گارد امنیتی, پدر, 9 کشته در میشیگان پس از گفتن مشتری برای قرار دادن بر روی صورت ماسک

Calvin Munerlyn پدر نه بود به ضرب گلوله کشته و پس از تبدیل یک مشتری را برای تلاش برای ورود به یک خانواده دلار

توسط KETABKHOOOON در 16 اردیبهشت 1399

Calvin Munerlyn پدر نه بود به ضرب گلوله کشته و پس از تبدیل یک مشتری را برای تلاش برای ورود به یک خانواده دلار در میشیگان بدون ماسک به گفته مقامات.

روز دوشنبه Genesee County دادستان دیوید Leyton شارژ سه مظنون در قتل — 45 ساله Sharmel تیگ 44 ساله Larry Edward تیگ جونیور و 23 ساله Ramonyea اسقف.

"تصمیم گیری مانند ماندن در منزل و زمانی که ما می توانیم با پوشیدن ماسک در هنگام رفتن به فروشگاه و ماندن در یک فاصله امن از کسانی که در اطراف ما این نباید سیاسی استدلال" Leyton گفت. "آنها نمی ضرورت اعمال سرپیچی و ما به سادگی نمی تواند محول به ما در مقابل آنها ذهنیت است.

او افزود: "ما واقعا نیاز به ایجاد یک تعهد به عنوان یک جامعه ... برای انجام کارهایی که لازم است به ما اجازه می دهد به ماندن سالم و روشن کردن صفحه در این بحران در دسترس نباشد. اگر نه برای خودمان ما باید این کار را برای Calvin Munerlyn که زندگی خود را از دست دلیلی و بی معنی است.""

Calvin جیمز Munerlyn, 43, یک گارد امنیتی در خانواده دلار فقط در شمال مرکز شهر فلینت میشیگان ضرب گلوله کشته شد و پس از گفتن یک زن دختر او نیاز به یک ماسک صورت در حالی که در داخل فروشگاه.

مقامات گفت: Sharmel تیگ و دخترش رفت و به خانواده دلار در فلینت میشیگان بعد از ظهر جمعه. امنیت فیلم نشان داد Munerlyn و تیگ به کلامی درگیری پس از او گفت: این زن که دختر او نیاز به یک ماسک صورت برای ورود به فروشگاه. تیگ شروع به فریاد زدن و تف در Munerlyn که خواسته او برای ترک فروشگاه و دستور صندوقدار به او خدمت می کنند.

تحت رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اجرایی جهت هر کس باید یک ماسک در تمام محصور فضاهای عمومی برای توقف گسترش COVID-19. اگر مشتریان حاضر به پیروی از کسب و کار می تواند به نوبه خود آنها را دور.

امنیت فیلم نشان می دهد که دو رانندگی کردن در یک GMC Envoy.

کمپینگ حادثه: Off-duty افسر پلیس لس آنجلس دستگیر و متهم به اقدام به قتل پس از سفر کمپینگ تیراندازی

همان خودرو بازگشت و حدود 20 دقیقه بعد در 2:15 بعد از ظهر دو مظنون لری تیگ Sharmel تیگ شوهر و Ramonyea اسقف پسرش وارد فروشگاه. لری تیگ مواجه نگهبان مورد بی احترامی و اسقف به ضرب گلوله او را در پشت سر Leyton گفت. این دو نفر پس از ترک فروشگاه.

Munerlyn, 43, منتقل شد به Hurley, مرکز پزشکی, جایی که او بعد مرده.

Munerlyn همچنین به عنوان شناخته شده "Duper" در پشت برگ نه فرزند و همسرش, Leyton گفت. یک GoFundMe صفحه Munerlyn ایجاد شده بود دو روز پیش و در حال حاضر مطرح شده بیش از $30,000.

"Duper سخت بود-کار پدر و شوهر که از دست داده و زندگی خود را در حالی که انجام کار خود را به تامین امنیت محل کسب و کار و درخواست همه مشتریان به یک ماسک برای خود ما ایمنی و همچنین دیگران" می خواند بیانیه ای در صفحه.

'غیرقابل قبول': خشونت دستگیری نگرانی در مورد NYPD فاصله گشت

کمیسر شهر برایانت Nolden گفت: او می دانست که Munerlyn بیشتر عمر خود را و را از آموزش دیگران به رایگان.

"او فقط یک تمام اطراف پسر خوب. زمانی که من پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده بود به او آن را واقعا شکست قلب من چون من می دانستم که چه نوع از شخص او بود" Nolden گفت. "این بسیار بی معنی بیش از یک ماسک. ... ما باید برای جلوگیری از خشونت بی معنی در جامعه است. این کاملا ناخواسته برای او زحمت نیست یک روح. همه او می خواست به انجام مراقبت از خانواده اش و او همیشه از بچه ها خود را با او. این از دست دادن واقعی برای این جامعه و واقعا این یک ضرر بزرگ برای من به عنوان یک فرد."

هر دو مظنون هنوز هم در بزرگ و در نظر گرفته مسلح و خطرناک Leyton گفت. Sharmel تیگ است که در بازداشت و در انتظار تفهیم اتهام اتهامات عنوان شده علیه.

کمک: میریام مارینی مطبوعات آزاد دیترویت

این مقاله در ابتدا در ظاهر در مطبوعات آزاد دیترویت: بازی, خانواده, دلار, گارد امنیتی کشته شدند پس از گفتن خریداران به پوشیدن ماسکtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de