شاون جانسون به یاد می آورد "تیره مارپیچی' قبل از غلبه بر او اختلال خوردن

گرفتن از طریق تاریکی. Shawn Johnson باز کرد تا در مورد گذشته اختلال در غذا خوردن به او یوتیوب پیروان و نشان دا

توسط KETABKHOOOON در 10 تیر 1399

گرفتن از طریق تاریکی. Shawn Johnson باز کرد تا در مورد گذشته اختلال در غذا خوردن به او یوتیوب پیروان و نشان داد که چگونه او بهبود زیر "self-image مسائل" آورده بودن نخبگان ژیمناست.

این مدال طلا, 28, به یاد می آورد او جاده سنگی به پذیرش خود در "تصویر بدن مسائل: 110 پوند به باردار" تصویری ارسال شده در شنبه, ژوئن 27.

جانسون که در حال حاضر متاهل و دارای یک دختر 8 ماهه دختر نشان داد که آموزش های او را برای بازی های المپیک 2008 او محدود خودش به 700 کالری در یک روز خواهد بود و اغلب تصویب در حالی که در عمل.

"یکی از چیزهایی بود که من حدس می زنم قربانی و هزینه های ورزشی من بود, کمال گرایی," او توضیح داد و اشاره کرد او در زمان خود او کمال گرایی بیش از حد هر دو در داخل و خارج از ورزشگاه.

"به عنوان به زودی به عنوان بازی های المپیک بودند و من ژیمناستیک و بازی های المپیک به کار برای من به سرعت متوجه شدم من تا به حال اعتماد به نفس و تصویر, موضوع," او ادامه داد. "اگر من نمی توانستم حفظ کمال من را به هر و همه هزینه برای رسیدن به آن است."

Shawn Johnson Recalls Dark Spiral Before Overcoming Her Eating Disorder
Shawn Johnson , یوتیوب

یک بار در سال 2008 بازی انجام شد Johnson به دست اورد وزن به عنوان یک نتیجه از آموزش مداوم که او گفت که او فکر بود "بدترین چیز در کل جهان است." که ادراک منجر به آیووا بومی مصرف قرص های کاهش وزن و Adderall.

"در ذهن من همه ستایش من برای آنچه من در المپیک است. آنها را ستایش که من به عنوان یک انسان زمانی که من وجود دارد," او گفت:. "در ذهن من اگر من می تواند مانند نگاه کنید که لزوما رقابت و یا ژیمناستیک, اما اگر من می تواند این باشد که فرد دوباره جهان می خواهم بگویم که من به اندازه کافی بود و من پذیرفته شد که هیچ معنی ندارد."

جانسون اشاره کرد که او رفت و از طریق یک "تیره نوع مارپیچی" چند سال بود که پر از خوشه در سوخت و ساز بدن به علت مصرف مواد مخدر و رژیم غذایی مد زودگذر.

"در حال حاضر که بازی های المپیک بودند و بیش از, من نمی دانم که چگونه به عنوان یک انسان عادی بودن من نمی دانم که چگونه به غذا خوردن من نمی دانم وقتی که به من زنگ یا من مجموعه زنگ ؟ من نمی دانم که چگونه به رفتن به باشگاه و کار کردن" او توضیح داد.

المپیک نشان داد که او ضربه جدی کم سه سال پس از رقابت در زمانی که او صدمه دیده در یک سفر اسکی و اذعان کرد که او خوشحال بود نه با بدن خود و یا زندگی خود را. تحقق این منجر به جانسون بازگشت به ورزش و تلاش خود را در ساخت 2012 تیم المپیک.

"من فکر کردم آن را رفع تمام مشکلات من," او گفت که او به سرعت بازگشت به عادات بد. پس از رقابت دوباره او شروع به "سوختگی" در ورزش و در زمان Adderall برای کمک به عملکرد خود را.

"وجود دارد هیچ چیز در زندگی من است که سالم بود" جانسون به یاد می آورد از زندگی او در سال 2011. او تصمیم گرفت به راه رفتن به دور از ژیمناستیک قبل از 2012 بازی و استخدام یک درمانگر و متخصص تغذیه در مسیر.

جانسون نشان داد که او هنوز هم تا به حال "ریشه ناامنی" حتی پس از ملاقات با او در حال حاضر-شوهر اندرو شرقچند سال پس از ترک ژیمناستیک.

او ادامه داد: برای پیشرفت اما با اضافه کردن وعده های غذایی بیشتر و کالری به رژیم غذایی خود و weening خودش از Adderall. پس از گرفتن مشغول به شرق 28, 2016, جانسون گفت که او در یک جای خوب زمانی که او باردار شدم و سقط جنین رنج می برد در سال 2017.

"این پایین ترین نقطه در زندگی من," او گفت: از دست دادن. "من فکر کردم آن بود که از من گذشته است. من فکر کردم آن بود که همه کسانی که بد را انتخاب کند."

زمانی که زن و شوهر تصمیم به سعی کنید برای یک کودک دوباره ورزشکار سابق بود و ترس از عود اگر بدن او تغییر به دلیل بارداری است.

در واقعیت, شلخته باردار, سکس با دختر جلب شده Johnson ترس را تغییر دهید. او گفت: او ترس از غذا خوردن به اندازه کافی به "محافظت از نوزاد" است که مخالف طرز فکر او تا به حال به عنوان یک نوجوان.

"جهان به طور مداوم در تلاش برای تغییر شما اما در حال حاضر با جلب کرد, همه من می خواهم انجام دهید این است که یک نفوذ خوب," او گفت:. "پس از بدست تمیز از داروها و نسخه و فقط obsessiveness من نمی خواهد هر چیزی را تغییر دهید برای جهان است."

جانسون افزود: "من دوست دارم که من را از طریق آن رفت. آن را بسیار سخت بود و من نمی خواهید آن را بر روی هر کسی, اما من تا به حال این تجربه سخت را از من قوی تر مادر که اجازه خواهد داد که من برای تدریس به خود جلب کرد چگونه می توان قوی نیز هست."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب