فروش غروب آفتاب را زرق و برق نمی پشیمانی Posing Nude for 'Playboy'

افتخار همبازی! زرق و برق است بهترین و شناخته شده به عنوان یک عامل املاک و مستغلات در Netflix, سری فروش, غروب,

توسط KETABKHOOOON در 4 خرداد 1399

افتخار همبازی! زرق و برق است بهترین و شناخته شده به عنوان یک عامل املاک و مستغلات در Netflix, سری فروش, غروب, اما او ساخته شده او را صنعت سرگرمی اولین posing nude for Playboy— یک انتخاب حرفه ای است که او نمی پشیمانی.

"این یک تجربه شگفت انگیز," جوان 32 گفت: پلیبوی در یک ممکن است مصاحبه در مورد انتشار را از دست فوریه در سال 2010. "من هرگز آن را به عقب. من اعتقاد دارم که همه چیز اتفاق می افتد به یک دلیل. من واقعا به درستی انجام دهد. اگر من تا به حال مطرح شده برای Playboy, من نمی خواهد که ملاقات افرادی که مرا به جایی که من هستم در حال حاضر."

Heather Rae Young Doesn’t Regret Posing Nude for ‘Playboy’
زرق و برق در 'فشار' لس آنجلس برتر برگزار شد در ArcLight هالیوود در مارس 08, 2019 در هالیوود کالیفرنیا. شاتر

او افزود: "نشست طرفداران به عنوان یک همبازی prepped من برای طرفداران من در حال حاضر از نشان می دهد. من با همه صحبت کنید. من عکس ها را با هر کس. این زندگی من تغییر کرده است."

واقعیت ستاره بعد از آن تصمیم به تغییر مسیر حرفه ای از مدل به عامل املاک و مستغلات. اگر چه او تا به حال برای یادگیری همه چیز در مورد یک صنعت جدید جوان بود برای چالش.

"من مطالعه my ass off, I تصویب تست و سپس در سه ماه اول انجام املاک و مستغلات من فروش 7.2 میلیون دلار و $1.5 میلیون سکونت" او به یاد می آورد.

در سال 2014 بومی کالیفرنیا پیوست اوپنهایم گروه که در آن فروش غروب است و ماجراهای درام از شرکت نخبگان عوامل املاک و مستغلات برای دو فصل پس از اکران آن در سال 2019.

جوان به اشتراک گذاشته است که می توان آن را دشوار است به کار در املاک و مستغلات به عنوان یک زن با پلیبوی در رزومه. او اشاره کرد که او به چالش کشیده شده است توسط مردان مفاهیم preconceived در مورد او در گذشته است.

"برخی از مردم من قضاوت حق دور" جوان گفت:. "مانند مردان انتظار من به کمی عروسک باربی و احمق است. مردان را ملاقات من و بگو وای شما واقعا هوشمند است.' و من گفتم: "خوب شما چه فکر می کنید ؟ چون من یک همبازی و یا یک مدل و یا یک زن, من نمی تواند هوشمند هست؟' تمام همبازی من تا کنون ملاقات کرده اند آنقدر در رفتن. ما نه slutty مانند مردم فکر می کنم."

Heather Rae Young Doesn’t Regret Posing Nude for ‘Playboy’
طارق ال موسی و زرق و برق حضور در والاتر از HGTV را "بسیار بردی نوسازی" در حلقه گل قرار دادن هتل در سپتامبر 05, 2019 در شمال هالیوود کالیفرنیا. شاتر

Netflix بکشد شخصیت نه تنها گام های ساخته شده در زندگی حرفه ای او است اما موفقیت در زندگی شخصی او. جوان شروع آشنایی HGTV ستاره طارق ال موسی در جولای 2019. نه ماه بعد زن و شوهر در زمان گام بعدی نقل مکان کرد و در کنار هم.

این کوه در می رم 101 با Tarek ال موسی ستاره, 38 گفت: ما هفته در ماه مارس گفت که او معتقد است که رابطه آنها به رهبری برای ازدواج.

"است که قطعا در آینده و در حال حاضر ما در حال گرفتن آن یک روز در یک زمان" او توضیح داد. "اما همه چیز را برای رفتن شگفت انگیز است."

ال موسی قبلا ازدواج به کریستینا Anstead از سال 2009 تا جدایی خود را در سال 2016. طلاق خود را نهایی شد در ماه اوت سال 2019. این جفت ارز به اشتراک گذاری دختر, تیلور, 9, و, پسر Brayden, 4.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن