کره جنوبی بازگشایی مدارس به عنوان coronavirus نگرانی سهولت

سئول: صدها نفر از هزاران نفر از کره جنوبی بازگشت دانش آموزان به مدرسه در روز چهارشنبه به عنوان موسسات آموزشی

توسط KETABKHOOOON در 31 اردیبهشت 1399

سئول: صدها نفر از هزاران نفر از کره جنوبی بازگشت دانش آموزان به مدرسه در روز چهارشنبه به عنوان موسسات آموزشی آغاز بازگشایی پس از coronavirus تاخیر بیش از دو ماه است.

دانش آموزان در صف متوسط چک داده شد sanitisers به شستن دست های خود را به عنوان آنها وارد محوطه مدرسه در حالی که معلمان آنها را استقبال با لبخند و گاه به گاه آرنج ضربه.

"این واقعا هیجان انگیز برای دیدار با دوستان و معلمان به صورت چهره به چهره اما ما به شدت به دنبال دستورالعمل ضد عفونی گفت:" Oh Chang-hwa, دانشجو جمهور Kyungbock دبیرستان در سئول.

"من بسیار نگران هستم اما آن را هنوز هم خوب به آنها را دوباره ببینید," اوه, به خبرگزاری فرانسه گفت.

کره جنوبی را تحمل یکی از بدترین اوایل شیوع ویروس -- در یک نقطه دوم-بدترین ضربه ملت پس از سرزمین اصلی چین -- مقامات باعث به تاخیر در بازگشایی مدارس در اوایل ماه مارس.

اما به نظر می رسد به ارمغان آورده اند شیوع آن تحت کنترل با تشکر گسترده "اثری آزمون و درمان" برنامه.

در اطراف 440,000 نهایی دانش آموزان سال خواهد شد که در ماه دسامبر را آزمون سراسری ورود به دانشگاه بسیار مهم است که در آموزش و پرورش-وسواس کشور برای اولین بار بازگشت به مدارس با دیگر سال های پس در مراحل بیش از چند هفته آینده.

در داخل ساختمان مدرسه دانش آموزان خواسته می شود به پاک کردن میز خود نشسته و از هم جدا با توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل با برخی از کلاس تنظیم پارتیشن بین میز.

"نگرانی از کوچک عفونت خوشه هنوز هم باقی می ماند و هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند که چه نوع از وضعیت بوجود می آیند در مدارس" وزیر آموزش و پرورش Yoo Eun-hae گفت.

وزارت آموزش و پرورش شروع به کار کرد 24 یک ساعت یک اورژانس اتاق وضعیت این هفته Yoo گفت:, و اضافه کرد که هر گونه مدارس که گزارش تازه عفونت بسته شد بلافاصله.

در حالی که نهایی دانش آموزان سال ملزم به آمدن به مدرسه هر روز جوانتر دانش آموزان را تغییر بین آنلاین و آفلاین کلاس برای اطمینان از ساختمان مدرسه هستند به سر می برند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن