سناتور. چاک Grassley خواهد جست و خیز RNC برای اولین بار در 40 سال با استناد به کروناویروس

DES MOINES – با استناد به نگرانی در مورد coronavirus پلیس آمریکا چاک Grassley گفت که او نمی خواهد در این سال ک

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399

DES MOINES – با استناد به نگرانی در مورد coronavirus پلیس آمریکا چاک Grassley گفت که او نمی خواهد در این سال کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه مارک اولین بار او را نشسته کنوانسیون پس از او انتخاب شد به آمریکا 40 سال پیش.

"من قصد ندارم برای رفتن. و من قصد ندارم برای رفتن به دلیل ویروس وضعیت" Grassley گفت: صبح روز دوشنبه در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

Grassley, 86 گفت: او با حضور در هر RNC پس از او انتخاب شد و به مجلس سنا در سال 1980. کنوانسیون برگزار می شود هر چهار سال به نامزد این حزب نامزد برای رئیس جمهور. در این سال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را قبول حزب نامزدی برای انتخاب مجدد در کنوانسیون در جکسون ویل فلوریدا است که برای ماه آگوست برنامه ریزی. 24-27.

در این سال جمهوری خواه کنوانسیون منتقل شد از شارلوت در ایالت کارولینای شمالی پس از دولتی روی کوپر و شارلوت شهردار ششم Lyles هر دو حزب دموکرات نمی ارتکاب به اجازه می دهد کامل کنوانسیون به دلیل نگرانی های بهداشتی.

Grassley گفت: از آن ساخته شده حس حرکت کنوانسیون از کارولینای شمالی از فرماندار احساس نمی آن را امن برای میزبان جمع زیادی وجود دارد.

"رفتن به یک محل که در آن فرماندار احساس می کند که آن را امن تر است که احتمالا حق چیزی که به انجام اگر شما می خواهید به کنوانسیون" او گفت:. "و من فکر می کنم ما باید یک کنوانسیون اما من فکر می کنم شما باید انجام دهید هر آنچه که شما می توانید آن را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است به طوری که با ماسک صورت و اجتماعی فاصله."

از آنجا که کنوانسیون منتقل شد جکسون شروع نیاز به ماسک صورت پوشیده می شود در مکان های سرپوشیده به عنوان یک بهداشت احتیاط. فلوریدا دیده است چشمگیر سربازان ارتش در coronavirus موارد در طول ماه گذشته از 667 موارد جدید در تاریخ 1 ژوئن به بیش از 10 ، 000 مورد جدید در روز دوشنبه. دولت دیده می شود بیش از 200 ، 000 مجموع عفونت و 3,730 مرگ و میر ناشی از صبح روز دوشنبه.

Grassley گفت: او قصد دارد برای دیدار 29, آیووا, شهرستان بیش از دو هفته آینده به عنوان بخشی از خود را سالانه 99-کانتی, تور, Iowa. او و کارکنان خود را به پوشیدن ماسک صورت در حوادث گفت: اما او گفت که او فکر نمی کند که او می تواند نیاز به دیگران به انجام این کار.

زمانی که او گذشته برگزار رویدادهای اطراف یادبود روز Grassley گفت: کسانی که حضور داشتند به طور کلی یا عینک ماسک و یا نگهداری شش فوت از هم جدا. او گفت که او را تشویق شرکت کنندگان به انجام هر دو است.

"وجود دارد به طور کلی یک قانون است که اگر شما شش فوت از هم جدا شما نمی مجبور به پوشیدن ماسک, اما من فکر می کنم هر دو کار باعث می شود حس مشترک و من قصد دارم برای تشویق مردم به انجام هر دو" او گفت:.

استفان گروبر-میلر را پوشش می دهد آیووا خانه ملت و سیاست برای ثبت نام. او را می توان از طریق ایمیل در sgrubermil@registermedia.com و یا از طریق تلفن در 515-284-8169. او را دنبال کنید در توییتر @sgrubermiller.

اشتراک خود را باعث می شود ما روزنامه نگاری ممکن است. مشترک شدن در امروز در DesMoinesRegister.com/Deal.

این مقاله در ابتدا در ظاهر Des Moines Register: RNC: Coronavirus نگرانی را حفظ خواهد کرد چاک Grassley از حضور در RNCtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب