دو کالبد شکافی متفاوت در جزئیات جورج فلوید مرگ

جورج فلویدمینه سوتا مردی که پس از یک مامور دستگیری او را تحت فشار خود را بر روی زانو خود را گردن درگذشت, توسط,

توسط KETABKHOOOON در 16 خرداد 1399

جورج فلویدمینه سوتا مردی که پس از یک مامور دستگیری او را تحت فشار خود را بر روی زانو خود را گردن درگذشت, توسط, قتل با توجه به نتایج حاصل از دو کالبد شکافی منتشر شده در جمعه یکی از شهرستان معاینات پزشکی و دیگر مستقل پاتولوژیست به سفارش فلوید خانواده. اما دو کالبد شکافی گزارش های متفاوت در مورد دقیقا چگونه مرد درگذشت.

دکتر Allecia ویلسون یکی از آسیب شناسان که به انجام کالبد شکافی مستقل گفت: بعد از ظهر دوشنبه که فلوید درگذشت به عنوان یک نتیجه از مکانیکی خفگی.

اما گزارش منتشر شده بعد از آن روز دوشنبه توسط Hennepin County دفتر معاینات پزشکی گفت: فلوید درگذشت "ايست قلبی ريوی پیچیده اجرای قانون subdual, خویشتن داری و گردن فشرده سازی." شیوه ای از مرگ رد شد, قتل, اما این دفتر اشاره کرد که "نه قانونی تعیین مجرمیت یا قصد." اولیه کالبد شکافی گزارش ذکر شده قبلی توسط دادستان گفت: شهرستان معاینات پزشکی بررسی "نشان داد هیچ یافته های فیزیکی است که پشتیبانی از تشخیص پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق."

فلوید مرگ منجر به هتک حرمت تظاهرات و ناآرامی در سراسر کشور. مینیاپولیس افسر دیده زانو در Floyd گردن, Derek چوین شد و متهم هفته گذشته با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

مستقل کالبد شکافی انجام شد توسط ویلسون و دکتر مایکل بادن. بادن سابق رئیس پزشکی قانونی شهر نیویورک و همچنین استخدام در سال 2014 به انجام کالبد شکافی از اریک گارنر سیاه پوست که در هنگام مرگ یک افسر NYPD استفاده ممنوع سبد در طول بازداشت خود. هر دو گارنر و فلوید التماس کرد با افسران که آنها نمی تواند نفس خود را قبل از مرگ و میر دیده می شود نگران کننده و "من نمی توانم نفس بکشم" تبدیل به یک پاره در میان کسانی که در اعتراض به خشونت پلیس.

floyd-chauvin-split.jpg

جورج فلوید چپ و سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین که متهم است با سوم قتل درجه برای Floyd مرگ است.

بادن نزدیک به وین گفت: فلوید درگذشت به عنوان یک نتیجه از فشرده سازی بر روی گردن و کمر از این افسر که با دخالت جریان خون و تنفس خود را.

"جورج درگذشت چرا که او نیاز به یک نفس گفت:" بن Crump یک وکیل به نمایندگی از فلوید خانواده. "او نیاز به یک نفس از هوا است."

Hennepin شهرستان دفتر معاینات پزشکی گفته فلوید با تجربه ايست قلبی ريوی در حالی که مهار توسط افسر. شهرستان کالبد شکافی گفت فلوید بود "سایر شرایط قابل توجهی" از جمله "arteriosclerotic و بیماری قلبی فشار خون بالا; فنتانيل مسمومیت; [و] اخیر متامفتامین استفاده کنید." دفتر قبلا منتشر یافته در انتظار گزارش سم شناسی.

اما بادن گفت بیشتر تست نمی شواهد نشان از فشاری فشار بر فلوید گردن و پشت پس از فشار آزاد شده اند زمانی که آن را دیگر اعمال می شود. او گفت: مناطق زیادی از خراش ها و خراش ها در Floyd چهره نشان داد نیروی بود که مطبوعات او را به زمین.

بادن نزدیک به وین همچنین گفت که او می تواند هیچ شرایط اساسی است که کمک به Floyd مرگ گفت او در سلامت خوب است. در شکایت کیفری, شهرستان Hennepin دادستان گفت: چوین "او زانو آقای فلوید گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه است. دو دقیقه و 53 ثانیه از این بود که پس از آقای فلوید بود "غیر پاسخگو است." Crump گفت فلوید مرگ شد که پایدار فشار به گردن و فشار بر Floyd را از دیگر افسران نگه داشتن او را.

"چه کسانی افسران را به عنوان ما را دیده اند در این ویدئو است که خود علت مرگ برخی از زمینه ای ناشناخته, بیماری," Crump گفت. "جورج فلوید بود یک جوان سالم است."

Crump گفت فلوید درگذشت در صحنه است.

"آمبولانس او نعش کش," Crump گفت.

Crump گفت: خانواده درک "خشم صالح" معترضان و گفت: آنها با حمایت از افرادی که می خواهید به کار نسبت به تغییر دهید, اما, او, به نام خشونت "غیر قابل قبول است." او را تشویق جامعه به "نفس برای عدالت را یک نفس برای صلح را یک نفس برای کشور ما اما از همه مهمتر یک نفس برای جورج از او دریافت نمی کند و این فرصت را به یک نفس است."

یکی دیگر از وکیل به نمایندگی از فلوید خانواده آنتونیو Romanucci گفت: سه نفر دیگر از ماموران درگیر نیز با عنوان جرم جنایی مسئول فلوید مرگ است. همه باید از کار اخراج شده است اما هیچ یک از دیگر متهم شده اند. او را به نام کسانی که افسران "shameless" و گفت: آنها از هر فرصتی برای جلوگیری از فلوید مرگ, دانستن است که محدود کردن خود راه هوایی می تواند او را بکشند. خانواده نامیده می شود برای آن دسته از افسران به شارژ و برای چوین به صورت درجه اول — به جای سوم-درجه — اتهام قتل.

Romanucci همچنین لعنتی مینیاپولیس اداره پلیس برای آنچه که او به عنوان یک شکست به درستی آموزش افسران در مورد chokeholds و خویشتن داری.

"این بود که وحشیانه و نمایش عمومی از هشت دقیقه طولانی مدت, مرگ," Romanucci گفت. "این بود که پایین ترین سطح از انسان احترام و کرامت است که هر جامعه همیشه باید برای تحمل و قدرت. چه این واقعا بود وزن مینیاپولیس اداره پلیس جورج گردن."

مینیاپولیس اداره پلیس است و نه در پاسخ به درخواست از رادیو فردا برای کسب اطلاعات در مورد آن آموزش است.

یادداشت سردبیر: این مقاله به روز شده است با نتایج این شهرستان معاینات پزشکی گزارش.

فوران پشتیبانی برای کسب و کار صدمه دیده توسط گروه های کوچک از خرابکاری

سابق NFL بازیکن امانوئل Acho در سری جدید "ناراحت کننده مکالمات با یک مرد سیاه"

Arbery خانواده می گوید آنها یک گام نزدیک تر به گرفتن عدالتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de