آفریقای جنوبی 9 میلیون سیگاری بودند در مواجهه با سرما ترکیه که دولت ممنوع سیگار فروش در ماه مارس را به عنوان یک coronavirus اندازه گیری. در حال حاضر بزرگ تنباکو در حال مبارزه بازگشت.

سیگار کشیدن, سیگارNopphon_1987/شاترلابی توتون و تنباکو مصرف آفریقای جنوبی دولت به دادگاه در این هفته بیش از یک

توسط KETABKHOOOON در 22 تیر 1399
سیگار کشیدن, سیگار

Nopphon_1987/شاتر

  • لابی توتون و تنباکو مصرف آفریقای جنوبی دولت به دادگاه در این هفته بیش از یک بحث ممنوعیت فروش سیگار به اجرا به عنوان بخشی از استراتژی خود برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • آفریقای جنوبی ممنوع فروش سیگار در ماه مارس به عنوان coronavirus' گسترش تشدید در یکی از افراطی ترین بهداشت عمومی اقدامات معرفی شده در هر نقطه در سراسر جهان در این بیماری همه گیر.
  • توتون و تنباکو بازار سیاه در حال حاضر رشد در آفریقای جنوبی به عنوان افراد سیگاری پیدا کردن راه در اطراف این ممنوعیت.
  • یک گروه لابی به نام تجارت منصفانه مستقل توتون و تنباکو انجمن (FITA) در حال حاضر گرفته شده دولت به دادگاه یک بار برای به چالش کشیدن ممنوعیت.
  • آن را از دست داده که مورد اما در حال حاضر خواهد شد را به یک درخواست تجدید نظر به دادگاه عالی در پرتوریا در روز چهارشنبه.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

لابی توتون و تنباکو مصرف آفریقای جنوبی دولت به دادگاه در این هفته بیش از یک بحث ممنوعیت فروش سیگار به اجرا به عنوان بخشی از استراتژی خود برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آفریقای جنوبی و آفریقا و دومین اقتصاد است به طور موثر ممنوع, سیگار کشیدن با ساخت و فروش توتون و تنباکو غیر قانونی در یکی از بنیادی ترین بهداشت عمومی اقدامات معرفی شده در هر نقطه در سراسر جهان در طول بیماری همه گیر.

بی سابقه بان کی مون شده است در محل پس از مارس. آن را در حال حاضر موضوع به یک چالش قانونی از صنعت دخانیات با لابی گروه به نام نمایشگاه-تجارت مستقل توتون و تنباکو انجمن (FITA) آوردن اقدامات علیه دولت آفریقای جنوبی بیش از ممنوعیت.

که چالش رد شد اما آن را در حال حاضر منوط به درخواست از FITA در چهار شنبه 15 ژوئیه.

FITA که پیشگام ضد توتون و تنباکو و ممنوعیت تلاش در آفریقای جنوبی در طول همه گیر است که رقیب که سیگار و سایر محصولات توتون و تنباکو در حال موارد ضروری یک نقطه نظر است که با دولت آفریقای جنوبی مخالف است.

لابی ها استدلال می کنند که پرونده خود را در برابر ممنوعیت فروش سیگار تقویت شده است توسط برنامه اجازه می دهد تا رستوران قمار و سینما برای بازگشایی به آفریقای جنوبی به تدریج برطرف کردن یکی از دقیقترین coronavirus مستندات در جهان است.

"آن را می سازد هیچ حس" گفت: Sinenhlanhla Mnguni, FITA رئیس این گفته آسوشیتد پرس (AP) در اوایل ماه جولای.

آفریقای جنوبی دولت نیز ممنوع فروش الکل است اما پس از کاسته است که محدودیت که با توجه به یک گزارش AP منجر به افزایش در "مستی brawls و تصادفات قرار دادن اضافه فشار در بیمارستان ها به عنوان آنها مقابله با ویروس است."

جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa.

ایسنا

FITA نیز با این استدلال که با منع قانونی فروش سیگار دولت آفریقای جنوبی تشویق بازار سیاه تجارت و قرار دادن هزاران شغل در معرض خطر است.

"حقیقت ساده این است که وضعیت کنونی نمی تواند تحمل برای بسیاری دیگر مختلف نقش بازیکنان در طول توتون و تنباکو صنعت زنجیره ارزش و بدون پیامدهای شدید برای همه" FITA در بیانیه ای گفت در ماه آوریل است.

"اجازه می دهد وضعیت فعلی را به طور نامحدود ادامه خواهد در تمام احتمال منجر به ضرر و زیان" به آن اضافه شده است.

با توجه به گزارش های متعدد این ممنوعیت منجر به افزایش تجارت غیر قانونی اغلب تقلبی محصولات توتون و تنباکو به عنوان آفریقای جنوبی 9 میلیون سیگاری مجبور شده اند به نوآوری به نیکوتین خود را حل کنند.

آسوشیتدپرس همچنین به نقل از تحلیلگران که سیگار تا به حال تبدیل شدن به مهمترین و به دنبال پس از مواد مخدر در جنوب آفریقا و سود آور تر از کوکائین و هروئین.

در ماه مه بی بی سی صحبت می کرد به میشل گفت که او در حال حاضر اقدام به خرید سیگار از طریق زیرزمینی گروه واتساپ.

"[بان کی مون] اجازه می دهد تا تمام زیرزمینی فروشندگان و مکان های که در حال حاضر تقلب در مالیات به شکوفا" حنا راس یک اقتصاددان در دانشگاه کیپ تاون گفت: بار مالی پیش از آن در ماه جولای است.

و نه ممنوعیت تشویق افراد سیگاری به ترک. یک نظرسنجی از بیش از 12,000 افراد سیگاری توسط دانشگاه کیپ تاون در بر داشت که 90 درصد از آنها خریداری و سیگار به طور غیر قانونی در طول مستند AP گزارش شده است.

در کنار FITA حقوقی, چالش, British American Tobacco — که دارای علامت های تجاری از جمله Dunhill, خوش شانس اعتصاب و Pall Mall — نیز آوردن دادگاه علیه دولت آفریقای جنوبی. که مورد نخواهد بود شنیده تا مرداد.

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن