ستاره که در ستایش معلمان در میان قرنطینه

زندگی واقعی ابرقهرمانان! به عنوان بچه ها مجبور بودند به نوبه خود خانه های خود را به کلاس های درس در میان coron

توسط KETABKHOOOON در 20 اردیبهشت 1399

زندگی واقعی ابرقهرمانان! به عنوان بچه ها مجبور بودند به نوبه خود خانه های خود را به کلاس های درس در میان coronavirus قرنطینه پدر و مادر متوجه آنها نوظهور قدردانی برای معلمان است.

افراد مشهور مانند جیمی فالون, William Daniels , Kim Kardashian,Will Ferrell, James Corden و Shonda Rimes را ستایش مربیان برای کار سخت خود را اعم از خنده دار آهنگ به قلبی در بیانیه ای.

فالون نشان داد قدردانی خود را در موسیقی قصیده که او می گذراند برای معلم روز قدردانی. The Tonight Show Starring Jimmy Fallon میزبان — که سهم دختران وینی و فرانی با همسرش, نانسی انجام — انجام این آهنگ در اواخر شب نشان می دهد بحث در مارس 5.

"معلمان باید یک میلیارد دلار و بیشتر در زمان تعطیلات" که شنبه شب زنده آلوم سنگ در حالی که نواختن گیتار خود را.

مردم نمی تواند کمک کند اما معتقدند که این بیماری همه گیر کوروناویروس آنها را متوجه اهمیت معلمان است.

"من میخوام تماس با من پیر معلمان و عذر خواهی به آنها را برای یک هیولا کمی در تمام آن سال ها. من وقت کردم" یک کاربر نظر از طریق یوتیوب.

فرد دیگری نوشت: "به عنوان یک معلم, من نمی تواند متوقف خندان تماشای این. من 100% با شما موافقم!"

فالون بستری در طول ماه مارس در مصاحبه The Howard Stern Show که او در حال مبارزه با تعادل مدرسه در منزل, دختران خود و تولید stay-at-home نسخه از بحث خود را نشان می دهد.

"مدرسه در منزل است فقط ... من به یاد داشته باشید اسپانیایی, من نمی دانم, اسپانیایی," او توضیح داد. "من یادگیری به عنوان آنها در حال یادگیری. گفتم: 'من نمی دانم آنچه در آن کلمه است! ... در حال حاضر این دیوانه من بین که و نشان می دهد. بسیاری از آن است. تمام روز بسته بندی شده است. من احساس می کنم مثل من هرگز این کار سخت در زندگی من است."

دانیلز برای خود می خواست به مردم یادآوری کند که چگونه معلمان می تواند مردم را تحت تاثیر قرار کودکی و حتی داد و فریاد به او Boy Meets World شخصیت آقای Feeny.

"من در اینجا به شما را تشویق به نشان می دهد برخی از قدردانی از قهرمانان گمنام است که کمک به شکل دادن به نسل های آینده" Daniels گفت: در E! اخبار تصویری on May 5. "ما معلمان ما بسیار است. آنها وجود دارد برای شما در سال های شکل گیری خود را عرضه دانش شما نیاز به در جهان و حتی به شما مشاوره ناخواسته از پشت نرده در حیاط خلوت خود. من صحبت کردن به شما آقای متیوز (با بازی Ben Savage)."

پایین ببینید مشاهیر که در ستایش معلمان در میان قرنطینه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن