SpaceX تاریخی راه اندازی پرتاب یک sequined مخمل خواب دار دایناسور به فضایی با ناسا فضانوردان

فضانورد باب Behnken هل کنار یک اسباب بازی مخمل خواب دار اسباب بازی دایناسور شناور در اطراف کابین خدمه اژدها به

توسط KETABKHOOOON در 12 خرداد 1399
فضانورد باب Behnken هل کنار یک اسباب بازی مخمل خواب دار اسباب بازی دایناسور شناور در اطراف کابین خدمه اژدها به عنوان آن می رسد کم, زمین, مدار, مه 30 سال 2020 است.

تلویزیون ناسا

  • SpaceX راه اندازی دو فضانورد ناسا به فضا در روز شنبه در یک تاریخی شاهکار و یک زن مرموز sequined دایناسور plushie همراه آنها.
  • دایناسور شروع شناور در اطراف کابین خدمه اژدها به عنوان آن را وارد مدار می شود.
  • اسباب بازی به نظر می رسد یک نوع محصول است که دیگر تولید شده است.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

SpaceX راه اندازی آن بسیاری از محموله گرانبها و در عین حال به فضا در روز شنبه: دو فضانورد ناسا و مخمل خواب دار sequined اسباب بازی دایناسور.

در 3:22 p. m. و یک موشک فالکون 9 از کیپ کاناورال فلوریدا حمل خدمه سفینه فضایی اژدها که SpaceX در طراحی و ناسا تامین می شود. این اولین بار است که یک فضاپیمای تجاری انجام داده انسان به فضا و فضانوردان راه اندازی کرده اند از ما پس از پایان برنامه شاتلهای فضایی نه سال پیش.

این هم اولین بار یک sequined دایناسور شده است به فضا است. (هر چند فسیل دایناسور سفر کرده اند فراتر از جو ما قبل از.)

اسباب بازی حمل بر سنت سفینه حمل plushies با آنها. هنگامی که اسباب بازی شروع به شناور در اطراف ناظران می دانم که کشتی را ترک کرده است کشش جاذبه زمین. همین دلیل است که آنها اغلب به نام "zero-gravity-شاخص های اقتصادی"

فضانورد باب Behnken هل کنار یک اسباب بازی مخمل خواب دار اسباب بازی دایناسور شناور در اطراف کابین خدمه اژدها به عنوان آن می رسد کم, زمین, مدار, مه 30 سال 2020 است.

تلویزیون ناسا

حدود 10 دقیقه پس از راه اندازی این plushie به نظر می رسد در ناسا زنده خوراک از خدمه اژدها بود که در آن شناور در اطراف کابین سفینه فضایی. آن را زیرفشار نسبت Behnken و او تحت فشار قرار دادند آن را کنار بگذارید.

"به نظر می رسد ما شاهد ما zero-G شاخص شناور در اطراف وجود دارد," ناسا مفسر گفت: به عنوان دایناسور به نظر می رسد. "من می دانم که باب و داگ مدیون ما کمی در مورد آنچه که دقیقا این است که آنها به ارمغان آورد تا با آنها."

معلوم نیست که برداشت از دایناسور چرا آنها را انتخاب و یا اینکه آیا آن را به یک نام.

ناظران برای اولین بار کشف دایناسور در ناسا زنده تغذیه از راه اندازی و آماده سازی در روز چهارشنبه زمانی که موشک در ابتدا برنامه ریزی شده برای شروع (و پس از آن به علت بد آب و هوا).

یک plushie دایناسور نشسته در صندلی خدمه اژدها بعدی برای فضانوردان باب Behnken (سمت چپ) و داگ Hurley آنها به عنوان آماده سازی برای راه اندازی اولین تلاش مه 27 سال 2020 است.

تلویزیون ناسا

متخصص ژئو فیزیك مایک مک کینون پیشنهاد در توییتر که plushie می تواند یک TY Flippables لرزش دایناسور.

 

هنگامی که خدمه اژدها ساخته شده اولین تست پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی با هیچ فضانوردان در هیئت مدیره آن را به انجام یک plushie زمین به نام "Buddy." اسباب بازی بعد از آن فروخته شده در فروشگاه ها.

اما TY دیگر تولید لرزش دایناسور. آن را خارج از بورس در آمازون خارج شده و بارنز و شریف.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن