رئیس مجلس سنا می گوید دفتر نمی تواند مطابق با بایدن درخواست برای آزادی تارا Reade فایل

دبیر سنا روز دوشنبه گفت که نمی تواند مطابق با جو بایدن درخواست برای افشای پرونده مربوط به شکایت گفته ظ توسط کا

توسط KETABKHOOOON در 16 اردیبهشت 1399

دبیر سنا روز دوشنبه گفت که نمی تواند مطابق با جو بایدن درخواست برای افشای پرونده مربوط به شکایت گفته ظ توسط کارمند سابق تارا Reade.

"بر اساس این قانون محرمانه بودن سخت مورد نیاز...سنا و مجلس خود جهت که افشای سنا ثبت مجاز است و اگر توسط قانون ممنوع...سنا مشاور حقوقی توصیه می کند که این کار بدون اختیار به افشای هر گونه اطلاعات به عنوان درخواست معاون رئیس جمهور بایدن نامه از مارس 1," دفتر وزیر در مجلس سنا در بیانیه ای گفت.

بایدن اعلام کرده است که تنها جایی که Reade ادعا شکایت را می توان یافت که در سنا پرسنل archives. Reade که متهم بایدن از نظر جنسی آزار او در بهار سال 1993 گفت: او شکایت بایدن که در آن او ادعا کرد که سابق دلاور سناتور درگیر در رفتار نامناسب اما اشاره نمی کند حمله.

بایدن را رد اتهام حمله روز جمعه.

"من می خواهم برای رسیدگی به اتهامات توسط یک کارمند سابق است که من مشغول سوء 27 سال پیش. آنها درست نیست. این هرگز اتفاق افتاده است" بایدن در بیانیه ای گفت. در ظاهر در MSNBC را صبح جوبایدن نیز رد کرده است که یک جستجوی آرشیو شخصی برگزار شده توسط دانشگاه دلاور خواهد به نوبه خود هر گونه اشاره ای Reade و گفت که این پرونده شامل مکالمات خصوصی با رهبران جهان است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان "کمپین علوفه."

Reade حساب از اتهام حمله شده است موید در برخی از جنبه های شهادت از دوستان سابق و یک همسایه.

دانشگاه دلاور خودداری کرده است به محتویات بایدن آرشیو موجود برای پژوهش است. بایگانی تحت کنترل مستقیم از دانشگاه هیئت امنا بسیاری از کشورها که روابط را به بایدن و اهدا به انتخابات ریاست جمهوری است.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • بایدن می شکند سکوت در تجاوز جنسی به اتهام قول به جستجو سنا فایل برای Reade شکایت
  • بایدن دارای روابط Univ. دلاور اعضای هیئت مدیره نگه داشتن خود را از بایگانی محرمانه میان Reade اتهامات
  • نظرسنجی: بایدن آگهی ساندرز در میشیگان زیر غالب سه شنبه عملکرد


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de