ستاره فوتبال! شاهزاده ویلیام می گوید جورج 7 می تواند 'قطعا' Go Pro

علاقه داشتن به رفت و آمد! شاهزاده ویلیام شوخی که خود و دوشس کیت's 7 ساله پسر پرنس جورج, می تواند "قطعا" در آین

توسط KETABKHOOOON در 8 مرداد 1399

علاقه داشتن به رفت و آمد! شاهزاده ویلیام شوخی که خود و دوشس کیت's 7 ساله پسر پرنس جورج, می تواند "قطعا" در آینده باید در فوتبال حرفه ای.

"من روی چیزی حساب کردن او می تواند [استون ویلا را] جلال گلزن," دوک کمبریج, 38, گفت: در طول "که پیتر کراوچ پادکست" قسمت روز چهار شنبه, جولای 29. "من می توانید ببینید بدون هیچ دلیل که چرا نه. آن را درخشان خواهد بود."

سلطنتی است "تلاش برای متقاعد کردن" پسر ارشد او به مانند تیم حرفه ای توضیح "من اجازه دادن به او را انتخاب کنید راه خود را. آن را در مورد پیدا کردن آنچه متناسب برای او. ... من نمی خواهم ارزش ها و اخلاق از باشگاه. من می خواهم آنها را به نگاه پس از بازیکنان و تنظیم یک مثال خوب برای طرفداران جوان. من می خواهم فرزندان ما زمانی که آنها به بازی آمده دور دوست داشتن چیزی است که آنها را دیده ام با بهره گیری از آن و دیدن مدل های نقش رفتار در راه است که ما می خواهم همه آنها را می خواهید به."

Prince William Says Prince George Could Become a Soccer Star
شاهزاده جورج , عکس های دوشس کمبریج/شاتر

ویلیام که او نیز سهام شاهزاده خانم شارلوت 5 و شاهزاده لویی, 2, با دوشس کمبریج نیز 38, با حضور در استون ویلا بازی در نورویچ, انگلستان جورج در ماه اکتبر 2019. این پدر و پسر جفت تماشای مشتاقانه در حالی که این تیم نوریچ سیتی.

یک کمی که قبلا گفته مادر خود را که او مهارت های فوتبال نیست تا پر. "من باید برداشت تا برخی از نکات از جورج" کیت گفت: در حالی که انجام دریبل دریل با کودکان در فوریه 2019. "[او به من می گوید], 'مومیایی شما آنقدر زباله.'"

او و ویلیام ارشد اتحاد "بیرون آمدن از پوسته خود و اعتماد به نفس پسر کوچک" یک منبع منحصرا گفت: ما هفتگی در اوایل این ماه. "او نوع مزاج و متفکر و به نظر می رسد برای خواهر و برادر خود را."

Prince William Says Prince George Could Become a Soccer Star
شاهزاده ویلیام Shutterstock

نه تنها او را یک "رگه رقابتی" اما آینده پادشاه است "در حال حاضر نشانه های بالا بودن achiever" خودی رفت تا بگویید ما. "کیت و ویلیام شوخی که او را دوست دارد به بهترین در همه چیز است.'"

جورج خود را جشن گرفتند 7th تولد در جولای 22 با پرتره گرفته شده توسط کیت. او تا به حال "کوچک کمپینگ با مضمون BBQ حزب" منبع دیگری گفت: ما در زمان.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب