'ما در حال ببخشید!': چینی خرده فروش شرمندگی برای اشتباه فروش نماز تشک به عنوان تزئینی فرش

نام تجاری عذر خواهی کرد برای نظارت و اطلاع مشتریان خود که محصول بلافاصله حذف از آن وب سایت است. توییتر/@amsk

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399
نام تجاری عذر خواهی کرد برای نظارت و اطلاع مشتریان خود که محصول بلافاصله حذف از آن وب سایت است. توییتر/@amskeez47/از طریق اخبار

پس از داد و بیداد در رسانه های اجتماعی یک خرده فروش آنلاین چینی است عذر خواهی کرد برای فروش مسلمان نماز تشک به عنوان قالیچه های تزئینی و ابراز امیدواری کرد برای بخشش مذهبی انجامد.

"ما از صمیم عذرخواهی به همه کسانی که ما آنها صدمه دیده است و جرم و امیدواریم که ما می توانید درآمد خود را بخشش" Shein نام تجاری گفت: در Instagram.

آن عذر خواهی کرد برای "بسیار حساس نظارت" و به اطلاع مشتریان خود است که این محصول بلافاصله حذف شده از وب سایت خود و دیگر فروشندگان نیز کارگردانی برای جلوگیری از فروش محصولات به دیگران است.

"ما همچنین با تشکیل یک محصول بررسی کمیته با کارکنان از فرهنگ ها و ادیان مختلف خیلی اشتباه بود اتفاق نمی افتد دوباره" خواندن پست.

علاوه بر این شرکت همچنین قول داد برای انجام یک کار خیلی بهتر در آموزش خود را در فرهنگ های مختلف ادیان و سنت های به اطمینان حاصل شود که جامعه متنوع از آن است که مورد احترام و افتخار.

هفته گذشته چینی نام تجاری تحت موهای متقابل پس از کاربران رسانه های اجتماعی مورد انتقاد قرار, لباس, برچسب برای نشان دادن جهل نسبت به احساسات مذهبی مردم است.

کاربران ابراز مخالفت و گفت که نام تجاری اقدامات "غیر قابل قبول" و "بسیار توهین آمیز". آنها منزجر شدند که سازندگان racking تا سود با فروش مقدس نماز تشک به عنوان "گل تر و تمیز فرش" با وجود داشتن یک تصویر مقدس رمضان و مساجد بر روی آنها.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن