سنا اوباما در کاخ سفید رسیدن به آزمایشی $1 تریلیون پیمان برای شکستن coronavirus کمک logjam

واشنگتن — نیویورک اعلام کرد شنبه شب که آنها را "رسیده اساسی توافق" با کاخ سفید مذاکره کنندگان در مورد چگونگی ح

توسط KETABKHOOOON در 3 مرداد 1399

واشنگتن — نیویورک اعلام کرد شنبه شب که آنها را "رسیده اساسی توافق" با کاخ سفید مذاکره کنندگان در مورد چگونگی حرکت به جلو با یک coronavirus امداد لایحه.

تخمین اولیه در این چارچوب می آید در میان تنش در حزب جمهوری خواه بیش از چگونه برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس که مجبور متحده به ارزیابی مجدد برنامه های خود را برای بازگشایی و به آدرس رو به رشد تعداد موارد و مرگ و میر.

این قانون باقی مانده مایع و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., نشان داده است که او می خواهد به نگه داشتن قیمت در $1 تریلیون. جمهوری خواهان نیست همه در همان صفحه به عنوان برخی از آنها محکوم هزینه در میان افزایش بدهی های ملی است. اما در آخرین مذاکرات نشان می دهد برخی از نشانه ای از شکستن intraparty logjam که نگه داشته است مذاکرات در یک مرده توقف برای هفته ها.

پس از سومین جلسه این هفته سنسور. ریچارد شلبی, R-Ala., رئیس کمیته تخصیص بودجه; لامار الکساندر R دنیاست. رئیس بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی و Roy Blunt, R-Mo. صندلی از قوانین کمیته ظهور اواخر روز چهارشنبه از مذاکره با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و گفت آنها "به طور کامل در همان صفحه" و "در شکل خوب است."

پوشش کامل از شیوع کروناویروس

این پیشنهاد جدید را در خدمت به عنوان یک نقطه شروع برای مذاکرات با دموکراتها که گذشت $3.4 تریلیون لایحه در مجلس شده اند و فشار به ایران را به حرکت به سرعت در کمک های جدید به عنوان COVID-19 موارد و افزایش مرگ و میر در ایالات متحده است.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا شد, nonplussed, پنج شنبه صبح وقتی پرسیده شد که در مورد ظهور جمهوری خواه مجلس سنا لایحه. "آنچه در لایحه ؟" او گفت:, با توجه به یک خبرنگار. "آیا آنها یک لایحه؟"

جمهوریخواهان قصد داریم به انتشار طرح خود را روز شنبه اما در "یک تعداد انگشت شماری از لوایح در حال حاضر به جای فقط یک لایحه" بی پرده گفت.

"بنابراین ما باید یک لایحه تخصیص بودجه ما چندین مجوز اسکناس است که در جزئیات بیشتر توضیح دهید که چگونه است که اختصاص پول صرف خواهد شد و بدیهی است که وجود خواهد داشت یک لایحه است که بحث در مورد هر گونه پول است که توزیع شده است در پرداخت های مستقیم و یا هر راه دیگر" او گفت:.

تست

مذاکره کنندگان توافق بر 16 میلیارد دلار برای آزمایش به عنوان بخشی از حزب جمهوری خواه پیشنهاد, اما آنها برنامه ریزی برای ارائه به 9 میلیارد دلار در قبلا اختصاص بودجه و 16 میلیارد دلار در بودجه جدید. ترکیبی از بودجه یک مصالحه بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که می خواست به صفر کردن بودجه برای تست و سنا جمهوری خواهان که می خواستم از 25 میلیارد دلار.

به این دلیل که دولت مخالف اجرای تست های ملی برنامه بودجه برای تست خواهد بود متمرکز در مدارس, روز, مراقبت, مراکز خانه های سالمندان و مراکز ارشد.

"من فکر می کنم آن را مفید برای رسیدن به آنچه ما واقعا صحبت کردن در مورد — حس برجسته فدرال مسئولیت خواهد بود در تست جلو و بیشتر به وضوح تعریف 9 میلیارد دلار بود که کنار اوایل که کاملا تست پول همراه با 16 میلیارد دلار است که ما اضافه کردن به این که" بی پرده گفت.

دانلود NBC News نرم افزار برای شکستن اخبار و سیاست

"من فکر می کنم تمرکز فدرال مسئولیت برای تست خواهد بود در درجه اول با تمرکز بر ارشد امکانات در مدارس و مراکز مراقبت از کودکان با دیگر تست های, کمک," او گفت:.

مدارس

به عنوان بخشی از توافق اولیه جمهوری خواه مذاکره کنندگان به توافق 70 میلیارد دلار برای K-12 آموزش و پرورش برای همه دانشگاه ها بر اساس سرانه با نیمی از این پول رفتن به پوشش هزینه های مدارس است که بازگشایی شد.

علاوه بر این 30 میلیارد دلار خواهد بود doled به کالج ها و دانشگاه ها — نمی توان به بازگشایی یک دستیار سنا را تایید کرد. گذشته 5 میلیارد دلار خواهد بود برای فرمانداران به تخصیص چگونه آنها را مشاهده کنید مناسب.

مک کانل شنبه نشان داد که جمهوری خواهان در حال آماده سازی برای ارسال $105 میلیارد دلار مدارس می تواند "با خیال راحت بازگشایی" — 5 میلیارد دلار بیشتر از آنچه که دموکرات ها در اصل پیشنهاد شده است. دموکرات ها در حال حاضر فراخوانی برای بیش از 400 میلیارد دلار در مدرسه بودجه.

"ما توافق در مدرسه جلو در راه به دست آوردن مردم به مدرسه و آنها را تشویق به بازگشت به ... مدرسه به عنوان آنجا که ممکن است" بی پرده گفت. "ما باید برخی از پول خواهد شد که توزیع به تمام مناطق و دیگر پول های توزیع شده [به] مناطق که بازگشت به مدرسه در مفهوم سنتی."

محرک چک

Mnuchin به خبرنگاران گفت: روز شنبه که مذاکره کنندگان نیز موافقت به ارائه آمریکایی با دور دیگری از پرداخت های مستقیم که در آن دولت شده است هل دادن برای هفته ها. جزئیات, اما هنوز برای حل و فصل شود پس از.

پرسید که آیا اجماع بر روی یک مقدار Mnuchin گفت: "من قصد ندارم به جزئیات در حال حاضر اما به توافق وجود دارد."

مشخص نیست در این که آیا از نظر پرداخت های مستقیم خواهد آینه کسانی که از بسته بندی اولیه در ماه مارس — که دموکرات ها می خواهند در آینده بسته کمک.

بیمه بیکاری و حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد

در حالی که جمهوری خواهان صرف بیشتر از روز شنبه شناور ایده کوتاه مدت گسترش یافته مزایای بیمه بیکاری کاخ سفید به نظر می رسید به سرد به پیشنهاد.

"ما واقعا به دنبال در تلاش برای مطمئن شوید که ما یک لایحه جامع است که معاملات با مسائل مربوط به" مراتع گفت NBC News. "هر کوتاه مدت پسوند را سرپیچی تاریخ کنگره است که نشان می دهد که این امر فقط ملاقات با یکی دیگر از کوتاه مدت پسوند."

$600-یک-هفته فدرال پرداخت برای بیکاری آمریکایی ها تنظیم شده است برای اجرای خشک و در پایان ماه و با گسترش آن می تواند تاخیر تا زمانی که جمهوری خواهان رسیدن به یک اجماع گسترده تر.

و در حالی که مالیات بر حقوق برش یک اولویت بالا برای دولت بود و هنوز هم در هوا در روز چهارشنبه Mnuchin اذعان پنج شنبه صبح که آن را نمی خواهد در انتظار بسته است.

"مشکل با حقوق و دستمزد کاهش مالیات است که در آن طول می کشد زمان" برای ارائه آثار او گفت: در CNBC و اضافه کرد که "ما در حال رفتن به آمده به عقب" برای آن است که در حال حاضر تمرکز بر روی مسائل دیگر مانند پرداخت های مستقیم و مزایای بیکاری.

او گفت: جمهوری خواهان در حال "به دنبال در 70 درصد دستمزد جایگزینی" برای بیمه بیکاری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن