سنگاپور تبدیل به ربات 'سگ' برای تشویق اجتماعی فاصله میان دوم COVID-19 موج

AFPدولت سنگاپور در تلاش است تا مردم را تشویق به عمل اجتماعی فاصله با استفاده از یک ربات محبوب 'سگ' به عنوان

توسط KETABKHOOOON در 19 اردیبهشت 1399
AFP

دولت سنگاپور در تلاش است تا مردم را تشویق به عمل اجتماعی فاصله با استفاده از یک ربات محبوب 'سگ' به عنوان کشور احاطه با مشکلات در میان موج دوم coronavirus.

دولت روز جمعه اعلام کرد که این امر استقرار نقطه بوستون دینامیک " معروف زرد و سیاه و سفید سگ ربات در یک پارک محلی. ربات 'سگ' خواهد گشت پارک و پخش یک پیام از پیش ضبط شده به مردم یادآوری آنها از اهمیت دور ماندن از هر یک از دیگر.

مجهز به دوربین این ربات قادر خواهد بود برای اسکن محیط اطراف خود و کمک به مقامات سنج تعدادی از مردم نصب و راه اندازی در پارک ها و یا دیگر اماکن عمومی. "این دوربین قادر خواهد بود برای پیگیری و/یا تشخیص افراد خاص و هیچ اطلاعات شخصی جمع آوری خواهد شد گفت:" دولت است.

سنگاپور را تست پروژه در یک پارک در طول ساعت های اوج برای دو هفته. اگر آن را تبدیل به یک موفقیت ممکن است مقامات در نظر گرفتن گسترش برنامه است. توسعه این کشور را تجربه موج جدیدی از کروناویروس پس از سنگاپور به طور گسترده ای مورد ستایش قرار داد به عنوان یکی از چند کشور به بهبود سرعت از ویروس' تاثیر است.

با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه سنگاپور coronavirus موارد شات از 266 به 21,707 موارد پس از 17 مارس است. این اولین بار نیست فن آوری اندازه گیری که در سنگاپور است تا با به حاوی ویروس ،

در ماه مارس این کشور آمد تا با سراسر کشور تماس با ما-ردیابی نرم افزار که کمک می کند تا کاربران پیدا کردن اگر آنها را به تماس با کسی که آزمایش مثبت برای coronavirus.

با توجه به بوستون دینامیک نقطه ربات است که به طور کلی مورد استفاده برای بازرسی در سایت های ساخت و ساز. آن رفت و ویروسی در اینترنت چند سال پیش به عنوان ویدئوها از ظاهر این ربات نصب پله گرفتن مردم یک نوشیدنی و در حال اجرا سربالایی.

آن نیز استفاده می شود در محلی انزوا تسهیلات برای آوردن دارو به بیماران است. "بر خلاف چرخ روبات نقطه به خوبی کار می کند در سراسر terrains مختلف و می توانید موانع به طور موثر آن را ایده آل برای عملیات در پارک ها و باغ ها گفت:" دولت است.

این ربات قادر نخواهند بود به تنهایی. یک پارک رنجر خواهد بود و همراه با آن است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب