سرور گفت که مدیر عامل شرکت در نژادپرست سخنرانی دراز وشدیداللحن به ترک کالیفرنیا رستوران می شود هزاران نفر در راهنمایی

کالیفرنیا کارکنان رستوران است سنگین نکته برای خاموش کردن فن آوری مدیر عامل نژادپرستانه سخنرانی دراز وشدیداللحن

توسط KETABKHOOOON در 19 تیر 1399

کالیفرنیا کارکنان رستوران است سنگین نکته برای خاموش کردن فن آوری مدیر عامل نژادپرستانه سخنرانی دراز وشدیداللحن.

انسان که سفید است و شناسایی شده توسط رسانه ها به عنوان سان فرانسیسکو محاسبات ابری شرکت Solid8 مدیر عامل شرکت مایکل Lofthouse شد دیده می شود در فیلم ارسال شده به Instagram دادن یک خانواده آسیایی انگشت وسط. او را شنید و گفت: "مغلوب ساختن پیشی جستن قراره f--- شما. شما f------ نیاز به ترک. شما f------ آسیایی, قطعه ای از s----."

این زمانی است که Gennica کوکران یک سرور در رستوران در پا.

"شما مجاز نیست در اینجا," او گفت: در این ویدئو. "شما را به صحبت مهمانان ما مانند آن. آنها ارزش مهمانان. خارج شدن!"

او اقدامات سریع برای دفاع از خانواده جشن تولد در لوسیا یک رستوران در کرمل دره کشیده شده توصیف دیدگاه از بسیاری از. در این ویدئو مشاهده شده است تقریبا از 700 ، 000 بار در Instagram در حالی که توییتر تصویری از این حادثه بیش از 5 میلیون بازدید.

Koleen Hamblin سخنگوی رستوران گفت: سان فرانسیسکو کرونیکل رستوران "دریافت نامه ها و گل ها از مردم" که در ستایش کوکران ،

"این باور نکردنی, فوران پشتیبانی" Hamblin گفت: خروجی اخبار.

ضد آمریکایی آسیایی تبعیض soars در طول بیماری همه گیر کوروناویروس گروه می گوید:

بیش از 650 نفر اهدا به GoFundMe به "نکته" کوکران برای مبارزه با Lofthouse را سرداری. از بعد از ظهر چهارشنبه تقریبا $16,000 اهدا شد.

"به همان اندازه آن را به عنوان رضایت بخش به کشیدن مرد که از این به است که آن را حتی بیشتر رضایت بخش زمانی که ما بلند کردن افرادی که ایستادن برای دفاع از کسانی که در پایان دریافت از جمله نژادپرستی" به GoFundMe گفت. "در این مورد که فرد این سرور/مربی یوگا Gennica کوکران. او صحبت کردن با جنس پرشور خشم در برابر این مرد احتمالا قرار دادن کار خود را در خط در میان یک بحران اقتصادی به منظور مبارزه با فقط یک طعم و مزه از نژاد پرستی در حال اجرا است که در کشور ما شایع."

آسیایی, آمریکایی گزارش داده اند که موج بیگانه ستیزی و نژاد پرست حوادث در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به ADL, ضد نفرت ،

"این حوادث شامل حال گفت که به 'بازگشت به چین بودن سرزنش برای آوردن ویروس' به ایالات متحده به آن اشاره شده با نژادی تهمت, تف یا جسمی assaulted" گروه گفت. "اظهارات مقامات دولتی با اشاره به COVID-19 به عنوان "چینی ویروس' 'کونگ آنفولانزا" یا " وو آنفولانزا ممکن است تشدید قربانی و هدف از AAPI (آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام) جامعه است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب