ایالات متحده را متهم اتباع چینی از نرم ولگردی و قانونی شکنی برای COVID-19 داده, دفاع, اسرار

1 / 2ایالات متحده را متهم اتباع چینی از نرم ولگردی و قانونی شکنی برای COVID-19 داده, دفاع, اسرارفایل عکس: پرچم

توسط KETABKHOOOON در 2 مرداد 1399
1 / 2

ایالات متحده را متهم اتباع چینی از نرم ولگردی و قانونی شکنی برای COVID-19 داده, دفاع, اسرار

فایل عکس: پرچم چین, آمریکا و حزب کمونیست چین نمایش داده می شود در یک پرچم غرفه در Yiwu بازار عمده فروشی در Yiwu

توسط Raphael Satter و کریستوفر بینگ

واشنگتن (العالم) - وزارت دادگستری ایالات متحده در روز سه شنبه تحت تعقیب دو اتباع چینی بیش از نقش آنها در آنچه آژانس به نام یک دهه کمپین جاسوسی سایبری که با هدف دفاع پیمانکاران COVID محققان و صدها نفر از دیگر قربانیان در سراسر جهان است.

مقامات ایالات متحده گفت: Li شائویو و دونگ Jiazhi به سرقت برده ترابایت از سلاح های, طرح, اطلاعات دارویی, نرم افزار کد منبع و اطلاعات شخصی از اهداف که شامل مخالفان و اپوزیسیون. آنها پیمانکاران برای دولت چین به جای کامل جاسوسان آمریکایی, مقامات گفت.

ایالات متحده دستیار دادستان کل برای امنیت ملی جان Demers گفت: در یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی hackings نشان داد چین "حاضر است به نوبه خود چشم به پرکار هکرها جنایی عامل در درون مرزهای آن."

"در این شیوه چین در حال حاضر جای خود را در کنار روسیه و ایران و کره شمالی در آن شرم آور باشگاه از سازمان ملل فراهم می کند که پناهگاه امن برای cybercriminals به در ارز برای آن دسته از مجرمان که در تماس به نفع دولت است."

پیام های چپ با چندین حساب های ثبت شده تحت Li دیجیتال نام مستعار oro0lxy بودند و بلافاصله بازگشت. جزئیات تماس برای دونگ نمی شد فورا در دسترس است.

به سفارت چین در واشنگتن با اشاره رویترز به های اخیر چینی خارجی وزارت دیدگاه که "چین شده است عمده قربانی سایبری دزدی و حملات" و مقامات "به شدت مخالفت و مبارزه" چنین فعالیت هایی است.

کیفرخواست بیشتر نیست نام هیچ شرکت یا فردی اهداف اما ایالات متحده وکیل ویلیام Hyslop که صحبت می کرد در کنار Demers ذکر شده "صدها و صدها نفر از قربانیان در ایالات متحده و در سراسر جهان است." مقامات گفت: کاوشگر باعث شد که هکرها با نفوذ به یک شبکه متعلق به هانفورد سایت decommissioned هسته ای آمریکا پیچیده در شرق ایالت واشنگتن در سال 2015.

لی و دونگ شد "یکی از پرکار ترین گروه از هکرها ما بررسی" گفت: ویژه FBI Agent ریموند Duda که سران این سازمان سیاتل زمینه ،

ژوئیه 7 کیفرخواست عمومی در روز سه شنبه مدعی است که و لی دونگ بودند پیمانکاران برای چین و وزارت امنیت یا MSS قابل مقایسه با آژانس به آمریکا سازمان اطلاعات مرکزی. این MSS دادستان گفت: عرضه هکرها با اطلاعات به بحرانی آسیب پذیری های نرم افزار برای نفوذ به اهداف و جمع آوری اطلاعات. اهداف شامل هنگ کنگ معترضان از دالایی لاما و یک مسیحی غیر انتفاعی.

به عنوان اوایل به عنوان Jan. 27 به عنوان شیوع کروناویروس در آینده به تمرکز هکرها در تلاش بودند به سرقت COVID-19 واکسن تحقیقات از یک ناشناس ماساچوست بیوتکنولوژی شرکت کیفرخواست گفت.

معلوم نیست که آیا هر چیزی به سرقت رفته بود اما یک کارشناس گفت: این ادعا را نشان می دهد "بسیار با ارزش" است که دولت ها مانند چین قرار داده شده در COVID مربوط به پژوهش است.

"این یک تهدید اساسی برای همه دولت ها در سراسر جهان و ما انتظار داریم که اطلاعات مربوط به درمان و واکسن به هدف های متعدد جاسوسی سایبری حامیان" سعید بن خواندن یک تحلیلگر ارشد در امنیت سایبر شرکت FireEye.

او اشاره کرد که دولت چین تا به حال طولانی با تکیه بر پیمانکاران برای آن cyberspying عملیات.

"با استفاده از این مترجمان آزاد به دولت اجازه می دهد برای دسترسی به یک آرایه وسیعی از استعداد در حالی که همچنین ارائه برخی از deniability در انجام این عملیات" جزئیات گفت.


(گزارش شده توسط Chris Sanders; ویرایش توسط Chizu Nomiyama و ریچارد چانگ)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب