مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش موفقیت در برابر coronavirus در ایالات متحده هستند که با دیدن موارد سنبله

واشنگتن — در یک باغ گل رز کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی به معنای برجسته کردن افزایش 2.5 میلیون شغل در ماه مه پس

توسط KETABKHOOOON در 16 خرداد 1399

واشنگتن — در یک باغ گل رز کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی به معنای برجسته کردن افزایش 2.5 میلیون شغل در ماه مه پس از دو ماه از ویرانگر زیان کار رئیس جمهور تهمت اظهار تاسف کرد که "بسیاری از کشورهای ما در حال بسته یا تقریبا بسته" به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن نزدیک به 110,000 آمریکایی است. او خواست این کشورها برای تسریع بازگشایی مجدد برنامه حتی اگر متحده که در حال حاضر انجام می شود بنابراین در حال دیدن بسیار انواع عفونت خوشه که مقامات بهداشت عمومی هشدار داد در مورد.

"من امیدوارم که این مستند فرمانداران — من نمی دانم چرا آنها همچنان به قفل کردن" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: احتمالا اشاره به کشورهای مانند نیویورک و نیوجرسی که گرفته اند محتاط تر رویکرد به لغو محدودیت های زیادی گردهمایی های اجتماعی و برخی از انواع فعالیت های تجاری.

"اگر شما نگاه کنید در گرجستان, اگر شما در, فلوریدا, اگر شما در, کارولینای جنوبی, اگر شما نگاه کنید در بسیاری از مکان های مختلف است که باید با باز کردن ... من نمی خواهم به نام همه آنها اما آنهایی که بیشتر انرژی مورد باز کردن آنها در حال انجام کار فوق العاده ای کسب و کار. و این چیزی است که این اعداد همه چیز در مورد" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در خود را تا حد زیادی خوش بین سخنان.

در واقع همه کسانی که در کشورهای در حال دیدن یک تجدید حیات از coronavirus با فلوریدا ضبط 1,419 موارد جدید در روز پنج شنبه به کمترین تعداد از آنجا که دولت شروع به پیگیری در ماه مارس است. فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک حامی قوی از مغلوب ساختن پیشی جستن است که مشتاق به جشن موفقیت خود را بیش از coronavirus حتی به عنوان شاهد رشد می کند که دولت عمدا سرکوب میزان coronavirus در دولت است.

"نگاهی به آنچه که در فلوریدا آن را باور نکردنی" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک نقطه. "کار فرماندار فلوریدا انجام آن باور نکردنی است. تعداد آنها در حال انجام ... شما باید آن را باز کنید." (تهمت نیز تحریف تعدادی از آمریکا زندگی می کند coronavirus ادعا کرده است با قرار دادن شکل در 105,000.)

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس خبری در باغ گل رز کاخ سفید در روز جمعه. (اوان Vucci/AP)

در اوایل این هفته DeSantis ساخته شده است یک پیشنهاد برای فلوریدا برای میزبانی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه پس از برنامه به آن را نگه دارید در کارولینای شمالی شد, اوراق پس از اختلاف بر اجتماعی فاصله اقدامات بین حزب و دولت دموکراتیک فرماندار.

گرجستان گزارش 953 موارد جدید در روز پنج شنبه به کمترین تعداد از عفونت های جدید در حدود چهار هفته است. در اوایل این هفته Atlanta, سایت اعتراضات گسترده بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. مقامات بهداشت عمومی ترس این تظاهرات هزاران نفر از راهپیمایی و شعار معترضان می تواند منجر به شیوع کروناویروس.

بسیار شبیه به فلوریدا گرجستان تا به حال یکپارچگی آن coronavirus شماره سوال. رژیم صهیونیستی. برایان کمپ همراه با DeSantis بود در میان اولین فرمانداران به آغوش تماس رئیس جمهور برای بازگشایی شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن کمک مردان خود را برنده انتخابات و آنها را بازپرداخت او به ندرت ضلالت از پیام خود و یا در دستور کار است.

وضعیت مشابه در کارولینای جنوبی که مانند گرجستان و فلوریدا شروع به لغو محدودیت در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه. هفته گذشته آن را دیدم چه دولت های محلی و خروجی به نام "نامنظم بالا coronavirus مورد افزایش می یابد." کسانی که افزایش خشم رژیم صهیونیستی است. هنری مک مستر یک جمهوری خواه نیز هم تراز با مغلوب ساختن پیشی جستن. صحبت با خبرنگاران در پنجشنبه مک مستر شکایت کرده است که برخی از شهروندان متوقف شده بود با در نظر گرفتن همه گیر جدی است.

"من مطمئن هستم که چگونه به دریافت از طریق به برخی از مردم جز به اشاره آن را هنوز هم اینجا. آن را در سراسر کشور است. آن را برای تبخیر یک روز. آن را هنوز هم بسیار خطرناک است و آن را مرگبار" آشکارا نا امید فرماندار گفت: اعضای رسانه های خبری.

مهمانان می رسند Universal Orlando Resort در اورلاندو فلوریدا., در روز چهارشنبه. (جان Raoux/AP)

مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران بر این باورند که یک اقتصاد قوی باقی مانده است خود بهترین دلیل برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر. او به طور معمول طول می کشد و اعتبار به عنوان او را در صبح روز جمعه برای تقویت آنچه که او خواستار "بزرگترین اقتصاد در تاریخ جهان" اگر چه بهبود از مالی و بحران مسکن از سال 2008 به خوبی در جریان زمان او در زمان دفتری در سال 2017. دموکرات ها می گویند رئیس جمهور سابق باراک اوباما سزاوار بیشتر از اعتبار برای بهبود اقتصادی در حالی که جمهوری خواهان ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات و ضد نظارتی سیاست های گالوانیزه ثابت کند اما اقتصاد است.

"ما در انجام این کار خوب" تهمت شکایت طی روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی. "و پس از آن در آمد." او با اشاره به کروناویروس که سرچشمه در ووهان چین به عنوان "چین طاعون." با تلخی در صدای خود را مغلوب ساختن پیشی جستن به نام همه گیر "هدیه ای از چین و یک هدیه است."

همراه با چین و ایالات مانند کالیفرنیا و نیویورک در آمد برای سرزنش طول جمهور را درهم و برهم ، blustering و جشن گفتار. مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد اقتصادی این کشور چشم انداز — که او گفت: "دیدنی" برای سه ماهه چهارم و "بهتر از هر کسی تا به حال دیده می شود قبل از" برای سال آینده — خواهد بود حتی بهتر است اگر غول اقتصاد این کشورها شد به حالت عادی بازگشت. "فراموش نکنید که در نیویورک به سختی گنجانده شده است و این یکی از آنهایی که بزرگ است," او گفت: ظاهرا صحبت از شغل اعداد منتشر شده توسط اداره آمار نیروی کار در روز جمعه. "کالیفرنیا است که به سختی گنجانده شده است چرا که آنها باز نمی شود. و آنها باید باز است. شهردار لس آنجلس می خواهد به نگه داشتن این بسته برای یک مدت زمان طولانی است."

آمریکایی ها شده اند انتقاد از رئیس جمهور را از دست داده و این ویروس که به او انگیزه قوی برای ترومپت خوب اقتصادی اخبار. Coronavirus منجر به از دست دادن به عنوان بسیاری از 40 میلیون شغل به تمام بخش های اقتصاد به طور موثر بسته شده است. و به عنوان بسیاری از ایالت ها شد به حالت عادی بازگشت این کشور به roiled با تظاهرات بیش از مرگ فلوید منجر به حکومت در بسیاری از شهرستانها و سازندگان: از فروشگاه های خرده فروشی به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر غارت و چپاول.

اجتماعی فاصله ثبت نام تا حدودی پوشش داده شده با تخته سه لا محافظت از یک رستوران از پتانسیل خرابکاری در روز چهارشنبه در L. A. (Jae C. هنگ/AP)

مغلوب ساختن پیشی جستن ناشیانه سعی افسار جمعه را تشویق مشاغل اعداد به Floyd میراث. "امیدوارم جورج است که به دنبال پایین سمت راست در حال حاضر و گفت:" این چیزی است که اتفاق می افتد برای کشور ما است.' این یک روز بزرگ برای او این یک روز بزرگ برای همه" گفت: رئیس جمهور که در پاسخ به افغانستان مورد انتقاد قرار گرفته به عنوان نازدار.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با معاون رئیس جمهور مایک پنس, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin مشاور اقتصادی لری Kudlow و ارشد دیگر مقامات دولت ایستاده در پشت سر او. هیچ یک از مقامات به نظر می رسد به پوشیدن ماسک صورت از نوع توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و خود رئیس جمهور نیروی کار.

در یک نقطه مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به بدگویی از نوع اجتماعی فاصله است که مقامات بهداشت عمومی می گویند مهم است برای جلوگیری از گسترش ویروس. "من متوجه شما در حال شروع به گرفتن بسیار به هم نزدیک است," او گفت: خبرنگاران جمع در این چمن که پس از همه گیر ریشه گرفت مجبور به نشستن در فاصله دور از هم در جلسات. "به نظر می رسد خیلی بهتر است من باید بگویم. شما تمام راه وجود دارد هنوز" مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: "اما به شما وجود دارد به زودی."

صندلی برای مطبوعات سپاه بودند سخاوتمندانه فاصله پیش از کنفرانس مطبوعاتی اما یک عکس به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی توسط سی ان ان در کاخ سفید خبرنگار جیم آکوستا نشان داد که کسانی که صندلی رانده شدند نزدیک به هم است. پس از کنفرانس مطبوعاتی, the White House Correspondents' Association منتشر شد بیانیه ای گفت که صندلی شده بود نقل مکان کرد به هم نزدیک توسط کاخ سفید کارکنان زیرا در اکو از مغلوب ساختن پیشی جستن خود عبارت "به نظر می رسد بهتر است."

رئیس جمهور تهمت باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه. (مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

_____

ادامه مطلب:

  • اخبار یاهو/نظرسنجی: بیشتر آمریکایی ها می گویند نژاد یک عامل عمده در جورج فلوید مرگ, اما نظرات تظاهرات در حال تقسیم

  • در پی فلوید کشتن سیاه زندگی برای ما مهم بیش از حد پلیس در سراسر کشور گفت:

  • مورخ ریک Perlstein می گوید که خشونت می تواند صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل توییتر: ساخت حس از واقعیت-بررسی مبارزهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن