Shamima بگوم وکیل میاد انگلستان دادگاه حکم انتقاد شدید دولت انگلیس,

انگلیسی, دختر بنگلادشی و داعش, عروس, Shamima بگوم. — AFP/فایللندن: انگلیسی, دختر بنگلادشی و داعش, عروس, Sham

توسط KETABKHOOOON در 28 تیر 1399
انگلیسی, دختر بنگلادشی و داعش, عروس, Shamima بگوم. — AFP/فایل

لندن: انگلیسی, دختر بنگلادشی و داعش, عروس, Shamima بگوم وکیل Tasnime Akunjee استقبال کرده است دادگاه تجدید نظر حاکم است که می گوید که امنیت ملی نمی تواند سنگین تر بودن از عدالت و انصاف است که Shamima بگوم — شرق لندن به مدرسه ای که تا به حال سفر به سوریه و پیوستن به داعش را باید مجاز به بازگشت به انگلستان را به چالش محرومیت از او تابعیت بریتانیا.

سه ارشد قضات در دادگاه تجدید نظر رد شده است که "این تنها راه است که در آن او می تواند عادلانه و موثر درخواست تجدید نظر به مجاز به آمدن به بریتانیا به دنبال درخواست تجدید نظر" در مورد راه اندازی نمایندگی از بگوم خانواده توسط وکیل Akunjee که پدر و مادر هستند که از پاکستان و بنگلادش پس زمینه.

عدالت خداوند Flaux — نشسته با عدالت پادشاه و عدالت خداوند Singh — گفت: "انصاف و عدالت در حقایق این مورد بیشتر از نگرانی های امنیت ملی, به طوری که ترک برای ورود به تجدید نظر باید اجازه داده شود."

قاضی در بر داشت که "نگرانی های امنیت ملی در مورد او می شود و اگر موفق او در بازگشت به بریتانیا".

در حکم خود به دادگاه گفت: "اگر خدمات امنیتی و مدیر تعقیب عمومی در نظر بگیرید که شواهد و منافع عمومی آزمون برای پیگرد قانونی جرائم تروریستی در حال ملاقات او می تواند بازداشت و متهم به محض ورود خود را در انگلستان و remanded در بازداشت و در انتظار محاکمه است."

صحبت کردن به این خبر در یک مصاحبه اختصاصی با وکیل است که متخصص در دفاع جنایی و تروریسم قانون گفت که این حکم اساسی را پوشش می دهد مسائل و گفته است که دادگاه پایین تر است که باید آن را به ماندن متمرکز بر این ایده است که عدالت و انصاف هستند و مهم ترین بخش هر سیستم حقوقی. "فراتر از آن است که قضات باید گفت که این ایده که بگوم این مشکل عملا در تعامل با روند تجدید نظر و در عین حال روند تجدید نظر باید همچنان به طور کامل اشتباه است و برای تجدید نظر به هر چیزی معنی دار بگوم نیاز به آورده بازگشت به انگلستان به طوری که او می تواند به درستی مشتاق با تجدید نظر شود."

Akunjee گفت که دادگاه تجدید نظر بود "داغدار" در این حکم در مورد دادگاه های پایین تر. "ایده این است که دادگاه بالاتر است به یاد دادگاه پایین تر از عدالت و انصاف به معنای اصول اصلی یک سیستم عدالت است که بسیار تکان دهنده بود اما لازم است در این مورد. به عنوان وضعیت حرکت در ما به وضوح بیشتر و بیشتر و آنچه را که بدان معنی است که دادگاه باید به فکر می کنم در مورد امنیت ملی اما آن را نمی باید تنها چیزی که آنها فکر می کنم و آنها (دادگاه های پایین تر) نمی تواند تبدیل به ابزار سیاسی. آنها را به فکر کردن در مورد این ایده از یک سیستم عادلانه و فقط سیستم برای اولین بار و در پاسخ به این سؤال که گفته شد بیشتر توجه مهم تر از امنیت ملی به موجب آن این ملاحظات می تواند کاهش اقدامات دیگر مانند نگه داشتن کسی در بازداشت خانگی به کاهش در برابر آسیب کسی می تواند مسلما علت است."

Akunjee گفت که قانون دولت بریتانیا استفاده کرده بودند به نوار بگوم و دیگران از خود انگلیسی, ملیت جدید نیست و استفاده شده است و از سال 2002 در شکل فعلی آن است.

این قانون شده است و با استفاده از ده بار در سال به طور متوسط و آن است که تنها مورد استفاده قرار گیرد در مقابل سخت ترین و مهلک افراد اما در این دولت استفاده از این قانون است به گسترش بیش از 170 نفر, او گفت:.

"در هر قانون یک استثنا وجود دارد و در هر جامعه وجود دارد رفتن به یک استثنا اما آنچه در این دولت در حال انجام است در نظر گرفتن استثنا آن را به یک هنجار و غیر قابل قبول است."

بیگم در حال حاضر 20 سفر به سوریه در ماه فوریه 2015 و زندگی تحت حکومت داعش برای بیش از سه سال قبل از او یافت نه ماه باردار در سوریه به اردوگاه آوارگان فلسطینی در ماه فوریه سال گذشته است. سپس دبیر خانه ساجد جاوید او لغو تابعیت بریتانیا را به دلیل امنیت ملی بعد از آن ماه است.

بگوم سپس در زمان اقدام قانونی در برابر دفتر خانه این ادعا تصمیم غیر قانونی به دلیل آن ارائه شده خود را بدون تابعیت و او را در معرض یک خطر واقعی از مرگ و یا غیر انسانی و اهانت آمیز درمان است.

در فوریه ویژه مهاجرت کمیسیون تجدید نظر (SIAC) – یک متخصص دادگاه که می شنود و چالش های تصمیم گیری برای حذف کسی تابعیت بریتانیا را به دلیل امنیت ملی حکومت تصمیم قانونی بود که بگوم بود "یک شهروند بنگلادش توسط تبار" در زمان تصمیم گیری است.

او را به چالش به دفتر خانه تصمیم به رد به او اجازه دهد برای ورود به انگلستان به طور موثر به دنبال درخواست تجدید نظر نیز رد کرد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن