'برخی از روز شما در حال رفتن به پشیمانی این': سی ان ان لنگر درگیری با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین وکیل بیش از تقلبی, اخبار حملات

سی ان ان لنگر برایان Stelter و تهمت وکیل جینا الیس استدلال می کنند در مورد اتهام 'خبر جعلی': سی ان انسی ان ان

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399
سی ان ان لنگر برایان Stelter و تهمت وکیل جینا الیس استدلال می کنند در مورد اتهام 'خبر جعلی': سی ان ان

سی ان ان لنگر برایان Stelter و ارشد تهمت کمپین مشاور حقوقی جینا الیس معامله barbs در طول یک بخش در روز یکشنبه که در آن آقای Stelter پیش بینی رئیس جمهور مشاوران را یک روز به عقب نگاه با حسرت در استراتژی خود برای حمله به یکپارچگی رسانه های سنتی.

زمانی که خانم الیس تمسخر "جعلی اخبار رسانه ها" به عنوان "دستفروشان از اطلاعات نادرست" آقای Stelter قطع او را با یک درخواست به آینده خود را به استفاده از چنین شرایط است.

"شما را در درک که مانند برخی از روز شما در حال رفتن به پشیمانی این کار درست است ؟ برخی از روز شما در حال رفتن به پشیمانی این که بچه های خود را و خود را grandkids نگاه در این زمان شما با استفاده از تهمت و لام ما به عنوان خبر جعلی به صدمه زدن به اخبار رسانه های" آقای Stelter گفت که او و خانم الیس صحبت بیش از یک دیگر.

"من فکر می کنم در 10 یا 20 سال اگر ما فقط نشستن و بحث در مورد این, شما در حال رفتن به درک که چگونه مضر آن بود. چه آسیب آن را به استفاده از عباراتی مانند 'جعلی, اخبار' برای حمله به روزنامه نگاران که در حال تلاش برای انجام شغل خود را" آقای Stelter گفت.

خانم الیس کار کرده است که برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین از ماه نوامبر گذشته به ضرب گلوله درست در پشت Mr Stelter گفت که او و همکارانش هستند و نه روزنامه نگاران اما فعالان با ضعیف انگیزه های پنهان.

"شما در حال تلاش به انجام کار خود را — شما یک روزنامه نگار, برایان. شما یک فعال. که مشکل است. شما باید یک برنامه و دستور کار خود را ضد مغلوب ساختن پیشی جستن" Ms الیس گفت.

"مردم آمریکا از طریق دیدن است که, و آنها بسیار سپاسگزار است که این رئیس جمهور است که در نهایت برگزاری جعلی اخبار رسانه ها پاسخگو چون شما فعالان. شما گزارش واقعیت و حقیقت," او گفت:.

برای سال آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان به شرکت تصمیم گرفتند اصطلاح "خبر جعلی" برای توصیف پوشش اخبار آنها به عنوان آمیخته با لیبرال تعصب حتی اگر داستان آنها محکوم باید واقعی شایستگی.

انتخابات ریاست جمهوری 2016 شاهد گسترش خبر جعلی و دروغ, تسهیل, رسانه های اجتماعی است که بسیاری از دموکرات ها معتقدند چرخش انتخابات در Mr تهمت را به نفع.

در حالی که ما سازمان های اطلاعاتی باید به اتفاق آرا توافق کردند که روسیه به رهبری ولادیمیر پوتین رئیس جمهور دستور داد یک جارو کمپین دروغ به دخالت در سال 2016 انتخابات آمریکا, آنها گفته اند که آنها نمی تواند تعیین کند چه اثر, اگر هر گونه دخالت در مبارزات انتخاباتی تا به حال در نتایج واقعی.

خواه به رهبری کمیته اطلاعات مجلس سنا به این نتیجه رسیدند در سال 2018 است که آقای پوتین می خواست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را به نفع خود هر چند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان سریع به اشاره است که او نیز قربانی جعلی بسیاری از اخبار که رفت ویروسی آنلاین.

اخیرا آقای ترامپ chided "جعلی اخبار" پس از افرادی که به تماشای او کمرویی فرود یک سطح شیب دار پس از تحویل شروع آدرس در آمریکا آکادمی نظامی وست پوینت سوال که آیا او سالم است.

"سطح شیب دار که من فرود آمد پس از من وست پوینت سخنرانی بسیار طولانی و شیب دار تا به حال هیچ حفاظ و مهمتر از همه بسیار لغزنده" آقای ترامپ توییتی در روز شنبه.

"آخرین چیزی که من می خواهم به انجام است "سقوط" را برای این خبر جعلی آن لذت ببرید با. نهایی ده سر من زد به سطح زمین است. شتاب!" به رئیس جمهور نوشت.

ادامه مطلب

سرویس مخفی اذعان می کند با استفاده از اسپری فلفل قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن مقدس op عکس

بن کارسون sidesteps مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا در مورد کار خود را به صورت سیاه و سفید آمریکایی

بالا, سیاه, کنگره می گوید دموکرات ها می خواهند به "ساختارشکنی" ما پلیس

تهمت و سرزنش 'لغزنده' سطح شیب دار برای راه رفتن مشکل - زنده

مجسمه ای از رئیس جمهور کنفدراسیون حذف از کنتاکی کنگرهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن