خیلی شیرین! سازمان دیده بان نقاب کورتنی کاکس نوازش با جنیفر آنیستون و سگ

یک نقاب مراسم! کورتنی کاکس و جنیفر آنیستون, همه چیز در مورد ایمنی ، این گربه وحشی پشمالو شهر آلوم 56 ارسال شده

توسط KETABKHOOOON در 30 تیر 1399

یک نقاب مراسم! کورتنی کاکس و جنیفر آنیستون, همه چیز در مورد ایمنی ، این گربه وحشی پشمالو شهر آلوم 56 ارسال شده یک Instagram تصویری در شنبه, جولای 18, به اشتراک گذاری یک مراسم با سابق خود را دوستان costar و زندگی واقعی بورس.

این ویدئو شروع می شود با کاکس سگ بو در اطراف ماسک. این بازیگر قرار داده و نوشتن شرح تصاویر و بیش از پایین این ویدئو پس از آن به نظر می رسد مثل یک سگ می گوید: "فقط آن را قرار داده است." زمانی که دیگر حاضر اولین سگ, پاسخ,, "من آن را به ارزش در حالی که خود را." این ویدئو به پایان می رسد با سگ نشستن بر روی نیمکت با کاکس و Aniston, 51.

دو بار از وسط خم شدن و برنده جایزه های اخیرا باز شده تا در مورد اهمیت پوشیدن ماسک در میان coronavirus همه گیر های عکاسی از خودش پوشیدن در ژوئن 30.

"من درک می کنم ماسک ها ناخوشایند و ناراحت کننده است. اما آیا شما احساس می کنید که این بدتر است که کسب و کارهای در حال بستن... شغل در حال از دست... مراقبت های بهداشتی کارگران در حال هدف قرار دادن مطلق خستگی. و بسیاری از زندگی گرفته شده توسط این ویروس از آنجا که ما انجام نمی دهد به اندازه کافی" از صبح نشان می دهد استار نوشت: از طریق Instagram. "من واقعا معتقدم که در پایه خوبی از مردم بنابراین من می دانم که همه ما می توانید انجام این کار. اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از مردم در کشور ما به دلیل خودداری از برداشتن گام های لازم برای پهن کردن منحنی و نگه داشتن هر یک از دیگر امن است. مردم به نظر می رسد خود را نگران "حقوق گرفته دور" خواسته بودن به پوشیدن ماسک. این روش ساده و موثر توصیه این است که سیاسی بودن در هزینه زندگی مردم. و آن را واقعا نباید یک بحث است. اگر شما در مورد مراقبت از زندگی انسان لطفا... فقط #wearadamnmask و تشویق کسانی که در اطراف شما را به انجام همان."

کاکس و Aniston که در طول زمان خود را بر روی دوستان هم در سال 1994 باقی مانده اند نزدیک در طول سال و به دنبال به جلو برای فیلمبرداری آینده مراسم ویژه برای HBOMax. این نشان می دهد مجموعه به برتر در ماه مه اما به تعویق افتاد با توجه به COVID-19.

"ما امیدواریم که قادر به شلیک در ماه اوت اگر همه چیز خوب است و هیچ اوایل موج دوم و استودیو باز است" cocreator Marta Kauffman گفت: بسته بندی در ماه ژوئن. ویژه خواهد شد از ویژگی های تمام شش اصلی اعضای بازیگران و همچنین Kauffman و cocreator دیوید کرین.

"من نمی خواهد راشل اگر چه من نوعی هستم" آنیستون کنایه آمیز در طول یک از انواع مصاحبه که در همان ماه اشاره کرد که ویژه است نه اسکریپت. "خوب ما همه نوع قطعات کوچک آنها. نه واقعا!"

کاکس نیز افتتاح شد تا در مورد مراسم, اخبار, در مارس اعلام کرد در "پیاده روی با کوین" یوتیوب سری است که او نمی تواند صبر کنید. "ما قصد داریم بهترین زمان" به جیغ ستاره گفت: در آن زمان. "این عالی میشه. ما واقعا نمی تمام انجام داده است و در واقع آنجا نشسته و صحبت در مورد و reminisced در مورد این تجربه باور نکردنی است که ما تا به حال. ... آن را به فوق العاده است."

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب