سیاتل رئیس پلیس: "ما قادر به رسیدن به' 911 تماس برای 'تجاوز به عنف و سرقت در منطقه خودمختار

رئیس سیاتل پلیس گفت: ماموران در یک آدرس ویدیو در روز پنج شنبه که تصمیم به ترک این شهرستان سومین حوزه برای فعال

توسط KETABKHOOOON در 24 خرداد 1399

رئیس سیاتل پلیس گفت: ماموران در یک آدرس ویدیو در روز پنج شنبه که تصمیم به ترک این شهرستان سومین حوزه برای فعالان بود "نه تصمیم من" است و مانع از این بخش از پاسخ به تماس های اضطراری در کاپیتول هیل محله.

رئیس پلیس کارمن بهترین که پیوست سیاتل شهردار جنی Durkan در یک کنفرانس خبری بعد از ظهر پنجشنبه نشان داد که "در نهایت این شهر به دیگر برنامه ای برای ساخت و relented به فشار است."

"شما باید بدانید خروج از حوزه من نیست تصمیم" بهترین به او گفت افسران همکار. "شما جنگیدند روز برای محافظت از آن. من از شما خواسته برای ایستادن بر روی آن خط است. در روز و روز را به حلیم با پرتابه به در فریاد زد و تهدید و در برخی موارد صدمه دیده است. سپس به یک تغییر دهید البته نزدیک به دو هفته در آن به نظر می رسد مانند یک توهین به شما و جامعه ما است."

روز چهارشنبه اداره پلیس سیاتل گفت: آن را امتحان کنید برای بازگشایی شرق حوزه و بهترین قادر به بازدید از این محل در روز پنج شنبه. "ما خواستار خدمات بیش از سه برابر شده است," او گفت. "این پاسخ به تماس های اضطراری — تجاوز سرقت و انواع اعمال خشونت آمیز شده اند که اتفاق می افتد در منطقه ای که ما قادر به رسیدن به."

در کنفرانس مطبوعاتی با Durkan که ادعا ساکنین "کاپیتول هیل منطقه خودمختار" (CHAZ) درگیر شدند در یک عمل "میهن پرستی" بهترین باقی مانده noncommittal در زمانی که پلیس ممکن است بازگشت به این منطقه اما توضیح داد که تخلیه آمده بود پس از گزارش می دهد که این حوزه می تواند سوزانده است.

"ما خواسته شد برای انجام یک طرح عملیاتی در مورد ما نیاز به ترک" بهترین گفت: نمی گویم که دقیقا به منظور برداشت. "ما یک به روز رسانی که وجود دارد بالقوه برای آتش — البته اگر حوزه پایین می رود در آتش تمام بلوک به طور بالقوه می تواند رایت."

بهترین نیز روشن است که او بخش دریافت نکرده اند "هر رسمی گزارش" CHAZ سرنشینان اخاذی کسب و کار پس از گفت: در این ویدئو به آدرس که پلیس تا به حال شنیده ام از "افراد مسلح" در منطقه "خواستار پرداخت از صاحبان کسب و کار در ازای حمایت می کند."

مایکل سلن رئیس سیاتل پلیس اتحادیه اروپا نیز انجام می دهد و تصمیم به ترک حوزه خواستار آن "نزدیک ترین من دیده ام به کشور ما تبدیل شدن به یک یاغی دولت است."

"است که در آن ایمنی معقول جامعه از شهر سیاتل ؟ به نظر من که کاملا وحشتناک و من خجالت می کشم که یک سیاتل ساکن حتی صحبت در مورد این" سلن گفت: Tucker Carlson.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • 'که من آن را': مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شدید شهردار سیاتل برای اجازه می دهد 'خودمختار منطقه' وعده برای حل و فصل وضعیت
  • سوسیالیستی سیاتل عضو شورای شهر پیشنهاد ترک های مستقل منطقه' به طور دائم در جامعه کنترل'
  • 'ضرب وشتم': چهار سنت لوئیس پلیس به ضرب گلوله رئیس پلیس سوال هدف از شورش


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de