Scott Disick و صوفیه ریچی 'نیاز به زمان جدا" پس از خود تقسیم

لازم شکستن. Scott Disick و صوفیه ریچی لحظه به تمرکز و تجدید نظر در اولویت های خود را پس از پایان خود نزدیک به

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399

لازم شکستن. Scott Disick و صوفیه ریچی لحظه به تمرکز و تجدید نظر در اولویت های خود را پس از پایان خود نزدیک به سه سال عاشقانه.

"اسکات و صوفیه نیاز به زمان برای کشف کردن آنچه که آنها می خواهند" یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. "آنها نمی خواهد پشت هم بلافاصله و در زمان نیاز از هم جدا است."

ما تایید شده در مارس 27 که Disick, 37 و ریچی, 21, حال پمپ ترمز خودرو خود را در ارتباط است. اواز یا موسیقی دو نفری شروع به دوستیابی در سپتامبر 2017, دو سال پس از فروپاشی با عشق دیرین Kourtney Kardashian.

Scott Disick Sofia Richie Need Time Apart After Their Split
Scott Disick و صوفیه ریچی. Seminole Hard Rock/مگا; Shutterstock

اخبار Keeping Up With the Kardashians ستاره و مدل تقسیم در آمد کمتر از یک هفته پس از آمریکا تایید کرد که the exes بودند در زیر پارتی, پارتی هاردکور مؤسسین کوتاه از روی لئامت دادن در نوتوانی. Disick به دنبال کمک برای مشکلات عاطفی در یک مرکز در کلرادو اما چک کردن ساعت بعد پس از عکس های او را در این مرکز به بیرون درز آنلاین. تبلیغات در اطراف خود مختصری از روی لئامت دادن در درمان "واقعا تحت تاثیر قرار اسکات" منبع می گوید ما "و او احساس فوق العاده سوخته است."

پس از فروپاشی خود را با ریچی, Disick صرف زمان بیشتری را با Kardashian, 41. سابق زن و شوهر به تازگی در زمان بچه های خود را ماسون, 10, پنه لوپه, 7 و سلطنت, 5, برای, یوتا بیش از آخر هفته روز یادبود و جشن تولد خود را همراه با بقیه کارداشیان قبیله.

"اسکات و Kourtney شده اند قادر به صرف زمان بیشتری را با هم به عنوان یک خانواده به تازگی و که خوب برای همه" خودی می گوید ما از exes که مورخ و از سال 2006 تا 2015.

اما یک خودی گفت: ما که Disick طولانی احساسات کارداشیان برای کمک به تقسیم خود از Richie. "این در حال انجام بوده است چیزی که" این منبع گفت: ما در ماه گذشته. "این فقط بیشتر آشکار شد که خانواده ی او بیشتر از یک اولویت نسبت به او و خانواده اش خواهد بود خود را اولویت اصلی بیش از هر چیز و هر کسی است."

مدل معروف پدر لیونل ریچی, و, خواهر, Nicole Richie, اما همیشه "با احتیاط" در مورد رابطه سابق. ما به طور انحصاری به اشتراک گذاشته شده است که صوفیه بستگان نظرات "نقش بزرگ خود را در مسائل."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de