استیسی آبرامز در تیراندازی پلیس از Rayshard بروکس است که مشروعیت به این خشم'

سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز گفت: کشنده آتلانتا تیراندازی پلیس از Rayshard بروکس نشان داد که "مش

توسط KETABKHOOOON در 25 خرداد 1399

سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز گفت: کشنده آتلانتا تیراندازی پلیس از Rayshard بروکس نشان داد که "مشروعیت" از خشم در حال بیان اعتراضات گسترده در سراسر کشور است.

مرگ بروکس, 27, تظاهراتهایی در آتلانتا شنبه شب استعفای شهرستان رئیس پلیس و شلیک یکی از ماموران درگیر است.

بروکس مرگ آخرین در یک رشته از آفریقایی-آمریکایی ها بسیاری از مردان جوان کشته شدن توسط پلیس و اوباش در درگیری های ثبت شده در فیلم.

استیسی آبرامز در "این هفته است." (تصویر: ABC)

"فعالان لزوما به سوال تلفنی آنچه در واقع در حال انجام" آبرامز که نشان می دهد مورد علاقه خود را در حال تبدیل شدن به جو بایدن معاون ریاست جمهوری انتخاب گفت: در ABC "این هفته است."

او ادامه داد: "و آنچه من می خواهم بگویم این است که مشروعیت به این خشم. وجود دارد یک مشروعیت به این خشم. یک مرد به قتل رسید, چرا که او در خواب در یک درایو-از طریق. و ما می دانیم این است که یک جدا وقوع است."

گرجستان مقامات گفت: این حادثه آغاز شد و در اواخر جمعه شب زمانی که آنها در پاسخ به شکایت که یک مرد بعد از شناسایی به عنوان بروکس — خواب رفته بود در آتلانتا وندی درایو-از طریق.

این screengrab گرفته شده از بدن دوربین ارائه شده توسط آتلانتا اداره پلیس نشان می دهد Rayshard بروکس صحبت با افسر گرت Rolfe در پارکینگ یک وندی رستوران. (آتلانتا اداره پلیس از طریق AP)

پلیس گفت که او شکست خورده یک آزمون هوشیاری و مقاومت دستگیری گرفتن یک تیزر از یک افسر در حالی که در حال فرار. با توجه به بیانیه ای از گرجستان دفتر تحقیقات بروکس با اشاره تیزر در یک افسر آتش گشود و به ضرب گلوله او را.

"من باور نمی کنم که این یک توجیه استفاده از نیروی مرگبار" شهردار Keisha لنس پایین گفت شنبه.

آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر استعفا داد که روز و به اداره پلیس اعلام کرد در اوایل صبح روز یکشنبه که یک افسر شناخته شده به عنوان گرت Rolfe کار اخراج شد و دیگر Devin برازنان بود در مرخصی اداری.

فعالان وندی در شنبه شب و سریع رستوران مواد غذایی به آتش کشیده شد.

یک آتلانتا وندی آتش در طول یک تظاهرات شنبه شب. (بن Hendren/Anadolu Agency طریق گتی ایماژ)

گسترده Black Lives Matter تظاهرات صورت گرفت در سراسر ایالات متحده پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فیلم برداری شده بود در مارس 25 زانو بر گردن جورج فلوید کشتن غیر مسلح 46 ساله مرد سیاه و سفید در طول بازداشت به او فریاد هوا. افسر درک چوین با اتهام قتل درجه دوم و جنایات دیگر.

اگر چه برخی از معترضان خواستار defunding پلیس آبرامز گفت: در ABC که بحث شد یک "انتخاب نادرست."

"ما باید به یک تحول از نحوه نگاه ما به نقش اجرای قانون چگونه ما مشاهده ساختار عمومی ایمنی و چگونه سرمایه گذاری می کنیم نه تنها در کار است که ما به آنها نیاز به انجام برای محافظت از ما, اما کاری که ما باید انجام دهید برای محافظت و ساخت جوامع ما است."

یک مرد دارای یک نشانه در طول یک تظاهرات در نزدیکی آتلانتا وندی که در آن Rayshard بروکس به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط پلیس. (دکتر اندرسون/AP)

آبرامز که در خدمت به عنوان رهبر اقلیت در گرجستان مجلس نمایندگان جلب توجه ملی در سال 2018 در طول یک با مشخصات بالا اجرا برای فرماندار علیه جمهوری خواه برایان کمپ. مسابقه خارج اتهامات از رای گیری بی نظمی و آبرامز از رهبری رای دهندگان حفاظت از تلاش.

او نیز کشیده شده توجه کنید به عنوان یکی از چندین دموکرات که آشکارا اعلام کرد علاقه خود را به پیوستن به بایدن را در مبارزات انتخاباتی به عنوان خود را برای انتخاب معاون رئیس جمهور. بایدن به طور مشابه گفت: او را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس.

آبرامز گفت: اواخر شب میزبان Stephen Colbert هفته گذشته که او تا به حال نشده تماس گرفته بایدن تیم به بررسی موقعیت اما او کاهش یافته است به استادانه درست شده در طول ABC مصاحبه.

"تمرکز من این است که در ساخت مطمئن شوید که ما انتخابات است که می تواند اتفاق می افتد در ماه نوامبر," او گفت:. "وجود خواهد داشت معاون رئیس جمهور وجود خواهد داشت هیچ رئیس جمهور اگر دموکراسی ما اینو بدونیم تحت ناکارآمدی و بی عدالتی است که ما می افتد."

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • در اینجا برخی از فن آوری های اجرای قانون می تواند استفاده برای نظارت معترضان

  • Tamika مالوری: "جنبش دوباره شروع می شود زمانی که ماموران به اتهام قتل جورج فلوید سر به دادگاه

  • مسابقه تسلیحاتی جدید در حال شکل گرفتن در میان همه گیر و بحران اقتصادی است. آنچه می تواند به اشتباه ؟

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب