بدون اجازه می دهد چیزی جدید به دنیا آمد, می گوید: پروردگار."

یک روز قبل از ساوانا به اشتراک گذاشته عکسی از او زاده در ساحل بوده و در مورد اوراق قرضه خود را.

"این دختر کوچولو...مرسی...او به من آموخت تر از او همیشه می دانید," او نوشت: از طریق Instagram on جمعه, مارس 27. "من برای همیشه مبارزه برای زنده...خیلی پر برکت که خدا مرا انتخاب کرد و به او 'خواهر' ❤️."

چوپان که دختر ساوانا برادر ناتنی Kyle Chrisleyبه نظر می رسد در فصل 1 تا 3 از خانواده سری ایالات متحده آمریکا. در دسامبر 2017, تاد, 51 گفت: ما هفتگی است که به طور انحصاری نوه اش خواهد بود آینده را به نشان می دهد تمام زمان.

"زن و خانواده ما و ما خوشحالیم که جهان را مثل یک کودک رشد کشف و آمد به خودش خیلی درخشان از طریق عشق و احترام" تاد گفت: ما در یک بیانیه است.

ساوانا یکی از بسیاری از مشاهیر و خواستار عدالت برای جورج فلوید. جاستین بیبر, LeBron James و بیشتر ابراز خشم و انزجار بیش از مرگ او.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب