برخی از پروتستان های انجیلی از ترس 'علامت وحش' از coronavirus واکسن

پگی Popham خود آنفولانزا هر سال با وجود دخترش لورا مخالفت با واکسن."من 70 و من و بعد فورا رفت واز بیمار قبل از

توسط KETABKHOOOON در 25 اردیبهشت 1399

پگی Popham خود آنفولانزا هر سال با وجود دخترش لورا مخالفت با واکسن.

"من 70 و من و بعد فورا رفت واز بیمار قبل از" گفت: Popham. "من نمی زیادی سیستم ایمنی بدن است."

Popham که صحبت به اخبار یاهو از طریق تلفن در حالی که quarantining در خانه در اشویل N. C. اذعان دارد که همان عوامل او را در معرض خطر coronavirus. "البته" او گفت که او نگران پیمانکاری COVID-19.

اما او بیشتر نگران در مورد واکسیناسیون برای آن است.

"البته که نه" او گفت:. "من نمی خواهد واکسن."

که یک نمایش به اشتراک گذاشته شده توسط نزدیک به یک پنجم آمریکایی ها به گفته های اخیر اخبار یاهو/نظرسنجی که در بر داشت که اضافی 26 درصد مطمئن بودیم اگر آنها می خواهم آن را. برخی از آنها بدون شک تحت تأثیر ضد واکسن دروغ است که برای بیش از یک دهه در رسانه های اجتماعی — هر چند که کارگردانی شده است در درجه اول در روال دوران کودکی واکسن و فرضهای لینک به اوتیسم. Popham این دلایل نیست, پزشکی: آنها مذهبی و سیاسی است.

تظاهرکنندگان نگه نشانه خواستار آن است که کلیسا خود را بازگشایی در اعتراض به بازگشایی کالیفرنیا در تاریخ 1 مه در سن دیگو. (شنی Huffaker / خبرگزاری گتی ایماژ)

Popham معتقد است که دکتر Anthony Fauci این متخصص بیماری های عفونی در دولت coronavirus نیروی کار است که بخشی از "دولت عمیق" همراه با بیل گیتس یکی دیگر از برجسته تبه کار از coronavirus پردازان توطئه. او معتقد است علاقه خود را در حال توسعه یک coronavirus واکسن "رانده پول" و همچنین "سوسیالیستی در دستور کار" طراحی شده برای "کنترل ما است." بر اساس تحقیقات او انجام می شود آنلاین Popham فکر می کند این احتمال وجود دارد که این واکسن شامل برخی از مرتب کردن بر اساس انسان دستگاه ردیابی.

"آن را پیگیری ما," او گفت:. "نوع مانند در پایان روز به عنوان کتاب مقدس می گوید شما به شماره."

Popham که توصیف خودش را به عنوان یک مادام العمر جمهوری خواه گفت که در حالی که باورهای خود در مورد کوروناویروس واکسن "زیادی با دیدگاه های سیاسی من" آنها همچنین "همراه با ایمان است."

و اگر چه او گمان بدترین Fauci, تند کردن بیت ها و قطعه از چندین تئوری های توطئه و افشا ادعا می کند که گسترش در سراسر اینترنت در هفته های اخیر او در نظر او نمایش خوبی دارند و رد افراطی موقعیت که کل همه گیر عظیم است جعل — اگر چه او معتقد است که تعداد مرگ در حال حاضر بیش از 85,000 در ایالات متحده و بیش از 300 ، 000 در سراسر جهان است "اغراق آمیز است."

"من ممکن است صدا مانند یک متعصب اما من واقعا نمی," او گفت:. "من طبیعی است."

Dr. Anthony Fauci در کاخ سفید در 29 آوریل. (مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

او در واقع نه خارج از جریان اصلی از این بخش بزرگ از جمعیت آمریکا که نمایش از وقایع جاری مطلع این کتاب که تفسیر هر مهم سیاسی و توسعه اجتماعی به عنوان یک ممکن است منادی بازگشت عیسی مسیح است. هر چند او این است که نگه داشتن یک ذهن باز در مورد اینکه آیا coronavirus پایان بار طاعون او را می بیند "بسیاری از همبستگی" بین "دستور کار" رانندگی coronavirus واکسن و "وحی و نبوت در کتاب مقدس است." Coronavirus همه گیر ایجاد محیط مناسب برای آخرالزمانی مسیحیت به فیوز با antigovernment آزادی, عصر جدید, رد جریان اصلی علم و طب و اینترنت-سوخت ساده لوحی به سوی باروک تئوری های توطئه در مورد راز cabals حاکم بر جهان از طریق ویروس ها.

برجسته کشیشان پروتستان از جمله کسی است که پس از درگذشت COVID-19 را ترویج ادعاهای بی اساس در مورد بیل گیتس, کاشت میکروچیپ است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کنترل جمعیت تحت پوشش ردیابی COVID-19 عفونت و ایمنی و پیوند بین coronavirus واکسیناسیون و علامت وحش, یک دال در کتاب مقدس نبوت از ارسال مقاله به دجال است. چنین ایده هایی را از گسترش فراتر از انجیلی محافل.

برخی از علمای مسیحی به تازگی به دنبال کم ارزش کردن تلاش برای لینک coronavirus واکسن به علامت وحش از طریق دقیق کتاب مقدس تجزیه و تحلیل. اما به طور کلی انگیزش در میان پروتستان های انجیلی است که شک و تردید نسبت به قدرت سکولار از جمله اقدامات انجام شده در نام سلامت عمومی است.

رهبران مذهبی دعا بیش از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از او آدرس جماعت در El Rey عیسی کلیسا در جنوب میامی. (آدم DelGiudice/پژواک سیم/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ)

"من فکر می کنم که مسیحیان به خصوص پروتستان های انجیلی بسیار عصبی در مورد دولت است. آنها همیشه عصبی در مورد دولت" گفت: Ryan Burge, استادیار علوم سیاسی در دانشگاه ایلینوی شرقی که مطالعات تقاطع بین دینداری و رفتار سیاسی. Burge نیز یک کشیش در کلیسای باپتیست در مانت ورنون, Ill., که او به عنوان یک "خط اصلی ... نسیم نسخه باپتیست." او گفت: از اخبار یاهو که "اگر شما واقعا به الهیات انجیلی شما می توانید ببینید که آنها یک مجتمع شهید."

"آنها عاشق این ایده که آنها در حال مظلومان و که آنها در حال آزار و اذیت," او گفت:, و اضافه کرد که پروتستان های انجیلی هستند "همیشه در lookout برای بار زمانی که دولت مرتب از oversteps آن نشیب و شروع به تجاوز به دین است."

جارد یاتس سکستون استادیار نوشتن و زبان شناسی در گرجستان جنوبی دانشگاه توصیف خود را تربیت دینی به عنوان "یک تقسیم بین باپتیست و Pentecostals." او همچنین با تاکید بر نقش آزار و اذیت و شهادت همچنان به بازی در انجیلی هویت "حتی اگر آنها را به یک قدرت بزرگ پایه در امریکا و آنها تعیین کرده اید swaths بزرگ سیاسی آمریکا تاریخ است."

در واقع خادم پیشنهاد کرد که "یکی از دلایل که چرا آنها باید اختصاصی پایگاه سیاسی که آنها انجام می دهند و ... به همین دلیل آنها پشتیبانی [تهمت] راه آنها است چرا که آنها واقعا باور دارند که آنها درگیر هستیم در پایان بار جنگ و همه چیز را از "تعطیلات مبارک' به واکسن از گسترش آن است."

انجیلی پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و Popham شور و شوق برای رئیس جمهور بی نقص است — حتی اگر او شده است یک مدافع برای توسعه سریع و استقرار یک coronavirus واکسن که او گمان می تواند آماده شود تا پایان سال بسیار زودتر از بسیاری از کارشناسان پزشکی اعتقاد دارند.

"ایده این است که ایمان مسیحی است که مورد آزار و اذیت و یا بودن تحت ستم به ویژه توسط دولت و یا توسط بیگانگان و توطئه" گفت: Sexton نشان می دهد که coronavirus و سوء ظن آن مطرح است به خصوص در جامعه انجیلی است که آخرین تکرار مداوم "فرهنگ جنگ است."

اعضای جوان از کلیسای خدا نگه نشانه به عنوان آنها نشان می دهد در برابر کالیفرنیا اقامت در خانه سفارشات در مارس 3. (Watchara Phomicinda/MediaNews گروه/مطبوعات-سرمایه گذاری از طریق گتی ایماژ)

سکستون گفت که از زمان شروع این بیماری همه گیر او را مشاهده آنچه او به عنوان "سریع و افراط گرایی" از تعدادی از اعضای خانواده و دوستان دوران کودکی در حال وقوع در داخل خود Facebook خوراک.

"من از دیدن بسیاری از افرادی که در گذشته من به عنوان مشخصه کمی محافظه کار که در حال حاضر استقبال از دیدگاه های افراطی" او گفت:. "من فکر می کنم که همه گیر است و نه تنها به ارمغان آورد تا روایت از پایان زمان و توطئه علیه مسلمانان است, اما آن را نیز رهبری را به مردم به دنبال چیزی به آنها پاسخ بدیهی است از آنجا که دولت انجام نشده است."

Popham که ذکر شده QAnon, یک حاشیه اینترنت تئوری توطئه و راست یکی امریکا, اخبار شبکه (و همچنین بی بی سی) در رفتن به منابع اطلاعات آنلاین گفت: نظرات coronavirus بیماری همه گیر در حال ریشه در طولانی-برگزار نگرانی در مورد "دولت عمیق" که او گفت: اساسا "یک نظم جهانی." هر چند او گفت: او را به صرف زمان بیشتری آنلاین در طول زمان مستند Popham گفت که رسانه های اجتماعی نیست خیلی تحت تاثیر دیدگاه های خود را تا آنجا که آن را "تایید آنها" نشان می دهد او مشاهده شده است که بسیاری از دوستان و اعضای کلیسا و جمهوری خواه از زنان را شروع کرده اند ارسال چیزهایی که چین با باورهای خود.

هر چند Popham گفت که او شخصا معتقد است دولت مستند سفارشات به سادگی به معنای نگه داشتن مردم امن چنین سفارش کرده اند یک منبع خشم برای بسیاری دیگر از جمله تعدادی از کشیشان پروتستان که ادعا می کنند که اجتماعی فاصله اقدامات منع کرده است که فرد در خدمات کلیسا مقدار به یک قانون اساسی نقض آزادی مذهبی. در واقع برخی از اولین تظاهرات در برابر مستند اقدامات منجر شد توسط کشیشان مانند رادنی Howard-براون دستگیر شد و در ماه مارس برای برگزاری خدمات در تمپا megachurch در نقض فلوریدا محدودیت در برابر مجامع عمومی.

"ما دیده ایم افراطی جامعه واقعا چفت بر روی این زمینه گفت:" هوارد گور, یک تحلیلگر ارشد پژوهش در مرکز قانون فقر جنوب. گور و همکارانش که آهنگ antigovernment حرکات و راست شبه نظامیان می گویند آنها مشاهده کرد که چگونه این گروه های افراطی به دنبال بهره برداری از نگرانی در مورد آزادی مذهبی برای به دست آوردن گسترده حمایت خود را antigovernment دستور کار است.

آزادیخواه فعال آمون باندی صحبت می کند در طول عید پاک یکشنبه کلیسای خدمات او در سازمان وجود coronavirus نگرانی در امت آیداهو. (جیم Urquhart/فردا نیوز)

در میان "بیشتر به سمت راست متمایل بخش" از انجیلی جامعه به ویژه در گور گفت: "وجود دارد رزونانس با این ایده که مسیحیان هستند که مورد آزار و اذیت و کل بحث در اطراف جماعت باز ماندن در قرنطینه شده است به طور موثر مورد استفاده توسط زیرک و بدبینانه افراد به بازی در آن ترس است."

گور با اشاره به های اخیر Facebook پست توسط کارولینای جنوبی, نور, پا شبه نظامیان ویژه Response Team, اصرار حامیان آن به جمع آوری پول برای عبادت از می سی سی پی کلیسا که یکی برای شرکت در یک درایو در خدمات.

او همچنین اشاره کرد که آمون باندی که در گذشته به دست آورده توجه ملی در سال 2016 با اشغال مسلح از یک پناهگاه حیات وحش در اورگان برگزار شد عید پاک خدمات در آیداهو در مخالفت با دولت coronavirus محدودیت. و ویرجینیا ایالتی سن. آماندا تعقیب یک جمهوری خواه که قبلا هم تراز با راست علل و اخیرا آوازی مدافع بازگشایی دولت shared a post on Facebook در اواخر ماه آوریل محکوم ویرجینیا برای نگه داشتن کلیساها بسته در حالی که اجازه می دهد دیگر ضروری کسب و کار برای باز باقی می ماند.

آنها "می خواهید برای تضعیف اعتماد به دولت فدرال به عنوان یک راه عادی [خود] نمایش گفت:" گور. "این تصادفی نیست که شما در حال دیدن واقعا قوی همبستگی مردمی پیشبرد آزادی مذهبی در استدلال [و آن] همچنین های بی پایه و اساس تئوری های توطئه است."

به تازگی Facebook گروه اختصاص داده شده به مخالفت با مستند اقدامات را تبدیل به یک مجازی مبادله دیدار از تئوری های توطئه که در آن الگوهای رفتاری بستن coronavirus واکسن به علامت وحش را می توان در کنار تماس برای مردم در ایمان به "برخاستن" در برابر یک دولت است که به "هل دادن ما به سکوت و سازگار است."

در حالی که "این اولین بار نیست [این نوع از گروه] استفاده از آزادی مذهبی به عنوان یک سپر برای منحرف کردن انتقاد و ... را به پیام خود را نگاه جذاب تر برای افرادی است که خیلی کمتر آشنا در تمام این مسائل" گور ادامه داد: "ریسک خیلی بالاتر از این زمان است."

تصویر بند انگشتی پوشش تصویر: اخبار یاهو; عکس: گتی ایماژ

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • اوباما می گوید در تماس خصوصی که "حکومت قانون در معرض خطر است' مایکل فلین مورد

  • اخبار یاهو/YouGov coronavirus نظرسنجی: تقریبا 1 به 5 می گویند آنها نمی واکسینه کنید

  • ارتش دانشمندان در حال کار بر روی واکسن طولانی بود می ترسید ظهور coronaviruses جدید

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • در حال ماسک بعدی مقابل در coronavirus فرهنگ جنگ ؟tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن