کره جنوبی خواستار مبهوت تعطیلات هشدار در برابر تجمعات به عنوان coronavirus موارد افزایش

عکس فایل: فایل عکس مردم در صف برای گرفتن بلیط برای یک عملکرد the Phantom of the Operaتوسط Hyonhee شینسئول (ایس

توسط KETABKHOOOON در 9 تیر 1399
عکس فایل: فایل عکس مردم در صف برای گرفتن بلیط برای یک عملکرد the Phantom of the Opera

توسط Hyonhee شین

سئول (ایسنا) - کره جنوبی مقامات بهداشت به نام روز دوشنبه برای شهروندان به تلو تلو خوردن در تعطیلات برنامه پیش از فصل تعطیلات و جلوگیری از تجمع در محل های کار و امکانات مذهبی به عنوان عفونت کروناویروس از خوشه های کوچک باقی بماند.

پس از مبارزه با عمده coronavirus بیماری همه گیر در خارج از چین و کره جنوبی موفق به کاهش نرخ روزانه عفونت به تک رقمی اواخر آوریل به رو فشرده پیگیری و تست مبارزات انتخاباتی.

اما فقط به عنوان اجتماعی فاصله قوانین کاسته شد در یک سری کوچک از شیوع فوران از کاباره ها خرده فروش و انبار و کلیساها و درب به درب فروش کسب و کار, باعث, دولت برای اعلام آغاز "موج دوم" از عفونت هفته گذشته است.

از نیمه شب یکشنبه به کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گزارش 42 جدید کروناویروس موارد در مجموع 12,757 موارد با 282 مرگ و میر. در تاریخ 20 ژوئن روزانه شمارش رسیده 67 آن تاکنون در بیش از سه هفته.

کره جنوبی رئیس جمهور مون جائه-در ابراز نگرانی در مورد پایدار عفونت پیش از فصل تعطیلات تابستان خواهان مراحل سخت برای جلوگیری از ویروس.

"من امیدوارم که آن را به یک فضای تنفس برای گردشگری داخلی صنعت و شانس برای استراحت و شارژ مجدد برای مردم" ماه گفت: در جلسه ای با دستیاران ارشد.

"ما باید همه همکاری در تامین آب virus اقدامات پیشگیری در مکان های توریستی و, پخش كردن, سفر ایمن و بازی, فرهنگ," او گفت: اصرار مردم به تلو تلو خوردن می شکند و جلوگیری از شلوغ جاذبه های.

KCDC مدیر Jeong Eun-kyeong هشدار داد در برابر کوچک تجمعات مذهبی که در آن شرکت کنندگان به اشتراک گذاشته غذایی و آواز خواندن با هم به درستی و بدون پوشیدن ماسک.

حدود 1600 نفر از اعضای یک کلیسای مسیحی در جنوب سئول تحت بررسی پس از یکی از شرکت کنندگان تایید شد که قرارداد این ویروس و 28 از آنها آزمایش مثبت تا کنون Jeong گفت.

این دولت است که اجازه می دهد بحث در مورد تعداد محدودی از تماشاگران حرفه ای در مسابقات ورزشی از جمله بیس بال, فوتبال و گلف شروع در اوایل هفته آینده گفت: Yoon Tae-ho یک مقام ارشد در وزارت بهداشت.


(گزارش شده توسط Hyonhee شین)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de