سیاتل حرکت خواهد کرد برای از بین بردن 'Chaz اشغال, اعتراض, منطقه, شهردار می گوید

سیاتل مقامات اعلام کرد در روز دوشنبه که شروع به از بین بردن شش بلوک اشغال خیابان ها شناخته شده به عنوان کاپیتو

توسط KETABKHOOOON در 3 تیر 1399

سیاتل مقامات اعلام کرد در روز دوشنبه که شروع به از بین بردن شش بلوک اشغال خیابان ها شناخته شده به عنوان کاپیتول هیل خودمختار منطقه و یا "Chaz" پس از دو تیراندازی در سایت در 48 ساعت.

مرتبط با: سیاتل فعال تحت اشغال منطقه توسط تنها در تاریخ جنبش ها و اعتراضات

"آن زمان برای مردم به خانه بروم. این زمان برای ما برای بازگرداندن کال اندرسون و کاپیتول هیل بنابراین می توان آن را پر جنب و جوش بخشی از جامعه گفت:" سیاتل شهردار جنی Durkan طی یک کنفرانس مطبوعاتی. "ما هنوز هم می تواند جای افرادی که می خواهید به اعتراض مسالمت آمیز وجود آمده و جمع آوری شده است. اما این اثرات در کسب و کار و ساکنان و جامعه در حال حاضر بیش از حد."

Durkan گفت: پلیس سیاتل خواهد بود بازگشت به شرق حوزه, سایت آنها رها شده و پس از یک سری از خطرناک درگیری بین مردم و اجرای قانون است.

او گفت: آنها پس از "مسالمت آمیز" و "در آینده نزدیک" اما ارائه یک جدول زمانی دقیق.

تصمیم می آید حدود دو هفته پس از یک بخش از سیاتل محله کاپیتول هیل اشغال شده بود توسط معترضان به عنوان یک خود اعلام کرد پلیس-منطقه آزاد. این منطقه همچنین به عنوان شناخته شده کاپیتول هیل برگزار شد (ریز ریز).

صدها نفر از معترضان را صادقانه در آنجا جمع شده بودند هر روز و هر شب پر کردن منطقه با مواد غذایی رایگان و باغ جامعه و برگزاری سخنرانی ها و تدریس-ins.

اگر چه آن را به حال شده است تا حد زیادی مسالمت آمیز که تغییر بیش از آخر هفته هنگامی که دو جداگانه تیراندازی صورت گرفت. 19 ساله کشته شد و دو نفر دیگر مجروح شدند و یکی از آنها وخیم است.

افسران در پاسخ به تیراندازی باید گفت آنها "به ملاقات با خشونت جمعیت است که مانع از افسران دسترسی امن به قربانیان" با توجه به یک پلیس وبلاگ. تحقیقات درباره این تیراندازی هنوز هم ادامه دارد.

در کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه سیاتل رئیس پلیس کارمن بهترین گفت که در حالی که وجود داشته است تعداد بی شماری از مردم معترض مسالمت آمیز وجود دارد نیز شده بود "تیراندازی یک تجاوز به عنف و ضرب و جرح و سرقت و آتش سوزی و تخریب اموال".

"این نیست بحث در مورد متمم اول قانون اساسی حقوق این است که در مورد زندگی یا مرگ," او اضافه شده است.

وقتی پرسیده شد که چه مقامات را انجام خواهد داد اگر مردم نمی داوطلبانه ترک منطقه Durkan گفت که آنها برنامه ریزی برای استفاده از طیف وسیعی از تکنیک های مختلف از جمله کار با رهبری سازمان برای برقراری ارتباط با مردم در این منطقه و ارائه کمک به کسانی که بی خانمان هستند.

"من فکر می کنم ما دیده ایم در سراسر کشور و سیاتل, آن را نمی خواهد یک استراتژی موثر برای به سادگی ارسال و پلیس در تلاش برای روشن شدن این منطقه," او گفت:.

تصمیم به فرستادن پلیس به این حوزه شد و یک ناامیدی بزرگ برای برخی در جامعه که می خواستم سایت repurposed.

Kshama Sawant سوسیالیست شهرستان councilwoman است تحت فشار قرار دادند برای این حوزه به "تبدیل بیش از همیشه به جامعه کنترل". او به تازگی در توییتر اعلام کرد که او را معرفی قانون به تبدیل دلار شرق حوزه به یک مرکز جامعه برای عدالت ترمیمی.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن