Shehbaz Sharif در قانون شکایت Daily Mail, دیوید رز بیش از اتهام افترا

وکیل وحید-ur-Rehman Miah (L) Shehbaz Sharif در قانون عمران علی یوسف (مرکز) ایمیل های روزانه روزنامه نگار رز

توسط KETABKHOOOON در 2 مرداد 1399
وکیل وحید-ur-Rehman Miah (L) Shehbaz Sharif در قانون عمران علی یوسف (مرکز) ایمیل های روزانه روزنامه نگار رز (R). — عکس های ارائه شده توسط نویسنده

لندن: PML-N جمهور Shehbaz Sharif در قانون عمران علی یوسف راه اندازی کرده است یک طرح دعوی در دادگاه در برابر ایمیل در روز یکشنبه, پست, آنلاین و خبرنگار دیوید رز به دنبال عذرخواهی و خسارات ناشی از بیش از 500.000 پوند بیش از یک مقاله منتشر شده در سال گذشته بود که متهم یوسف از سرقت بریتانیا کمک های خارجی اختصاص داده شده برای قربانیان 2005 زلزله که آمار Azad, Jammu and Kashmir.

مرتبط با روزنامه های محدود (ANL) یک سال پیش منتشر کرده بود اتهامات با عنوان "آیا خانواده های ایرانی سیاستمدار است که تبدیل به پوستر پسر بچه انگلیسی در خارج از کشور کمک سرقت وجوه به معنای برای قربانیان زلزله?"

"این اتهامات به احتمال زیاد به تاثیر جدی بر توانایی های خود را به ادامه حمایت و یا کاهش کار سیاسی خود در خانواده و خیریه خود را با این نسخهها کار به خصوص در چشم انداز خود را برای افزایش حمایت و یا کمک های مالی برای خانواده سیاسی و یا خیریه علل" فردی ادعا توسط Yousuf متحده است.

این اشاره می کند که انتشار می رسد میلیون ها نفر از مردم و مقاله های به اشتراک گذاشته شده است بیش از 34000 بار.

یوسف: افرادی که به Shehbaz Sharif دختر رابعه شریف است که به دنبال بیش از یک و نیم میلیون پوند خسارت از ANL و همچنین دستور برای دریافت مقاله های گرفته شده پایین و جلوگیری از هر گونه بیشتر انتشار.

پست الکترونیکی ناشران باید گفت که انتشار می ایستد با داستان و این ادعا را در دفاع از شور و نشاط.

با توجه به Yousuf ادعا Ikram نوید سابق مدیر امور مالی پاکستان زلزله امداد رسانی و بازسازی سازمان (ERRA) رسیده درخواست معامله معامله با مقامات پاکستانی و بستری در سال 2018 به سرقت پول از ERRA حساب دریافت کرده است که £54 میلیون از انگلستان اداره انکشاف بین المللی بریتانیا (DFID).

در این مقاله توسط دیوید رز نوید توضیح داده شد به عنوان "دست راست" از یوسف که مشخص شد در مقاله ای با عنوان "علی عمران".

"نوید التماس گناه و اعتراف در ماه نوامبر گذشته به اختلاس حدود 1.5 میلیون از ERRA در طول دوره DFID شد و بودجه آن را که او در گذشت تقریبا £1 میلیون به علی عمران" پست در روز یکشنبه مقاله ادعا کرده بود.

"نوید گفت: نیمی از این انتقال به طور مستقیم از ERRA حساب — ادعای تایید توسط بانکی ثبت شده است."

این مقاله گفته بود: "درست است که یوسف در لندن مستقر است و احضار شده اند برای پاسخ به سوالات از محققان.

جالب است توجه داشته باشید که یوسف را در مورد راه اندازی شده توسط M-R وکلاء — متعلق به PTI-انگلستان سابق لندن جمهور وحید-ur-Rehman Miah.

صحبت کردن به Geo.tv, Miah گفت: "من می توانم تایید می کنند که من به نمایندگی از علی عمران به عنوان یک مشتری. من متعلق به PTI اما در ظرفیت من به عنوان یک وکیل من به نمایندگی از مشتریان که به اعتقاد من باید یک مورد خوب برای دفاع از عنوان ادعاهای ساخته شده توسط ایمیل های روزانه در برابر او به نظر می رسد بر اساس اطلاعات اشتباه. من مشتری حق دفاع از خود او بوده است بدخیم و هدفمند."

مقاله نوشته شده توسط روزنامه نگار گل سرخ و به نقل از محققان و "محرمانه گزارش تحقیق و تفحص" ادعا کرد که این پول "سرقت" توسط PML-N جمهور در قانون بین 2005 زلزله و 2012 نیز از انگلستان اداره انکشاف بین المللی بریتانیا (DFID)-تامین پروژه های کمک به پاکستان است.

"برای سال او شرکت به عنوان جهان سوم پوستر پسر بچه توسط بریتانیا اداره انکشاف بین المللی که ریخت و بیش از £500 میلیون دلار از انگلستان پول مالیات دهندگان را به استان خود را در قالب کمک" گفت: این گزارش. "در سال گذشته از DFID پاکستان دفتر جوانا رولی ستایش خود را 'تعهد'."

"در عین حال می گویند محققان تمام وقت که DFID آید تپه بود او و دولت او با ستایش و مالیات دهندگان پول نقد, Shehbaz و خانواده اش اختلاس ده ها میلیون پوند از پول شویی و آن را در بریتانیا" نوشت: رز در گزارش. "آنها معتقد هستند که برخی از اتهام سرقت پول از DFID-تامین پروژه های کمک های."

قبلا شهباز شریف تا به حال راه اندازی یک مورد در برابر ANL و دیوید رز ادعا "آسیب جدی" به خود "شخصی و حرفه ای شهرت". او گفت: از طریق کارتر-چین و چروک وتاه شرکت حقوقی است که او در سمت چپ با هیچ گزینه ای به جز جستجوی عدالت از دادگاه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن