رسانه های اجتماعی اطلاعات غلط در coronavirus می افزاید: به بدبختی مسلمانان هند

دهلی نو: Gayur Hassans هندو همسایه آمد و در شب پرتاب سنگ در familys خانه در شمال روستا و راه اندازی کارگاه خ

توسط KETABKHOOOON در 17 اردیبهشت 1399

دهلی نو: Gayur Hassans هندو همسایه آمد و در شب پرتاب سنگ در familys خانه در شمال روستا و راه اندازی کارگاه خود را در آتش است. همه به خاطر پسرش "دوست" رسانه های اجتماعی پست.

از Facebook پست که Hassans 19 ساله پسر تایید شده بود را محکوم کرد هدف از Indias اقلیت مسلمان از ملت 1.3 میلیارد رفت و به کروناویروس مستند در اواخر ماه مارس است.

با توجه به این پلیس که دو مردان خانواده اش را تهدید بیشتر عذاب مگر اینکه آنها اصلاح کردن ریش و متوقف پوشیدن جمجمه کلاه.

"پدران من در اینجا زندگی می کردند و من در اینجا متولد شد" حسن 55 گفته با تلفن از Keorak را ایجاد کرد که در آن ده خانواده مسلمان زندگی می کنند در میان حدود 150 هندو خانوار.

"ما زندگی مانند یک خانواده و دین هرگز یک مسئله در اینجا" جوشکار گفت. اما در حال حاضر وجود دارد این است که "فضای ترس و نفرت در همه جا".

حمله به حسن بود فقط آخرین زشت حادثه در پی یک تورنت از coronavirus اطلاعات غلط است که نادرست است خصومت نسبت به Indias مسلمانان است.

ملی گرایان هندو در حال استفاده از coronavirus به دامن زدن به نفرت علیه مسلمانان با استفاده از سیستم عامل آنلاین و برخی از رسانه های جریان اصلی به متهم و آنها را از گسترش این بیماری است.

منتقدان تا حدی مقصر نخست وزیر نارندرا مودی که آنها را متهم به دنبال بازسازی هند به عنوان یک هندو ملت تضعیف سکولار و کثرت گرا ریشه از جهان بزرگترین دموکراسی است.

بیش از دو ماه گذشته AFPs واقعیت بررسی تیم افشا و خنثی صدها رسانه های اجتماعی پست های که دروغ هدفمند مسلمانان در رابطه با این بیماری همه گیر کوروناویروس در هند.

جعلی و مشکوک ویدئوها نشو و نما نشان دادن مسلمانان لیس زدن میوه برای فروش و مستند نقض قوانین.

در یکی از پست افشا شده توسط AFP یک عکس به اشتراک گذاشته شده بر روی Facebook و توییتر با یک ادعای نادرست است که آن را نشان داد مسلمانان هند از موازین اجتماعی فاصله گرفتن قوانین توسط دعا در پشت بام.

در واقع این عکس نشان داد که مردم دعا در دبی.

صدها نفر از هزاران نفر از آنلاین پست ها نیز با استفاده از هشتگ #CoronaJihad برخی از آن ها به اشتراک گذاشته شده توسط اعضای طيف حاکم Bharatiya Janata Party (BJP).

پیش فرض داده شد مهمات اضافی هنگامی که از آن پدید آمده است که یک مسلمان گروه Tabligi جماعت نادیده گرفته coronavirus دستورالعمل با جمع آوری مذهبی در ماه مارس در دهلی نو.

در یک نقطه این گروه در ارتباط بود و تقریبا یک سوم از Indias coronavirus موارد با حدود 40 ، 000 نفر در ارتباط به این رویداد و یا آن شرکت کنندگان در قرنطینه.

روزنامه ها و کانال های تلویزیونی -- به عنوان به خوبی به عنوان دولت-و نیز متهم تکان دهنده تنش با جنجال آفرینی مجریان تماس Tabligi جماعت اعضای "بمب انسانی".

در دنیای واقعی پیامدهای

به عنوان اطلاعات غلط منفجر شده بنابراین بیش از حد در دنیای واقعی خشونت و خشم در برابر مسلمانان است.

در سراسر کشور مسلمان رانندگان کامیون و عشایر شده اند حمله و مسلمان فروشندگان تحت فشار قرار دادند راندند و در معرض تهدید است.

در یک مورد تایید شده توسط پلیس یک Facebook تصویری نشان داد یک جوان مرد مسلمان خونریزی و شفاعت او مورد ضرب و شتم با چوب.

یک مهاجم است شنیده خواستار: "چه کسی تو را به گسترش coronavirus?"

دشمنی است و زیرکانه اشکال با "بدون دین" پوستر ظاهر می شود در برخی از روستاها.

یک بیمارستان گفت: مسلمانان نخواهد بود بستری بدون گواهینامه و نشان دادن آنها COVID-منفی است.

Indias 200 میلیون مسلمان را بلند گله و شکایت از رشد خصومت تحت مودی که به قدرت رسید تقریبا شش سال پیش.

مودی به اتهام ایالت غربی گجرات که مذهبی شورش کشته شدن حدود 1000 بیشتر مسلمانان در سال 2002.

دوره اول خود را به عنوان نخست وزیر را دیدم یک افزایش در "گاو vigilantism" -- افراط گرایان هندو مجازات مسلمانان متهم از خوردن گوشت گاو و یا کشتن گاو که مقدس به بسیاری از هندوها به گفته فعالان.

دوره دوم خود در سال گذشته آغاز شد و با لغو استقلال Indias تنها کشور با اکثریت جمعیت مسلمان و شهروندی جدید قانون انتقاد به عنوان تبعیض آمیز.

در ماه فوریه Delhis بدترین مذهبی شورش در دهه چپ بیش از 50 کشته و دو سوم از آنها را مسلمانان است. محلی BJP نماینده مجلس متهم شد که یک آمر اصلی.

وحدت برادری

فعالان می گویند که در هفته های اخیر با رسانه ها توجه متمرکز بر همه گیر پلیس با تشدید دستگیری بیش از ناآرامی بسیاری از آنها را مسلمانان و برخی ضد ترور ،

"آنها در حال ساخت مطمئن شوید که هیچ کس وجود دارد به منظور بالا بردن صدا برای جامعه پس از همه گیر است" K. رحمان خان سابق امور اقلیت وزیر به خبرگزاری فرانسه گفت.

مودی علنا به دنبال تسکین تنش و خواستار "وحدت و برادری".

او در توئیتر خود نوشت که "COVID-19 نمی بیند و نژاد و مذهب و رنگ و کاست و عقیده و زبان و یا مرزهای قبل قابل توجه است.".

اما شهید صدیقی از هند مسلمانان برای پیشرفت و اصلاحات جامعه مدنی گروه تشکیل داده و به نبرد علیه داعش گفت: دولت درگیر شد در تحریک نفرت.

مسلمانان در حال حاضر "بدخیم و نقاشی به عنوان خطرناک تحت سیستماتیک تبلیغات" صدیقی به خبرگزاری فرانسه گفت.

Coronavirus اضافه شده بود یک بعد جدید تبدیل مسلمانان به "نجس", صدیقی گفت: یک کلمه معمولا استفاده می شود برای اشاره به Indias پایین ترین طبقات است.

"این (است) یک تلاش عمدی توسط رسانه ها و دولت برای منحرف کردن توجه از این کشور را از بحران ها و اجازه می دهد نفرت سیاست به حکومت."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب