Sofia Vergara, اوا مندس و ستاره بیشتر خوردن کیک

ستاره عشق عجله قند! که آیا آنها در حال جشن تولد و سالگرد و یا فقط ولع مصرف چیزی شیرین مشاهیر نمی تواند به اندا

توسط KETABKHOOOON در 28 تیر 1399

ستاره عشق عجله قند! که آیا آنها در حال جشن تولد و سالگرد و یا فقط ولع مصرف چیزی شیرین مشاهیر نمی تواند به اندازه کافی کیک.

را Sofia Vergara, به عنوان مثال. به تعقیب ستاره شناخته شده است کیک شیطان است که هرگز نتواند یک فرصت برای میان وعده در درمان شیرین. Vergara به او در زمان Instagram در جولای 2016 برای به اشتراک گذاشتن یک عکس از خودش را نزدیک و شخصی با یک کیک نارگیل بود که ظاهرا یک هدیه از یکی از سابق costars. "@ericstonestreet توقف #وسوسه انگیز من با این happy birthday cake," او زیر نویس عکس. "نه تا یکشنبه❤️❤️❤️❤️🍰🍰🍰🍰#icantwait."

این Machete Kills ستاره نمایش عشق او را از کیک دو بار در ماه جولای سال 2020 — برای اولین بار در یک جشن تولد یک سگ در کالیفرنیا پارک که در آن او کمک کرد تا خودش را به یکی دیگر از کیک نارگیل و دوباره روز بعد هنگامی که او لذت می برد تااینکه صدر با وانیل و شکر و تخم مرغ سبز, گل و برخی از میوه برای تولد خود را.

کایلی Jenner باعث بهم زدن با کیک غیر معمول دلیل. واقعیت ستاره به او در زمان Instagram داستان در مارس سال 2020 برای نشان دادن روغن زیتون یک کیک تحویل او دریافت به افتخار روز مادر و ابرو مطرح شده با این راه او را قطعه قطعه درمان است. "خوب این روغن زیتون کیک," او نوشت ، "مرسی."

این شیرینی یه مثلثی قطعه گم شده بود که ظاهرا منبع برخی از نشاط اذیت کردن ستاره. به جای برش یک تکه کامل رسیده است که این مرکز از کیک Jenner را برش نامتقارن چپ مرطوب وسط کیک تا حد زیادی دست نخورده.

ساعت بعد کایلی پوست موسس به او در زمان Instagram داستان یک بار بیشتر به آدرس نگرانی های مردم و کمی سرگرم کننده در روند. "مردم بسیار ناراحت شدند من برش کیک من چگونه من این است که برای کسانی که مردم" او اعلام کرد در زمان.

E! شخصیت و سپس اقدام به نادیده گرفتن هر و همه کیک برش هنجارها و برش دایره ای بخشی از این کیک حدود نیم اینچ به حق اولیه کوچک برش. Jenner سپس با اطمینان از هم جدا شده دور او را خدمت از بقیه شیرینی و نشان داد آن را به رسانه های اجتماعی خود را دنبال.

"این کیک شما بچه ها آن را غیر واقعی," او گفت:. "آن را غیر واقعی است."

پایین ببینید بیشتر ستاره ها که فقط می تواند به اندازه کافی دریافت نمی کیک!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن